Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

pepe icin gecen sene ocak'dan beri odemelerde sorun yasiyordu diyorlar. en imtiyazli oyuncumuz bu. zaten gecen senenin ilk yarisinda genel olarak maaslarin odenmedigi, ara transferin imdada yetistigi bilinen bir gercek. onceki sene de oyleydi. profesyonellik kelimesini telaffuz ederken bunlari da hesaba katmak lazim. babel'in ortalamanin epey ustunde paragoz olduguna katiliyorum. fakat hep cuvaldizi baskasina batiriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR said:

Abi babel kadro dışı mı bırakıldı anlamadım? öyle birşey yok adam sakat iyileşmedi. Kadro dışı bırakılması gündeme geldi sadece.

defakto olarak kadro disi. sakat oldugu da dogru.

edit: tabii ben bunu yazarken 2 saat once klubun facebook hesabinda dogum gununu takimla birlikte kutladigi fotolari gormemistim, simdi gordum. disiplin sevkinden yol alinmis gibi. demek ki video da danisikli dovus.

fakat bu aralar sakatlik haberlerini kuskuyla degerlendirmek lazim. mesela ben en son pepe'ye baktigimda -ki tam olarak yonetimle papaz olmasina denk geliyor- transfermarkt'da bilinmeyen sakatlik yaziyordu sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

https://bjk.com.tr/tr/haber/75115/

Çok iyi ya, GEL O PARAYA SEN İŞLET diyorlar resmi açıklamada

Bunlar iyice yoldan çıktı. Taraftarı iyice örgütleyip daha geç olmadan ayaklandırmak gerek. Hiçbir iddiaya cevap veremiyorlar. Sadece "rakamlar hatalı, 5K TL daha çok alıyoruz" diyebiliyorlar.

Rezil herifler ya...
Sosyal ağlarda paylaş

çok karlı değil zaten diyorlar resmen resmi açıklamada ASKJDHAKJSHDKAJSH

müthiş ya

35.000TL'den ihale açsalar orada en az 1000 kişi gider almaya. katlı, hayvan gibi otopark İstanbul'un neresinde 35.000TL'den gider ya

Ha abartıldığı kadar yoğun bir otopark değildi ben son gittiğimde ama 1.5-2 sene olmuştur. Cidden belki iyi kar bırakmıyordur ama ne saçma bir yaklaşım ya ASKJDHASKJHDA
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

https://bjk.com.tr/tr/haber/75115/

Çok iyi ya, GEL O PARAYA SEN İŞLET diyorlar resmi açıklamada

Bunlar iyice yoldan çıktı. Taraftarı iyice örgütleyip daha geç olmadan ayaklandırmak gerek. Hiçbir iddiaya cevap veremiyorlar. Sadece "rakamlar hatalı, 5K TL daha çok alıyoruz" diyebiliyorlar.

Rezil herifler ya...

abi ahahaha nasıl açıklama bu ya.

açıklama resmen otoparka çöktük zaaaa açıklaması olmuş aslfhaslfas
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...