Jump to content

Natanyal

Mod
 • Mesaj sayısı

  39.946
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Natanyal hakkında

 • Rütbe
  DarKRideR

Son profil ziyaretçileri

831 kez ziyaret edildi
 1. Natanyal

  The Batman (2021)

  Bunun için Flashpoint projesi olduğu söyleniyor. Spoiler olacak izlemeyenler için ama oradaki Batman olayı şöyleydi; Pattinson'ın filmi başka ama Affleck ve Keaton denince işte Flash vs. altında o geliyor akla direkt. Ki bence DC'nin elindeki top 3 işlerden biridir Flashpoint. İzlemeyen varsa müthiş bir animasyonu var. https://www.imdb.com/title/tt2820466/
 2. Natanyal

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  3-4 benzer vukuatları daha var. sürekli localardakilere vs. saldırıyorlar. tam dip tier mhp'li profili bunlar dokunulmazlıkları var diye sürekli aynı bokları yiyorlar. daha önce gençlerbirliği yöneticilerine vs. de saldırdılar hep hasır altı edildi.
 3. Natanyal

  Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

 4. Natanyal

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  İşte Ahsoka ve Kenobi dizileri bunun spinoff'u olacak şekilde çekilecekmiş. 2 tane daha dizi için anlaşma yaptı bu ekiple Disney ama onlar duyurulmadı daha galiba. Biri Boba olur işte.
 5. Natanyal

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  düzelttim sdfjkhsa
 6. Natanyal

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Kusursuz bölümdü cidden ya, JJ Abrams için kötü oldu yeni üçleme resmen. Her şeyi senin kontrolüne vereceğiz dediler, sonra aldılar. Bombok şeyler yaptılar, sonra gel kurtar dediler. Elinden gelenin en iyisini ypatı son filmde o enkaza da işte o kadar kötü duruma soktular ki... Aynen ceo vs. kovulmalı şu mando'nun başarısından sonra resmen. içine sıçtıkları şeyin kaybettirdiği itibarı toplamak o kadar zor ki..
 7. Natanyal

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  aynen, işin garibi neredeyse full oynuyor asdfas dorukhan giderse oraya ve toplanabilirse orada tutunabilir. Tolgay bile yapıyorsa kariyer açısından cidden iyi olur. aklı mantığı olan adam fırsatı varken yurtdışına kaçar zaten. teklif varken burada kalan adamdan hayır gelmez.
 8. Natanyal

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Dorukhan haberi doğru, bizim whatsapp grubunda yazıyordum taa ne zamandır zaten skdjhf sezon başından beri 1.5 garanti + bonuslar istiyormuş. Çebi vs. 3 ay önce boşuna gitmek isteyenin yolu açık olsun demedi. Fener ya da Udinese gidecek. TR'de kalırsa %100 Fener'de olacak. Ama onlarda da şuan para çıkmayabilir. Bir de şuan ki performansı ile 1 milyonu bile hak etmiyor bence de sadece potansiyeli o kadar eder. 1.5 veriyorsa Fener gitsin yani çok aramayız. Udinese geçen devre arası, koronadan önce işte 3 milyon euro vermiş bizimkiler kabul etmemiş. Zaten Ahmet Bulut'un ilişkileri var Tolgay'ı vs. de oraya götürmüştü. Onu da götürmek istiyormuş Fener olmazsa. De işte yurtdışında 1 milyonu bile bulamaz biliyorlar. TR'de tokatlanacak birini bulurlarsa kalır, yoksa gogo.
 9. Natanyal

  Snooker Thread

  ronnie'nin olayı o artık ya, selby vs. ile karşılaşmadığı sürece ciddi oynamıyor. Olursa olur olmazsa meh diyor. Selby'e feci bilenmiş ama, inanılmaz kudurtuyor. Yıllarca sen bizi kudurttun diyor resmen ksdhjfsd
 10. Natanyal

  Kenobi (202?) - Disney+

  Şimdi bir daha baktım. Kenobi'yi de Favreau ve Filoni'ye vermişler ama Ewan McGregor yapımcılığında Deborah Chow yönetecekmiş. Ekip aynı yani gerilmeye gerek yok sdkjs Ahsoka Tano dizisi ve Rangers of New Republic'te bu ekibe verilmiş ki Ahsoka'yı Favreau alır yüksek ihtimal göremedim hangisi hangisine gider diye. Bu ikisi de Mando spinoff'u şeklinde olacakmış. Bu üçlüden çöp çıkmaz ya, en kötü 7.5/10 olur ondan eminim artık.
 11. Natanyal

  Kenobi (202?) - Disney+

  Bad Batch'te de potansiyel var ama alt yaş kitlesine hitap edecek yine yüksek ihtimal. Gerçi Clone Wars, Rebels vs. bir noktadan sonra yine yaş aralığını üstlere çıkarmıştı ama orada patlayabilirler. Vaat ettikleri ile sundukları arasında fark olacak orada yüksek ihtimal. Kenobi içinde hızlı konuşmamak gerek ama Favreu'lar vs. yine işin başında olacak deniyor. Mando kalitesinde bir şey yapmaya çalışacaklar orada belli yani.
 12. Natanyal

  Kenobi (202?) - Disney+

  Ewan ve Hayden'e ıslandım zaten ya, şuan diğer içerikler valla umrumda değil skdjhf Şu sipariş listemde olan ama pandemi nedeniyle halen alamadığım bir Mythos Obi-Wan figürü vardı. O temada gelecek kral, tam hayalimdeki Obi-wan olacak vs. https://www.sideshow.com/collectibles/star-wars-obi-wan-kenobi-sideshow-collectibles-100327 Ahanda bu, Sir Alec ile Ewan arası müthiş bir orta yaşlı Obi-Wan ya
 13. Natanyal

  Kenobi (202?) - Disney+

  IS - LAN - DIM
 14. Natanyal

  Paticik Horde Community

  Kurmayı planlıyorduk biz arkadaş tayfa ile bi tane, olmadı kuralım işte denk geldikçe takılacak kişiler vs. gelir.
 15. Natanyal

  Paticik Horde Community

  varsa casual oynayan arada gelirim ben de, öyle proluk beklemeyin ksdjfs

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...