Jump to content

Natanyal

=o=
 • Mesaj sayısı

  38.923
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Natanyal hakkında

 • Rank
  DarKRideR

Son profil ziyaretçileri

82 kez ziyaret edildi
 1. Konu gitmiş galiba ya da hiç açmadık ama ben açtık sanıyorum. Neyse, google aramasında bile çıkmayınca açayım dedim yeniden. Teaser'i düştü sonunda. Daha tabii 500 tane müthiş adam var castte, bayağı bayağı büyük film geliyor. En azından şimdiye kadar bir şeyleri bu kadar üst seviye vaat eden ilk filmi Tarantino'nun.
 2. Natanyal

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Yeni gördüm. Medel kariyerinin en başarılı dönemlerini hep üçlü savunmanın solunda geçirdi. Şili milli takımında ilk fark eden mevkiiyi ve oynatan da Bielsa'ydı. Inter'de de üçlü oynanılan dönemde parladı, dörtlüye dönülünce teneke bağlanıp kovulacak adama dönüştü. Medel'i dörtlünün stoperi olarak alıp, olmadığını görünce ortaya evirip, orada da modern olmayan oyun tarzı yüzünden tutmadığını görüp bunu denemesi kaç ay sürdü. Ki Medel'i böyle kullandırtan da Guti'dir yine kesin, gerçi Guti olmasına gerek yok az takip eden bu adamın kariyerini zaten üçlüde denerdi çoktan ve ona göre sistem yazardı. Ben 2 senedir diyorum, üçlü için müthiş bir kadrosu var BJK'nin ve ligi sürklese edebilirdi 2-3 düzgün transfer ile ama onun yerine halimiz ortada... O kadroda eridi gitti.
 3. Natanyal

  Love, Death & Robots (2019 Netflix adult animation sci-fi)

  komple bitirdim. 4-5 tanesi bayağı iyiydi cidden gerisi yani bir şekilde izlettirdi kendini. niye izledim bunu mınakey dediğim 2-3 tanede oldu gerçi. şu yoğurtlu ve hitlerli olan bölümlr mesela rezalet ötesiydi... mechalar, steampunk fahişe, rotasından çıkan kekonun matrix'i ve comrade'li olanlar fazla iyiydi. kurt adamlı da güzeldi ama daha iyi olabilirdi. yine de bunların arasına koyulabilir. zima blue'da fena değildi.
 4. Natanyal

  Love, Death & Robots (2019 Netflix adult animation sci-fi)

  ilk üç bölümü izledim, geyikti bayağı. hızlı hızlı geçti. devam ederim bu akşam. güzel olmuş hepsi harbi.
 5. Natanyal

  Spor Toto Süper Lig [18/19]

  Kural gelmez rahat olun.
 6. Natanyal

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Nigga Panther'in leş olduğuna katılmıyorum. Sinematografik olarak bir kere bayağı başarılı filmdi oradan hakkını vermek gerek. En az Winter Soldier kalitesindeydi o açıdan. Hatta ben abartıp sinematografik olarak Dark Knight'a bile yakınlaştırırım birkaç çok sevdiğim detay yüzünden asjkfhads Dark Knight tabii sadece çizgi roman türünün değil, sinemanında en büyük yapıtlarından biri de neyse. Nigga Panther'in tek sorunu fazla SJW kusması. Eğer onu dengede yapabilseydi şuan "gerçekten" övgü alıyor olurdu.
 7. Natanyal

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  He, 7 filmin garanti anlaşma. Kaçarı yok. Cameolarla 11 filme kadar opsiyonu varmış. Gerçi ilk 7 garantide de Cameolar olacak. Tutmazsa karakter 7'de suçlayacaklar işte diyelim.
 8. Natanyal

  Avengers Endgame (2019)

  Ronin hali normalde Legolas halinden daha iyi Clint'in, biraz karanlıklaştırmışlarsa karakteri daha hoşuna gidecektir milletin.
 9. Natanyal

  Avengers Endgame (2019)

  AAAAA KİKİKİKİKİKİAAAAAAA
 10. Natanyal

  Spor Toto Süper Lig [18/19]

  yemliyorlar gelmez ya, bu kadar çok karşı çıkanı varken bir daha getirmezler.
 11. Natanyal

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  bununla birlikte 11 filmlik anlaşma yapmış. bol bol göreceksin rahat ol kjsddsa
 12. Natanyal

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Cpt. Marvel 6.5/10 Filmdeki samuel abim 10/10 eğlencelik, marvel ortalamasında filmdi işte. izlenir ama fazlası yok. sjw iyice baydırdı onun dışında öyle işte. samuel abimin cgi'ı kusursuz olmuştu.
 13. Natanyal

  Avrupa'dan Futbol [18/19]

  Benim site Ronaldo gol atar + Juve kazanır'a 5.5 oran veriyordu kaptım valla acımadım. Makine aldım para sayıyorum şuan 😞
 14. Natanyal

  Battle for Azeroth Ana Konu

  bu cümleden sonra legion'ı piyasadan çekmeye karar verdiler blizzard ofiste, teyzem çalışıyor o söyledi.
 15. Natanyal

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Kripto yapılanması
×
×
 • Yeni Oluştur...