Jump to content

Natanyal

Mod
 • Mesaj sayısı

  39.872
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Natanyal hakkında

 • Rütbe
  DarKRideR

Son profil ziyaretçileri

687 kez ziyaret edildi
 1. Natanyal

  Elektrik hattından internet

  benim bina 2 senelik ya, öğlenden sonra kontrolde ettim aynı fazdalarmış. sıkıntı yok gibi. lan'dan kullanacağım ben de sadece yeterli gibi.
 2. Natanyal

  Elektrik hattından internet

  yok onu gördüm de bazı aletler iki farklı ya goering'in attığı gibi, dedim biri vericilik mi yapıyor acaba sdfasdf neyse 350TL'lik olanı alayım bana fazlasıyla yeter gibi duruyor. olmadı iade eder diğer modellerden denerim zaten.
 3. Natanyal

  Elektrik hattından internet

  Ben öyle çok ekstrem bir şey istemiyorum ya, zaten çok zaman bulamam diye 24mbit falan çektirmiştim interneti bile 5ghz sağlıklı versin yeter. Faz olayında sıkıntı çıkmaz gibi ama olmadı babama hallettiririm. Bana tek çıkış yeter ya. Bu modelde aklımda olsun da şu üstte attığımda kafam bir şeye takıldı. Tekrar linkleyeyim. https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-pa4010p-kit-av600-ac-guc-soketli-powerline-adaptor-baslangic-kiti-p-BD303850 Bunların ikiside alıcı-verici görevi yapabiliyor değil mi? Yoksa senin linkteki gibi bir tane verici gerekiyor da bunlar sadece alıcılık mı yapıyor? Alttaki açıklamalarda verici görevi görüyor gibi anlatmışlar ama emin olamadım. Diğer türlü seninkine göre neredeyse yarı fiyatına veriyorlar bana saçma geldi çünkü.
 4. Natanyal

  Televizyon tavsiyesi

  RU7400'ü ben de bayağıdır kesiyorum da (50" bakıyordum) ilk bakmaya başladığım dönemden beri 1000TL arttı fiyatı. Aynı özelliklerde daha hesaplı bir modelde yok gibi ... aslında dlna için özellikle bu modeli istiyorum da bilemiyorum halen farklı bir markaya mı kaysam düşünüyorum. de fiyat performans için halen RU7400'den daha iyisi yok gibi
 5. Natanyal

  Elektrik hattından internet

  Yeni eve geçtim ben de ama uğraşmak istemiyorum. Şuan 2.4ghz eski bir wireless adaptörü kullanıyorum ama çok istikrarsızlaşabiliyor konuma göre vs... Ben ilk şundan düşünmüştüm. https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wpa4220kit-av600-300-mbps-kablosuz-tak-kullan-2-lan-portlu-300-metre-mesafeli-menzil-genisletici-powerline-adaptor-p-bd303971 Ama şununla arada kaldım. https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-pa4010p-kit-av600-ac-guc-soketli-powerline-adaptor-baslangic-kiti-p-bd303850 Bir de aynı faza bağlamak gerek vs. diyor da zaten standart olarak böyle olmuyor mu? @Darksun memnun musun halen? senin modelin extra prizlisini düşünüyorum aslında fiyat olarak da ama biledim. ayrıca kullananlar varsa bunları golyatlara falan taktığımızda verimi düşer mi ? direkt olarak prize mi saplamak gerekiyor? extra soketli olanı alıp üstüne golyat vursam ya da verim kaybı vs. olur mu tecrübe eden var mı uzatmayla vs.
 6. Natanyal

  Cyberpunk 2077

  downgrade işin kaçınılmazı artık ya. tanıtım sonrası yemeyen a+ oyun yok gibi bir şey asdjkhfasd
 7. oha onun 3.sü mü çıktı sdjkhfsd alayım ben de
 8. Natanyal

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  https://www.sportbible.com/ufc/mma-fans-very-impressed-with-gina-caranos-tasteful-nude-20200628?source=twitter
 9. Natanyal

  Peak Games Satılıyor

  Toy Blast dönemin Candy Crush'i gibi bir şey oldu bi ara. android'de 70 milyon civarı indirilmesi var. Apple'da da bi bu kadar vardır. Hayvani veri toplanması demek telefonlardan bu işte iyi para ediyor o özel veriler asdfsda
 10. Natanyal

  Netflix Türkiye

  Benzer ya, başlardaki hava yok ve iyice rutine bağlamıştı ama HIMYM gibi saçma sapan bi düşüş yaşamadılar. Bence diyeyim gerçi. Sonlara doğru düşüşlerine rağmen tatmin edici şekilde bitti ben de. Kendileriyle çok çelişen şeyler yapmadılar çünkü.
 11. Natanyal

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Keşke muhtemellikten çıkıp daimi kalsa şu kadro. Umarım diyordum geçen haftada bu hafta üstte dediğim üçlü çöpten hiçbiri yok. tertemiz kadro valla. yenilsende bir gram koymaz yavşakları görmediğin sürece
 12. Natanyal

  İstanbul Başakşehir Genel Tartışma

  keşke olabilselerde Visca şu kariyerinde bir TSL şampiyonluğu görmüş olsa artık. TR'deki oyuncular arasında şampiyonluğu daha çok hak eden başka bir adam yok ya.
 13. Natanyal

  Netflix Türkiye

  Modern Family'de candır ama bi yerden sonra sürekli aynı tempo ve kurgu ile gitmeye başlıyordu. FX'te verdiklerinde hafta sonu kahvaltıdan sonra oturup random izlediğim bölümler mesela inanılmaz tatlı oluyordu ama baştan izleyince o tempoya sarınca harbi meh dedirtiyordu. Gerçi yine de o kadar uzun bir seriye göre kalite hiçbir zaman ortalamanın altına düşmedi. O konuda cidden en başarılı serilerden biri Modern Family.
 14. Natanyal

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  bone haklı genel olarak. thor, hulk vs. çizgi romanlardaki kadar güçlü değiller ama 10 senelik, bilmem kaç filmlik bir süreç ile karakterleri oturdu. Captain Marvel'i direkt top tier soktukları ve feminizm goygoyları ile direkt "Thor ile denk güçte" açıklamaları ile sundukları için zaten insanlar benimseyemedi. Ben Brie Larson'ı seviyorum mesela, karaktere güzel oturmuş. Ama işte gelişim yaşamadığı için benim içinde içten içe çok sade geldiği yanları var. MCU geneline baktığımda da leş diyemem belki ama leşe yakın geliyor bana da. Spider-Man için mesela gayet güzel ilerliyor karakter gelişimi ki ikinci solo film meh olmasına rağmen. Strange bile az screen time'a göre müthiş gelişti. Marvel tak diye geldi ya... Ve Axe'in dediği gibi çizgi romandaki gibi gelse yine kabul edilirdi. Direkt tanrı olarak geldi. Aşırı basitleştirdiler karakteri. Baştan sona MCU'nun en kötü karakter hikaye kurgusunu yaptı adamlar feminist tayfayı orgazm edecekler diye... Ve totalde 7 film + 3 cameoluk kontratı var. 2 film 1 cameo aradan çıktı. Daha çok göreceğiz Marvel'i yani. Zaten bundan sonraki Arc kozmik güçler üzerine olacak. Strange - Marvel liderliğinde yeni Avengers geliyor.
 15. Natanyal

  Playstation 5

  ilk dönem ps3 oyunları diskten gidiyordu. olayı god of war 3 değiştirmişti diye hatırlıyorum. ondan sonra kaymışlardı bu yükleme goygoyuna. gow3'ün map dizaynı tek bir iskelet üstündeydi. baştan sonra aynı mapte oynuyordun. cell işlemcisi ile mümkün kılıyordu ama akıcı olsun diye diske bayağı bir şey kuruyordu diye hatırlıyorum. hatta o dönem çok konuşulmuştu mevzu "DEVRİM, BUNDAN SONRA BÖYLE AĞAA" diyorduk. Cell işlemci patlayınca o mevzuda bitti. Gereksiz bir lüks olduğunu anladılar. Dönem için cidden devrim gibi bir şeydi ama işte PC Hardware dünyasının A380'i oldu resmen skdjfad
×
×
 • Yeni Oluştur...