Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Çok çok geç kalınmış bir karar. PvP de çok büyük dengesizlikler vardı fakat herkes iş yapabiliyordu. Şimdiki gibi arkana godmode healer alıp arenalarda yardırayım mantığı yoktu o bile yeter ya.

Ben vanillada full shadow priest oynayıp sabah akşam bg ve outdoor pvp kastığım için hiç raid göremedim. Herhalde raidlere alınmayan tek class shadow priestlardı ozamanlar. Neler kestim şimdi hatırladıkça gülüyorum. Hpm dip AB de oturmuşum ekmek yiyorum arkamdan rogue çıkıp ambushu missledi, fear pain mind blast mind fly adam öldü hahahah.

Vanillada Trinketınız cd de ise fearda çarşı pazar gezer, mage poly de kalmaktan bezip mutfağa gider çay koyardınız. Undead olduğum için allynin de feara tek trinketı olduğu için baya rahattım. Mlee shaman oynayıp warlockun fearında tam 26 sn önümde gezdi tauren arkadaşım, hiç unutmuyorum.

Frost Mage gelir dispel manyağı yap yok et, paladin kanat açar ver dispeli göm, healer desen dispel delisi silence göm. Ağır eğlendim ya Vanillada shadow priest yine eski SP olursa şiddetle tavsiye ederim.

Şu an yaşım 33, günlerce aylarca raid yapıp üstümü tier dizmeye uğraşıp ta rogue oynayacağıma caster class açıp milleti keserim sanırım oynarsam. Vanillada roguecraft döneminden sonrası özellikle caster olayları çok abartıydı. Mlee için illa hayvani itemlar lazımken casterda resmen saçma sapan itemlarla dünyaları kesiyorduk.

PvP herzaman çok çok dengesizdi wowda. Fakat hiç olmazsa oyunda bir yaşam vardı. Şehir şehir gezip aksiyon yapabiliyordunuz. Şehirin ortasında durupta heryere sıra almaktan ibaret değildi oyun.

Eğer Healerın pvpdeki ayarı eski vanilla gibi kalırsa, arena gelmezse ve uçan binek gelmezse sanırım oynarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

4 tane world boss vardı, haftalık, kesmeye giderdik. Hiç unutmam, Nihilum vardı serverda, Azshara'daki beyaz dragon abiyi kesmeye gittik. Nihilum kesiyormuş, %50'de biz de Nihilum'a daldık. Adamlar bizi kesti, sonra bossu kesti gitti :D.

Khadgar's Rage falan vardı Alliance guildi BL'de hatırladığım o dönemlerden yabancı Türk karışık. Pain Train'deydim ben, Türk guildi idi. Se7en'ın üst guildiydi, Saints of The City vardı bir de Türk guildi. Yolu BL'ye düşenler hatırlayacaktır :).

Nihilum dedin de... Ben sanirsam Magtheridon'da oynadim Nihilum oradayken. Bir gun pick up raid yaptilar Molten Core'a. Kungen reis benim shamani sirf windfury totemi icin grubuna almisti. Simdi Light's Hop'ta level 19 WSG yapiyorum aksamlari isten sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cafede oynarken yanimda warrior oynayan bi eleman vardi. Paso pvp yapiyodu.

Ally bi charla paso emotelasiyolardi. Hello/salute/cry vs

Bigun bu eleman 1v3 kesti tum bufflar ve recklesssness acip. Emote attigi kiz horde char acip skypedan ekle falan dedi. Sonra kizida horde yapti baya takilmislardi beraber. Kiz healer olmustu o elemana resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bigun bu eleman 1v3 kesti tum bufflar ve recklesssness acip. Emote attigi kiz horde char acip skypedan ekle falan dedi. Sonra kizida horde yapti baya takilmislardi beraber. Kiz healer olmustu o elemana resmen.

sonunda kızla çıkmaya başladı, krize grip annesiyle kendisini dövmesin diye abisine öroyin almak için bunun charı çalıp sattı
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sonunda kızla çıkmaya başladı, krize grip annesiyle kendisini dövmesin diye abisine öroyin almak için bunun charı çalıp sattı

gerçekleri çarpıtma kokoyindi sattıkları yalan söylüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Arena zaten berbat bir fikir, Bg filan da olmasın. BG yokken.
Tarren mill vs Southshore arası ne eğlenirdik ya.

Dünyanın tamamı PvP idi. UBRS ve LBRS ye gidip. UBRS Kapısında anahtarı olan Rogue gelsin de kapıyı açsın diye bekleşirken, Ally gruba denk gelip, direk o mobların içinde kapışmanın tadını sonra hiç alamadım. Lan arkadaş serverde UBRS anahtarı olan Rogue altın değerinde idi.

İyi di be, Ama BG siz zamanları iyidi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben warrior oynuyordum da, da dışarıdaki kapı sanki sadece anahtarla açılıyordu ya, yada içeride bir kapı vardı, o mu idi?
Ama kapının biri, anahtarla açılıyordu, hatta questi bile vardı.
Bizim roglar canımı çıkarmıştı , gel questi yapalım tanklık yap diye. Her birine ayrı ayrı yapıp durduk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...