Jump to content

Quo-Vadis

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.027
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Quo-Vadis hakkında

 • Rütbe
  Quo-Vadis

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Quo-Vadis

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  @GreenPeace77 Yöntem 2: Ben bu şekilde indiriyorum, direk Tüm diller, ve tüm versiyonlar geliyor. Tek İSO içinde. At kenara dursun ondan sonra. Windows 10 iso adı ile iner, 64 veya 32 bit indirebilirsin kafana göre, yukarıda satın aldığım keyi bu şekilde indirip active ettim sorunsuz.
 2. Quo-Vadis

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  @GreenPeace77 Microsoftun kendinden indrisene ya ? Yöntem 1:
 3. Quo-Vadis

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  Benim zamanında aldığım (7-8 sene olmuştur ), key de de volume mak yazıyor. Patlama filan olmadı daha.
 4. Quo-Vadis

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  Oh shit, tarihin en eski satış yöntemine yenik düşmüşüm. Haklısın 19.90 mış. Yalnız cidden işe yarıyor bu yöntem ha. Not : Kurunca, Oceanın yazdığı cmd de, Slmgr –dli komutunu yazsana bakam ne pencere çıkaracak. Ben kurduğuma unuttum yazmayı. Makina da gitti sahibine
 5. Quo-Vadis

  V Rising

 6. Quo-Vadis

  Yemeksepeti

  Ben beğenmedim, trendyol yemek ten devam
 7. Quo-Vadis

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  Bak bunu bilmiyordum, teşekkürler. Güzel bilgi, Evde kullanacam zaten. İyi oldu bu iş.
 8. Quo-Vadis

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  Sorunsuz aktive oldu.
 9. Quo-Vadis

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  https://netlisans.com/ - şurdan aldım Windows 10 Pro - 19 tl. anahtar maile anında geldi, yalnız 48 saat içinde kullanmanız gerekir diyor. Neden 48 saat sınırı var ki ? Neyse akşama kuracam bakalım, geçerli mi değil mi görelim. Site güvenilir mi bilmiyorum 🙂
 10. Konusu mu vardı, başka bir konu içerisinde mi yazılmıştı, bulamadım. Sağlam ucuz windows anahtar satan güvenilir Türkiye siteleri payaşmıştı millet. Rica etsem şuraya yazsanıza ya, lazım oldu, alayım bir kaç adet.
 11. Quo-Vadis

  Notepad ++ MAC alternatifi

  Yaw ne bilem adam Notepadı yalamış yutmuş olabilir, gözü kapalı kullanıyordur, Onsuz çalışamıyordur. Format filan attıktan sonra veya yeni makinaya geçince, genelde benim de yüklediğim ilk program Notepad++ oluyor. Alıştım merete, alışkanlıklarımdan kolay vazgeçemiyorum. Ondan şeyettim. Ama bence wine haleder bu olayı.
 12. Quo-Vadis

  Notepad ++ MAC alternatifi

  Uzun zamandır mac kullanmadım, en son coderunner vardı. Veya virtual machine üzeri yükleyemiyormusun Notepad++ ? Veya Wine üzeri çalıştır ? Wine çalışıyor ya, MacOs ta. https://wiki.winehq.org/Download - aha wine. Ha bak aklıma geldi Crossover (paralı), Playonmac ( Bedava idi ) ile de yükleyebilirsin Notepad++
 13. Quo-Vadis

  Hangi parmağınızla sağ tıklıyorsunuz?

  Aaa sen sağlak mousu, solak olarak kullanıyon, ee yok mu solak mousu ?
 14. Quo-Vadis

  Hangi parmağınızla sağ tıklıyorsunuz?

  Sen nasıl bir mouse kullanıyon ya ? Şimdi baktım da Mouse 4, Mouse 5 - baş parmağın altında. Sol elini kullanıyor olsan gene öyle. Yüzük parmakla nasıl basıyon onlara merak ettim. Sende Mouse 4, Mouse 5 ters tarafta mı ? Kesin farklı bir şekil mouse seninki. Modeli söylesene. Vertical mouse filan mı yoksa ?
 15. Quo-Vadis

  Hangi parmağınızla sağ tıklıyorsunuz?

  Ben klasik kullanıyom, Orta parmakla sağ tık, işaret ile scroll, o da çok ender. Önceden demişler zaten bizim zamanımızda scroll yoktu, Bırak scrolu, kullandığım ilk mouse tek düğme idi. İlk 2 düğmeli mousum, altında topu olan bir A4 tech almıştım. ( La o top ne çabuk kirleniyordu ? ) Scrollu yoktu ama. Bırak scrollu, ben hala kenardan mouse sol tık ile veya klavye üzerinden aşağa - yukarı çekiyorum sayfaları Edit : Bunu yazınca kendimi dinozor gibi hisettim.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...