Jump to content

Quo-Vadis

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.390
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Quo-Vadis hakkında

 • Rütbe
  Quo-Vadis

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Quo-Vadis

  enerji sınıfı

  Klima 12000 lik şu https://www.hepsiburada.com/baymak-elegant-plus-12-a-12000-btu-duvar-tipi-inverter-klima-montaj-dahil-p-EVBAYMELEGPLUS12?magaza=BizimÇarşı&wt_gl=cpc.6807.dsa.elk.ev-elektronigi-mda-isitma-ve-sogutma&gclid=CjwKCAjwtNf6BRAwEiwAkt6UQowdPx6mAf9HYCHDRW4EGipFwNNKzlX81anhiozOTFptj_U5NhAJXRoC60oQAvD_BwE Klima 9000 lik bu https://www.hepsiburada.com/baymak-elegant-plus-9-a-9000-btu-duvar-tipi-inverter-klima-montaj-dahil-p-EVBAYMELEGPLUS09?magaza=Dijitall&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.79.3 geçen sene almıştım, acayıp memnunum, hatta bunlara wi-fi modül de takılabiliyor. fiyatı da 180 den 280 ne kadar değişiyor. Salondakine aldım. Uygulamadan telefon üzerinden dışarıdayken açıyorum. Eve geliyorum serin serin. Birde sessiz mod var, harbi sessiz , eco mod olayı var, elektrik tüketimini cidden düşürüyor. Özellikle bu model al, birde bunun Prime diye bir modeli çıktı, Özellikler aynı , ama plastiği çok dandik.
 2. Quo-Vadis

  enerji sınıfı

  Ben eski klimaları değiştirdim 2 adet 9000 BTU - B sınıfı, 1 adet 18 0000 B sınıfı, demirdöküm hepsi. Hepsini inverter Baymak Elegance Plus aldım A++ sınıfından. 2 adet 9000 , 1 Adet 12 000 aldım, 12 000 yetmez salona diyorlardı, mubarek buz yapiyor. Baymak a iyi gözle bakmazdım ama bu klimalar baya iyi çıktı. Fatura en az 150 tl eksildi, en düşük 480 geliyordu, şimdi ise 330 gördüm en yüksek. Antalyadayım, evde olmadığımız zamanlar hariç, habire çalışıyor. Birde A+++ almış olsam aboow. Neyse onu da artık piyangodan para çıkınca alacam.
 3. Quo-Vadis

  Otomatik Katılımlı Bireysel Emeklilik

  Gene yandaş besleyecekler anlaşılan.
 4. Quo-Vadis

  New World

  Valla yazacak, herşeyi yazmış arkadaşlar. Questler filan bildiğin WOW daki git 50 kurt kes, 50 geyik kes, sonra git 50 kurt daha kes, sonra 50 Domuz kes, filan diye gidiyor. Değişen sadece mob ve rakam, Onları yaparken WOW un Nagrand antilop boku toplama questi gelip duruyordu aklıma. Zaten 2 gün içinde sıkldım bıraktım. Kombat dedikleri gibi yavan kalmış, Skiller her silah için Global cd var. Bir silahın skili kullanıyorsun, 2 silaha geçeceksin, eğer o ikinci silahın skili de aynı butona bindli ise, countdown var, ilk silahın skilinin countdown bitsin diye bekliyorsun. 2 silah ile neyse,skilleri farklı düğmelere koyarsın, ama üç silah ve her silahın 3 skili olunca, sıkıntı başlıyor,her skill cd de, onu bekliyorsun,bu coundown kombatı daha da yavaşlatıyor. Yani uzaktan ok sıkayım onun skili bir kullanam, yakına gelince Baltaya geçeyim skill köserim yok. Countdown olmaz öyle diyor.
 5. Quo-Vadis

  New World

  Orala, burala hepi dutluk idi.
 6. Quo-Vadis

  New World

  Yükledim 25 ini bekliyorum. Bu arada steam üzerinden yükleyince, oyunu çalıştırmaya çalışınca, Easycheat yükle diyor. O easycheat ta steam de, steamapps ta New world klasörünün içinde var, tıklıyon yüklüyor. Login ekrana giriliyor, da şu anda açık dünya yok, karakter yaratamiyon. Avrupa bölgesine tek server ayırmışlar, kuzey amarika 2, güney amarika 1 , AP denen bölgeye 1 (her neresi ise). Avrupa güzel, 90 ping veriyor. Bölge başına 3 karakter açabiliyon. Login ekran müziği şükela, şimdilik bu kadar.
 7. Quo-Vadis

  New World

  Prewieve seçilmişim. Amazon steam key göndermiş. Dur bakam yükleyelim nasıl bir şey. Oynayabilirsem anlatırım buradan, nedir, ne değildir. Aktive ettim şimdilik 35 gb çekiyor Steam üzerinde.
 8. Quo-Vadis

  Magic: The Gathering MMORPG

  Diablo 3 seyreder gibi oldum.
 9. Quo-Vadis

  Fractured

  Koşu animasyonu , sözde çıkacak olan DAOC tan da kötü la 🙂
 10. Quo-Vadis

  Ascent: Infinite Realm

  Breh, epilepsi hastası olmak işten bile değil. Epilepsi hastası isen direk krize sokar adamı, bu ne ya ? Efekt üstüne efekt, onların da üstüne efekt. Gözlerim ağırıdı resmen. Bu korelilerin MMO konusunda aklına tüküreyim. Bol efektli , koca koca silahlı , Grindin tillahı olan MMO yapiyor herifler. Mazoşist midir nedir bunlar?
 11. Quo-Vadis

  Phantasy Star Online 2

  Yok ya burda takılsın, mod olsun buraya hatta, iletin lütfen büyük partonlara. Xenus sayesinde bende bakıyorum MMO genele, adam topluyor hepsini bir yere. Ama sanırım Kore MMO larına zaafı var.
 12. Quo-Vadis

  Genel Tartışma Başlığı #2

  Oyanyan varmı ya ? Kaşıntım tuttu bugünlerde, Eski GW 2 accountumu hatırladım,Asura Mesmerim vardı bir tane, kasmıştım teee ilk çıktığı zamnlarda. Oyun çok mu değişti ? Yanbacılık çekermiyiz ? Expansion filan yok ,düz oyun var.
 13. Quo-Vadis

  Phantasy Star Online 2

  Yalnız XENUS azmine ve sürekliliğine hayranım. Adam ta 2013 te açtığı konuyu unutmamış. Zamanı gelince upluyor. Yöneticilere : - Xenus u MMO Genel bölümüne admin yapılmasını teklif ediyorum. Bölüm canlanır. - XENUS for the ADMİN, Make MMO Genel Great Again.
 14. Quo-Vadis

  WURM online

  Steam yorumlarına baktım da , Pek iyi dememiş millet. Bunun yerine WURM unlimited ( O ne la ? ) oynayın diyorlar. Gerçi ilk günün heyecanı olabilir. Serverlere abandı herkes.
 15. Quo-Vadis

  V4 (PC/Mobile)

  Merak edip indirdim, yükledikten sonra, UE prerequisites derken microsoft visual studio 2017 minimal instalation bulunamıyor hatası verdi, Dosyayı bulup yüklemeyi denedim. Onu da Microsoft yükletmedi. Oyunu oynamadan sildim. En hızlı sildiğim oyun oldu bu arada. Tittir et Fİ tarihinden kalma Kore Grind MMO oynamasak ta olur. Düzgün installer yapsınlar belki 10 dakikalığına bakarım.
×
×
 • Yeni Oluştur...