Jump to content

Quo-Vadis

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.758
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Quo-Vadis hakkında

 • Rütbe
  Quo-Vadis

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Quo-Vadis

  New World

  Bunlar Önce MMORPG yapmaya başladı, sonra Survival moda olunca, herhalde hem oyunu bir an önce çıkaralım, para kazanalım, hem modadan yararlanalım dediler, onlar onu çıkarıncaya kadar moda geçti, millet te tepki koyunca, gene geri döndüler MMORPG ye. Böyle bir şey olmuştu, hatırladığım kadarı ile. sallıyor da olabilirim.
 2. Quo-Vadis

  New World

  Ya da kendi de hatçet oynamaya başladı, o yüzden keyfi yerinde.
 3. Quo-Vadis

  New World

  Kanka sen yanlış yerdesin ya, bir 20 sene kadar geç kaldın, Burdakilerin artık popolarındaki kıllar ağardı. Evlendiler, çocukları doğdu, büyüdü, universiteye girdi. Karı kız muhabbetine gaz yemezler gari.
 4. Quo-Vadis

  Turizm İşletmeciliği mi İşletme mi?

  La ben bu konuyu nasıl görmemişim , Turizimci olarak tee 2007 de söylerdim zaten, aman Turizm yazmayın diye. 3-5 sene aralıklar ile hep krize girer, çok kırılgan bir sektör. Yurtdışında osursalar krize girer, burada osursalar krize girer. Hotelcisi olsun, Acentacısı olsun, gerçek turizimciler çok ama çok ender kaldı. 2 sene pandemi zaten olayı tamamen bitirdi, çoğunluk farklı piyasalara geçiş yaptı. Boş ver Turizmi. Zaten düzgün eğitimini de veren yok. Salla gitsin, başka bir şey oku.
 5. Quo-Vadis

  Galaxies of Eden

  La bunlar Repopulationun kodunu alıp, parlatıp piyasaya sürüyor olmasın ?
 6. Quo-Vadis

  Galaxies of Eden

  Şu topic, imkan verilince , türk gençliği de başarılı olabileceğini gösteriyor. Ama ülkede imkan bırakmadılar. Bu arada grafikler hoşuma gitti nedense.
 7. Quo-Vadis

  New World

  Bir drama ve bir ban çıktı, release olmamış, buglu oyun topiğinde, Derya.
 8. Quo-Vadis

  New World

  Şimdi ben denyo desem beni banlarsınız , ama Mina deyince , Mina haklı diye yazıyorsunuz. Bu ayrımcılık değil de ne ? Nerde adalet, nerde eşitlik ? Gidiyom ben, Gılışdarın adalet yürüyüşüne katılcam.
 9. Quo-Vadis

  New World

  Şu dakkadan itibaren, hatchet kullanan dayı öpecekti pvpci amcayı da, sonra pvpci amcanın yardımına geldiler.
 10. Quo-Vadis

  New World

  Siz alın, ben bir 6 ay bekler, hala oynayan kalır ise, sonra alırım. Yoksa Paticikte bir gazla Hype yapıp, 3-5 ay sonra bırakılan tonla oyun konusu var. Boşa para vermekten baydım.
 11. Quo-Vadis

  New World

  Ne oldu şimdi ? Oynayak mı, Oynamayak mı ? Eskiden hardcore savunan , refund yapcam diyor, Ben oynamam diyen, super olmuş diyor. Bu ne iştir. Amacınız nedir sizin ?
 12. Quo-Vadis

  Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

  Şu dayıların sattıklarını da değerlendirin bence, etrafımda 2-3 kişi aldı hepsi memnun. https://www.gamegaraj.com/grup/tasinabilir-bilgisayar/ Özellikle şunu bende gözüme kestirdim, ama daha cesaret edemiyorum. (Tamamen duygusal) https://www.gamegaraj.com/urun/tracer-xl-7t-144/
 13. Quo-Vadis

  vücut geliştirme #5

  Ben bel ağırısndan şu amcamın dediklerini yapıyorum. Baya rahatlatıyor.
 14. Quo-Vadis

  "There will be no Windows 11"

  Ahah geçen sene aldığım laptopa , siz - dedi - kuruluşunuza başvurun güncellemeleri oradan alacaksınız 🙂 Wimdows 10 enterprise kullanıyorum.
 15. Quo-Vadis

  selamlar

  Oo hoşgeldin, ne yapiyon kız ?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...