Jump to content

Quo-Vadis

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.047
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Quo-Vadis hakkında

 • Rank
  Quo-Vadis

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Quo-Vadis

  Starbase

  Minecraftın gelişmiş ve uzayda geçen cinsi gibi bir şey sanırım.
 2. Quo-Vadis

  2005 te üye olmuşum...

  Sen daha büyüksün abi.
 3. Quo-Vadis

  2005 te üye olmuşum...

  Büyüksün abi.
 4. Quo-Vadis

  Meanwhile in Turkey

  Bazıları elf çocukları , ama büyük bölümü orc torunu olduğu kesin.
 5. Quo-Vadis

  2005 te üye olmuşum...

  18 kasım 2001 de üye olmuşum, 18 senede attığım mesaj sayısı 2031, Aktif üye olup, en az mesaj atma rekoru bende sanırım.
 6. Quo-Vadis

  Death Stranding

  PS4 Pro mu hazırladım, bekliyorum, Vurucam kırbacı, Vurucam kırbacı.
 7. Quo-Vadis

  WoW Classic Ana Konu

  İsteyecekler kesin, o senin parasını verdiğin oyunun son hali BFA oldu. Bu ilk Oyunun Remastered hali. Yani farklı oyun. Vercen paracıkları, blizzard kaçırır mı ?
 8. Quo-Vadis

  WoW Classic Ana Konu

  Alın anılarınız depreşsin.
 9. Quo-Vadis

  MMO Gaming

  Anladığım tek şey MMO kavramının suyu çıktı, card oyununun neresi MMO ya ? Gelen geçen biz MMO yuz diyor. Benim MMO dan anladığım Ultima Online, Everquest, Star Wars Galaxies, Anarchy Online, Eve online, World of Warcraft gibi oyunlar. Dota benzeri oyun bile, sırf Third person view var diye, MMO yuz biz diye çıkıyor ortaya.
 10. Quo-Vadis

  Chernobyl (2019) - HBO

  Sadece onun hayatı olsa, 1986-1992 arasında oraya gönderilen 600 000 kişiden bahsediliyor, ki gerçek rakamlar daha fazla diye tahmin ediliyor. 1-1.5 milyon diye yazan yazarlar var. Gerçek rakam hala açıklanmadı. Hani Sovyetler Birliği sempatizanı var ise aranızda, bunlar gerçekler işte.
 11. Quo-Vadis

  Chernobyl (2019) - HBO

  Yaşıyor, eskiden iyidi, ama şimdi artık yatalak imiş iyicene.
 12. Quo-Vadis

  Chernobyl (2019) - HBO

  Konuşuyonuz da , benim kayın peder genç doktor iken (radyoloji uzmanı bu arada), acil görev çıktı eşyaları al, 6 ay geçici göreve gidiyon demişler. O zamanlar Soveytler zamanında itiraz yok. Nereye gittiğimizi bile bilmiyorduk diyordu. Bir götürüyorlar. Çernobil. Bunlar 3 ncü dalga kurtarıcılar. Dünyanın haberi oluyor ama Sovyetler birliğinde daha milletin haberi yok. Elbiseler insanların üstüne yapışmıştı, cesetlerin direk üstüne çimento döküyorlardı diye anlatırdı. İlk yakın bölgelerdeki, şehirlerdeki itfayeciler gidiyor oraya, çünkü sadece basit yangın çıktı demişler. Heriflerin tamamı ölmüş. Sonuç olarak bizim kayın peder, 3 ay sonra eşek gibi doz radyasyonla geri dönmüş. 1.5 sene tedavi görmüş. 45 yaşından sonra da radyasyon yüzünden sandalyede ayakları felçli, hayatını geçiriyordu. Herife bir de madalya vermişler, Çernobil Kurtarıcısı gidi bir şey yazardı üstünde. 20 sene sonra da bedava 2+1 ev verdiler. Sadece orda yaşayanlar değil, olay asıl oraya durumu kontrol altına alsınlar diye habersiz gönderilen binlerce kişide. Çok kişi sakat kalmış. Bir çoğu ölmüş. Boktan bir durum anlayacağın. Diktatörlük böyle bir şey işte.
 13. Quo-Vadis

  PS Cafe açmak istiyorum

  Benimki Playstation, Plaza 2000 yanında mekanik katlı otopark çıkışın tam karşısında. Zaten görecen kocaman Playstation oyun salonu yaziyor. Altında da mavi tabelada playnet yazar.
 14. Quo-Vadis

  New World [amazon]

  Baktım da video ya, Rust a benzettim.
 15. Quo-Vadis

  New World [amazon]

  Ee bu iptal olmamış mı idi ? Öyle bir haber okumuştum sanki bir yerlerde.
×
×
 • Yeni Oluştur...