Jump to content

DavidMills

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.655
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

DavidMills hakkında

 • Rütbe
  DavidMills

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. DavidMills

  PC Gaming #2

  Bi insan niye stream yaptığı odada güneş gözlüğü takar. Gözlerinde kezzap izlerimi var nedir? Bu herifi hep görüyorum ama 1 kere izlemişliğim yoktur. Anlatın takipçi zalımlar.
 2. DavidMills

  PC Gaming #2

  Sco özür yazısında bu pedofili meselesinden bahsetmemiş yalnız. Öyleyse feciymiş.
 3. DavidMills

  PC Gaming #2

  Kotaku dan sonra, bir takip daha..Himppps. WoW da GM piç çıkmamış, main healer pij çıkmış aaabeee.Asadadsadfaf
 4. DavidMills

  Darwin'in Evrim Teorisi

  https://imgflip.com/i/46fyt4
 5. DavidMills

  Darwin'in Evrim Teorisi

  Bu arada Harun Yahya 'nın Darwin Teorisi üzerine çok başarılı bilimsel, spiritüel kitapları var. yaratılış Atlası, Yaratılış Gerçeği ve Evrim Aldtmacaları. Tam bir başucu referansı. Hele o yaradılış atlasıııııı.ATLAS OF CREATION WOL.1 diye aratabilirsiniz. Evrim mevrim konuşurken atlamayın istedim muhteremler.
 6. DavidMills

  Günlük #14

  Şarap ağırdır..Sende ağır ol bakiim.
 7. DavidMills

  Günlük #14

  Hahhahahahahhahahhahahhahahahha.
 8. DavidMills

  Diablo 4 Ana Konu

  POE nin 1-2 ay önce baktığım animasyonu D4 ile aynı neredeyse. Çok kötü yani d4 ün animasyonları. Kalas yutmuş, elinde kereste ile yürüyor adeta adadsasda. Öyle olacaksa çok net POE oynanır. D3 bile çok daha iyi bu konuda.
 9. DavidMills

  Diablo 4 Ana Konu

  Şuna feci katılıyorum..Türü çok seven biri olarak yok abi d3 estetiği bir elini geçmeyen baba arpg lerde bile yok. Yoksa grimdown u poe den daha fazla seviyorum vs. rmah saçmalıktı..ama oyunda trade mekanizmasının olmaması cidden büyük aptallık d3 te. Sam gömüyo ama oyunu yap sat ok parasını da al, iyi de 8-10 sene server hep stabil up olsun, hile olmasın, sezonu ile yamalarıyla üzerinde uğraşsınlar harbi bi yere kadar. Necromancer'ı expansion diye iteledikleri yamadan daha ciddi yama serüvenleri var adamların. Ya rmah olacaktı ya da illa ki bi shop. Adamlar ayaklarına öyle bi sıktı ki, kozmetik shop bile açamadı o ayrı adsadsadsa.
 10. DavidMills

  Tube Thread #1

 11. DavidMills

  PaticikFM v2.2

  Patinin şerefine !
 12. DavidMills

  PatiPet Album

  Bu çirkin yakışıklıyı yeni sahiplendik.
 13. DavidMills

  Stranger Things (2016) - Netflix

  Super 8, eskilerden Goonies denmiş. Ya zaten başka alternatif de yok gibi. Evil Dead falan olmaz abi zaten. Stand By Me olabilir. Bende araştırdım ıııh, yatmadı aklıma bir sürü yapım. Neyse bilim kurgu-fantezi vs ye çeviririz dümeni. Teşekkür ettim ilgilenenlere.
 14. DavidMills

  Stranger Things (2016) - Netflix

  Ya en mantıklısı yine bu gibi Şükrü işte. Yani yani 2-3 yaşın lafını etmeden rahatsız etmeyecek title lardan lazım diye. Yoksa bende farkındayım. Ama seviyolar olm işte bu yeni yetmeler böyle biraz hafif korkmayı. Bende en fazla ST tadında bişeyler olsun diye fikir arıyorum. adfasdsa.
 15. DavidMills

  Stranger Things (2016) - Netflix

  Ya burdan yürüyeyim; Malum karantina günlükleri 10-15 yaş aralığını "irite" etmeyecek, Stranger Things tadında korku tavsiyeleri. Uzak doğu korku sineması vs de olur ama teenage e uygun, kan revan, ve devamlı korkutacam diye zıplatan adı korku kendi aptal filmlerden olmayan bir liste yapabilecek var mı? Mesele "İt-O" fazla korku gelebilir? Tepenin gözler vs fazla vahşet kalabilir gibi. Bilemedim aklıma en iyi Stranger Thins geldi ve seyrediyoruz zaten. Film+TV Dizisi farketmez.
×
×
 • Yeni Oluştur...