Jump to content

DavidMills

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.692
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

DavidMills hakkında

 • Rütbe
  DavidMills

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. DavidMills

  PC Gaming #2

  Milyonda bir de olsa, bu ülkede şans oyunu oynamaktan daha fazla şansınız olduğu kesin 😛
 2. DavidMills

  Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

  Twitter çalışıyo, WoW çalışıyo..Gaza gelmeyin..Hep dış minnaklar.
 3. DavidMills

  Nintendo Switch

  Evet onu demek istemiştim. Ben web den girmiştim diye hatırlıyorum. Netten bi Güney Afrika posta kodu bulmuştum. Uzun zamandır öyle duruyor. 2 kez kart değiştirdim. 10 gün önce online üyelik aldım sıkıntı olmadı. Hatta 3D secure ile ödedim.
 4. DavidMills

  Nintendo Switch

  Bir arjantin adresi gir Switch hesabına.Google a hatta..np yani.Posta kodu muhtemel CHECK tir.Win win..Ben aylardır Güney afrika kullanıyorum..Bizim TL onun karşısında bile bileh güreşinde yenilmiş ama hala ucuz..
 5. DavidMills

  pandemi ve sonrası : kiracı vs ev sahibi

  Ben bu siteye geldiğinde 450K civarı idi evler. Müstakil, dubleks ama alt kat komple alan olduğu için tripleks diyola. Şimdi 850 den aşağıya yok. Pişmanım almadığıma. 4 senedir burdayım 1650 girdim aidat dahil. 2000 şimdi aidat dahil. 5+2. Bahçesi geniş bahçeyi komple ben yaptım ama, tospağa yuvasıydı. Evin arkasında ufak organik bahçemizde var. Tomato, salatalık, çilek. İyi yani. Kışın ısıtmak zor oluyo biraz. Soğuk aylarda 900 civarı geliyo. Çimler için sitenin kuyusu yaz boyu işimize yarıyo. Tek sıkıntı şehir dışı kalıyor biraz. Hoş normal bir İstanbullu için bayağı merkez sayılır. Araba ile 40 dk Kızılay işte. Ama sessiz sakin sayfiye kasaba tadında. Bugün çocukların okul kaydınıda yaptırdım. Mart sonrası yemek ve servis ücretlerini muhasaplaştık valla. Bu sene servis ve yemek ekletmedim bilerek. Geçen seneden az ödeyeceğim adasdaas.
 6. DavidMills

  pandemi ve sonrası : kiracı vs ev sahibi

  Yok ya benimki etmez. Benden memnun ondan, ama oldu bittiye getirseydim dediğin doğru olurdu muhtemel. Bizimki karşılıklı anlayış. Ha ne oldu kombi arıza çınardı 650 civarı, aramadım cebimden hallettim gibi. Çoğu şeyde kıtipyoz kiracı gibi davranmıyorum, o da anlıyo işte. Eve de gayet iyi bakıyoruz.
 7. DavidMills

  pandemi ve sonrası : kiracı vs ev sahibi

  Genelde çoğu ev sahibi %10 a pek laf etmiyo..Neyse ben bu sene şanslıyım, artış ayında ev sahibi naaapıyoruz diye aramadı, ben de aramadım. Eski kiradan devam.
 8. DavidMills

  Youtube 3. video

  Yani? Sı..p geçecen işte ne uzatıyosun.
 9. DavidMills

  kullanmadığım bazı aletler

  Ürünler gayet itinalı paketlenmiş şekilde miss gibi geldi. Öm den herşey konuştuğumuz gibi oldu, hatta klavyenin alıcısını bulamadığı için ekstra güzel indirim yaptı bir de üstüne. Demem o ki @lovecraft0Z a ilgisi ve itinası için tekrar teşekkür. @Silphatos' a da ayrıca mini teşekkür 😛
 10. DavidMills

  Yangın, yandık

  Çok geçmiş olsun.
 11. DavidMills

  Shadowlands Ana Konu

  Biz bile geçtik..Alliance tam bir düz dünya ve öküzün boynuzları tadında. M+ meselesindeki tüm toxiclicler iki tarfafta da var, pvp desen horde, pve desen horde, lore desen horde..E kim niye oynasın abi alliance artık. Arı mount, goldshire sevişmeleri bile kurtarmaz alliance ı artık.
 12. DavidMills

  PC Gaming #2

  Bi insan niye stream yaptığı odada güneş gözlüğü takar. Gözlerinde kezzap izlerimi var nedir? Bu herifi hep görüyorum ama 1 kere izlemişliğim yoktur. Anlatın takipçi zalımlar.
 13. DavidMills

  PC Gaming #2

  Sco özür yazısında bu pedofili meselesinden bahsetmemiş yalnız. Öyleyse feciymiş.
 14. DavidMills

  PC Gaming #2

  Kotaku dan sonra, bir takip daha..Himppps. WoW da GM piç çıkmamış, main healer pij çıkmış aaabeee.Asadadsadfaf
 15. DavidMills

  Darwin'in Evrim Teorisi

  https://imgflip.com/i/46fyt4
×
×
 • Yeni Oluştur...