Jump to content

DavidMills

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.472
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

DavidMills hakkında

 • Rütbe
  DavidMills

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. DavidMills

  WoW Classic Ana Konu

  Hayır ama alt mesajda aslında ben dürüstüm diyo. Evet guildi dağıttım. Ama bir sor niye dağıttım? Adsadss. Ayrıca anlamadığım şey, guild üyelerinden birinin eşi bu barzoya niye yürüsün? Pre bis sevicimi afasdsdsa. ama net, pati ve wow Türk tarihinin en acayip draması.
 2. DavidMills

  Diablo 4 Ana Konu

  Rmah gelmesin, makul bir tarife sistemi olsun yeter. Manyak mısınız.
 3. DavidMills

  Diablo 4 Ana Konu

  Bayağı hazır durmuyor. Ama öyle ay aceleye getirmişler, Blizzcon da d..tü kurtarmak için denecek kadar da zayıf değil. Eğer hakikaten yeni engine yazacaklarsa, pre alpha sonrası bakmak lazım. Quinn, bu halinin bile akıcı olduğunu söylüyo ama D3 engine den dolayı olabilir. Bu arada D3 ü pvp açısından çok dövdüler, haklılardır muhtemel de, PoE de öyle imba pvp falan var mı? Harbiden bilmediğim için soruyorum. 2021 den önce zor gibi zaten. Ama en az 2 senelik bir emek var gibi duruyo. Gerzekaaalılar geçen sene ufak bir teaser falan yayınlasalar, arkasından immortal ı duyursalar bu kadar gol yemezlerdi.
 4. DavidMills

  Shadowlands Ana Konu

  Medan ve Aegwynn nerede? Sargeras pasifize edildiğinde göre, Aegwynn üzerinde bir hakimiyeti yok. Best guardian ever 😛 @Laurelin, yazdıklarının altına imzamı attım. Sylvannas t-shirt ümde üzerimde üstelik asafdafdds.
 5. DavidMills

  Shadowlands Ana Konu

  Ölmüşüm kalanım yok..Ne Artifac Power grind ı zaten aq. Rep grind görünüyor mesele. Yalnız Kael, Cenarius, Draka ve Uther meselesinin bölgelerle ilgisini anlamadım. Ok ruhları orda galiba da nedir yani? Ölümü hacklemiş Sylvannas ya. Aslan bebiş 😛
 6. DavidMills

  Shadowlands Ana Konu

  Ben alırım..Beğenmezsem oynamam. Classiği oynamakta herkes özgür yav.
 7. DavidMills

  Shadowlands Ana Konu

  Ne clasiği ya 2019 bitmek üzere.
 8. DavidMills

  Diablo 4 Ana Konu

  Valla bayağı iyi görünüyor. Artık DII de değil mesele, D3 gameplay, D1 in ruhu, D2 nin mekanikleri.Umarım iyi olur..Hoş bu da D3 den daha kötü olmaz herhalde, D3 e de o kadar m.k atamıyorum aahghaasadssa
 9. DavidMills

  Shadowlands Ana Konu

  BFA cinematic vs sunumu daha iyidi. Ama beta da bile gördük saçma sapan kolye grindini (ki grind da yapmanı istemeyen bir sistem) lol. Island Expeditions lel, warfronts lel olarak kaldı. Adını wow tarihine WoD dan sonra altın harflerle yazdırdı BFA. BoD raidi keyifliydi, gerisi bayağı meh kaldı. Bildiğin XP Pro sonrası Win ME gibiydi. Shadowlands a hype ım yok valla. Ancak betada bakmak lazım. BFA dan iyi olabilir. Demek istediğim daha ne kadar kötü olabilir. Cinematic yine çok iyidi.
 10. DavidMills

  Boşananlar kulübü

  Ben öyle bişii demedim. Yoksa dedim mi? Adsadssds. Çok şükür kafası fermuar başlıklılardan değilim ya. Tek eşliliğe inanan, son dinozor olabilirim.
 11. DavidMills

  Tube Thread #1

  Sabahtan beri şuna gülüyorum.
 12. DavidMills

  Boşananlar kulübü

  @Frostbite dünyalar güzeli kız kardeşi var ama rezerveli kendi ülkesinin vatandaşı tarafından adsadsd
 13. DavidMills

  Boşananlar kulübü

  Her milletin kezbanı var tabii ki. Ama çevremizde doğal olarak Ukr, Rus evli arkadaşımız çok. Genelde mutlular. Ayrılan 2-3 kişi var. Birisi barzo Türk erkekliği (dayak vs), biri yabancı hatunun açgözlülüğü, diğeri klasik Türk ailesinin kaynana, kaynata şeytan üçgeninin yıkım ekibi.
 14. DavidMills

  Boşananlar kulübü

  Kayınvalidenin gelmemesi iyi bir şey değil mi yav? Adsddssd. Şaka bir yana umarım toparlarsınız. Türk kezbanları çok sıkıntı. Eşimle 6 yıl yaşayıp, sonra mecburen (yabancı uyruklu) hızlı sade nikahla bitirdim işi. 11 yıldır evli ve mutluyuz. Ha hiç mi tartışmadık, çoook. Ama çıbanbaşı hep bendim. Hep özür dilemek zorunda kaldım. İşsizlik vs de var. Çok badire atlattık aslında. Ama hep arkamda durdu. 14 saat WoW oynarken bile. İşin sırrını da vereyim. Ukraine abicim afsadaas. Haaa 2 de çocuk var.
 15. DavidMills

  Online Müzik Üniversitesi Tanıtımı

  Tebrikler, müthiş görünüyor. Tembelliğimi yensemde öğrenciniz olsam xeske:(
×
×
 • Yeni Oluştur...