Jump to content

smyrnas

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.587
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

smyrnas hakkında

 • Rütbe
  smyrnas

Son profil ziyaretçileri

423 kez ziyaret edildi
 1. smyrnas

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  Valla kapasitemize göre güzel yendik sizi hee 🙂 ilaç gibi geldi 3 puan .
 2. smyrnas

  Valheim

  2. boss u kestim ben anca. şu craft işleri ile baya zaman geçirdim. 2. boss u o sunağın çevresindeki taşlara saklanarak fire arrow ata ata kestim. ne bileyim baktım eleman ağaç . dedim bu fire yer. yedi 😄
 3. smyrnas

  Shadowlands Ana Konu

  9.1 de sylvanas boss olarak gelecekmiş. Bence kestirmezler birşeyler olur gibi geliyor ama bildiğin garrosh 2.0 oldu. Bİrde garrosh gibi olmayacak diyorlardı ahhaha blizzz ya 😄 activision yüzündenmi oluyor bunlar acaba? yoksa bu İon denen eleman beceremiyormu bu işi ?
 4. smyrnas

  30th anniversary collection epic paket

  Çekiliştenmi kazandın ?
 5. smyrnas

  BlizzCon 2021 - BlizzConline

  40€ bizim için para . onlar için para değil biliyorsun diye şey ediyorum.
 6. smyrnas

  Valheim

  valla araba yapıyorsun . öküz yerine de kendini koşuyorsun . bakır ,kalay v.b. ağır madenleri rahatlıkla taşıyorsun ama iş bölümü yapayım işleri hızlandırayım diyorsan tabi ekip şart. bence solo takılmaya çok müsait oyun. Şimdiye kadar hep solo takıldım . Mesela 2 domuzla başladım 13 tane domuz oldu 😄 madenlerin bol oldugu yerlere ev kurup tezgah atarsan da solo için işler çok rahatlıyor. çünkü orada baya vakit geçiriyorsun . gimli bronze çıkarmak ölüm demiş ama bronze çıkarmada hiç sıkıntı yaşamadım . dediğim gibi zaten bölgeler işaretli. yakınına ev kur ,araba ile base e dön.tamam bitti gitti işte. Bu arada ilk kez baskın yedim . lan bir kalktım etrafta graydwarf lar vs.. fink atıyor. evi bırakıp kaç yani o derece.
 7. smyrnas

  Valheim

  bu grafiklere bu düşük FPS niye ya? Bu arada güzel oyun ya ben sevdim . 3-4 gündür wow a girmiyorum o derece.
 8. smyrnas

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Maç oldu bitti . Tebrik ederim beşiktaşı. Bilen biliyor benim 3 büyütülmüşler ile görüşlerim sabittir. Her sene birbirinize farklı ayrıcalıklar istiyorsunuz. Her sene güçleriniz yettiğince ortalığı karıştırıyorsunuz. Bu sene beşiktaş bu konuda biraz öne çıktı! Tabi burada olan bizim göztepe gibi takımlara oluyor.
 9. smyrnas

  Shadowlands Ana Konu

  Blizz 1.liği elleriyle teslim etti valla. US 16 saat önce mi başlıyordu?
 10. smyrnas

  Shadowlands Pre-order, Game time token, etc.

  @Engg Anladım . bende alırsak yabancıya gitmesin diye sana sorayım demiştim. @Nekro E abi satan adam normal değil diyor işte. bak şu an uygun fiyata gelmiyor diyor. Bir ara aldım bende 55-60 TL ye falan satılıyordu. blizz ile gametime satanların arasındaki makas daha fazlaydı sanki. Bizim kurlara göre yükseliyor herhalde ne bileyim 🙂
 11. smyrnas

  Shadowlands Pre-order, Game time token, etc.

  @Engg E peki şimdi kaça satıyorsun mesela . bir güncelleme yapsana? tabi hala bu işi yapıyorsan . Konuya gelirsek . bu gametime ve expansionların gift olarak satılması konusun da milletin genel şikayeti , Blizzard ile arasında çok az fiyat farkı ile satılması. Tabi engg için nedir durum bilmiyorum ama DH de baya satıyor millet. kusuyorum o mekanı görünce ama bir ara fiyatlara bakmak için girdim atıyorum blizzard ta 30 gün 125TL ise o forumdakiler 100TL ye falan satıyor . yani böyle ufak bir fiyat farkı varken neden gift olarak satanlardan alırsın ki? Tabi serbest piyasa bu isteyen alır istemeyen almaz ama ben fiyat farkının bu kadar az olduğunu çözebilmiş değilim. sanki önceden bu fiyat farkı daha fazlaydı yarı yarıya gibi bir şeydi .
 12. smyrnas

  Shadowlands Ana Konu

  zaten ne silvermoon a nede TN ye giremiyorum baya sıra bekletiyor. işin garip tarafı silvermoona girmeye çalışıyorum 1500 kişi sıra var ortalama yarım saat sıra bekliyorsun . sıra bittiğin de beni hiç karakterimin olmadıgı bir servera atıyor 😂
 13. smyrnas

  Shadowlands Ana Konu

  vakit yok bende hala kasmaya çalışıyorum. henüz 53 lvl .
 14. smyrnas

  Shadowlands Ana Konu

  valla doğru diyorsun tabi ama ben gold için vakit ayırma olayını da pek yapamıyorum . bu sebeple BFA başı rus hesabı açtım . oyun ve ödemeleri yarı fiyatına geliyor. Araştırdım ettim şu zamana kadar da hiç bir sıkıntı yaşayan yok. bende iki buçuk senedir sorunsuz kullanıyorum. rahat rahat oyunuma bakıyorum 😄
 15. smyrnas

  Shadowlands Ana Konu

  Expansion başı o para kasma işi. expansion başı dungeon , raid ,rep işlerine pek önem vermezsen mesleklerden 1 yıllık ücreti çıkarırsın. Bizim gibi günde 3-5 saat ile yapamazsın o işi de. oyun mu oynıycan gold mu kasıcan ? Blizzard TR fiyatlandırma yapacak yada bilmem kaç senelik hesabını bırakıp sıfırdan rus hesabı açacaksın .

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...