Jump to content

smyrnas

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.362
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

smyrnas hakkında

 • Rank
  smyrnas

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. smyrnas

  Battle for Azeroth Ana Konu

  yok horde um ama ara ara ally oynuyorum. hatta bu ara baya dwarf warrior la takılıyorum.
 2. smyrnas

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Adamlar character customization yapamadıkları için Allied race çıkarıyor bence. bu black desert gibi knight online 1 tık üstü oyunda bile karaterin götündeki sivilceye kadar yapabiliyorsun . sene olmuş 2019 wow kahverengi orc yapmak için allied race çıkarıyor. ha iş bir göz yapmak ise customization a giriyor ve alsana night warrior nelf! yani bu oyunda niye daha iri bir mesela lotr daki gibi dwarflar yapamıyoruz? yada ne bileyim atletik vücütlu orc yapalım . yapılan zone lar bile gözüme batıyor artık. lore kısmına girmiyorum bile.
 3. smyrnas

  Battle for Azeroth Ana Konu

  abi sylvanası nasıl savunuyonuz la hala? Thrall reis dönecek dertler bitecek rahat olsun.
 4. smyrnas

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  Hayırlı olsun cümleten.
 5. smyrnas

  [A] GameHonor- Silvermoon

  ya bu twitch te yayın yapan bir arkadaş var. Lore yayınları güzel oluyor. baya da adam izliyor sanırım. oda GameHonor da işte ondan bahsediyor.
 6. smyrnas

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Jaina için legion da bile böyle saglam fight yoktu diyor adamlar.
 7. smyrnas

  Battle for Azeroth Ana Konu

  warmode açsınlar diye Alliance a verilen 25 horde öldür diye bir quest var. ondan sanırım :) bana da tam tersi warmode kapalıyken bile horde daha kalabalık geliyor. world e çıkmasan bile M+10 falan arat alliance ın 2 katı grup arayan adam çıkıyor zaten. horde hertürlü daha kalabalık. hatta baya kalabalık. şahsen BFa nın boktanlıgına ragmen bukadar kalabalık olmasına şaşıyorum artık.
 8. smyrnas

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Bende henüz girmedim .Açıkçası pek girmeye de niyetim yok. BFa çok kötü başladı ve kötü devam ediyor. Belki bundan dolayı yeni raid için oyuncular da bir isteksizlik hakim.
 9. smyrnas

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Bunca zaman o bombaları farketmemiş troller. oda güzelmiş :) blizzard bazı detayları güzel yapıyor. mesela war campaign görevlerinden birinde mag'har lar iron horde tech. kullanıyorlar . güzel detaydı. sonra böyle de gnome un tepesinde bomba patlatıp öldürmeyen allah öldürmüyora baglıyorlar.
 10. smyrnas

  Ayşen Gruda :(

  yeni ögrendim .a.r.e :(
 11. smyrnas

  Wayne (YouTube Originals)

  valla bana değişik geldi dizi. ergen falan ama herifin ruhsuzlugu hoşuma gitti. bence yoklukta gayet gideri var.
 12. smyrnas

  Wayne (YouTube Originals)

  evet onun çocuklugunu anlatıyor.
 13. smyrnas

  Wayne (YouTube Originals)

  Başlığı varmıydı ben bulamadım ama dizi beni benden aldı.7 bölüm yayınlanmış. 15 yaşındaki Wayne’i takip eden dizi, Wayne’in sevgilisi Del ile birlikte atıldığı şiddet dolu maceraları işleyecek. Babasını kaybeden Wayne, o ölmeden önce çalınan klasik arabasını bulmak için zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Sevgilisi Del’in de eşlik ettiği bu yolculuk kanlı bir maceraya dönüşüyor. YouTube Originals platformunda izleyici karşısına çıkacak olan anti-kahraman dizisi Wayne, Deadpool’un senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick’in imzasını taşıyor. Shawn Simmons’ın yarattığı ve senaryosunu kaleme aldığı dizi, başlıca rollerinde Mark McKenna ve Ciara Bravo'yu buluşturuyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Rhett Reese, Paul Wernick, Greg Coolidge ve Kirk Ward gibi isimler görev yapıyor. [video]https://www.youtube.com/watch?v=PFOtvHtyW8s?feature=oembed" width="459">
 14. smyrnas

  Project Blue Book (2019) History

  2 bölüm çıkmış. gideri var bence ama nedense serçe parmağın oyunculugu gözüme battı.
 15. smyrnas

  Nightflyers (Bilim Kurgu, Psikolojik Gerilim)

×
×
 • Yeni Oluştur...