Jump to content

zipzip

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.506
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

zipzip hakkında

 • Rütbe
  zipzip

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. zipzip

  En iyi oyun quoteları

  enchantment? ENCHANMENT!
 2. zipzip

  Dyson Sphere Program

  = Factoriomsu Gocuman mechayla iniş yaptığımız gezegende ufaktan başlayıp otomasyonla üretim yapıyoruz. Amacımız etrafında olduğumuz yıldızın enerjisini emiklemek. Factorio gibi düşman yok, kendi yağımızda kavruluyoruz. Saatler gömebileceğiniz bir oyun. https://store.steampowered.com/app/1366540/Dyson_Sphere_Program/ Fiyat biraz tuzlu.
 3. zipzip

  Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

  youtube'a jahrein yazmak yeterli abi anlamak için, youtube kalanı tamamlıyor zaten. haklı olduğu yerler var haksız olduğu yerler var evet. ama artık olay şuna dönüştü (bu son kalitesiz dramayı saymıyorum); yayında gelip dramayı duydun mu diyolar, ağzımdan ilk çıkan laf 'jahrein yine kime laf attı?'. hatta bana sorarsanız şu an twitch'in bu halde olmasının sebeplerinden birisi kendisi ne yazık ki. olum adam zamanında agar.io oynuyorum diye izleyicisiyle benim yayını basıp 'bu oyunu kimden gördün?' ayağı çekti bana. söyliceklerim bu kadar yor anır
 4. zipzip

  Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

  sen bayağı başka yerlerinle izlemişsin olayları.
 5. zipzip

  Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

  twitch artık öyle bi yer değil abi.
 6. zipzip

  Valheim

  yok be bana demiyor onu o. ben de firmanın reklam verdiğini sanmıyorum. zaten twitch'de öyle ahım şahım oynanan bir oyun değil. nopixel yeni sezona girdi, bütün büyükler orada şu an. cohh falan oynuyor. zaten sponsorlu olduğunda başlıkta #ad zorunluluğu var twitch'de. herkes 'sevdiği' için oynuyor oyunu.
 7. zipzip

  Mortal Kombat (2021)

  gelmez mi bi cover?
 8. zipzip

  Sanırım canavar bir yavru sahiplendim

  çok dana gelmedi bana ama çok sevimli pezevenk. büyük köpek yazdığın gibi dert ama bu saatte sonra veremezsin sen bunu. rabbim uzun ömür versin. dipnot: 25 kilo çok büyük değil be abi, sıkıntı yaşamazsın çok.
 9. zipzip

  Valheim

  yamulmuyorsam ada ada oyun. ilk ada sadece 2. bossun yerini veriyor olabilir. 10a yakın dancın yaptık hep aynı bossu gösterdi. kaynak g.tüm.
 10. zipzip

  Valheim

  2 gündür çıkamadığım Viking temalı hayatta kalma oyunu. Odin abim dünyaları birleştirdikten sonra 10. dünyada kalan düşmanları için bizi gönderiyor ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyundaki amaç; geliş - boss kes - daha da geliş - boss kes - çok geliş - son bossu kes. Hayatta kalmanın yanı sıra dungeonlar var. Grind deli gibi var. Emek var. Oyunda Türkçe dil desteği de bulunmakta. 10 kişiye kadar co-op destekliyor ki zaten tek başına oynamak bayağı işkence bunu. Kaplamalar çok potato ama çok da göze batmıyor. https://store.steampowered.com/app/892970/Valheim/ Ben çok aşırı sevdim oyunu, 2 gündür gördüğüm her yerde övüyorum. Gelin birlikte övelim.
 11. zipzip

  "baltayı çıkarır kafanı koparırım" tarzı müzikler

  bunu mu aradınız? Amon Amarth
 12. zipzip

  Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

  noyan hala kişisel upgrade sessionlara devam ediyor mu acaba?
 13. zipzip

  Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

  gutter oil
 14. zipzip

  Cyberpunk 2077

  herkes angel'a gitmiş ahgşksjgd
 15. zipzip

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  https://www.ea.com/games/apex-legends/news/ascension-patch-notes?isLocalized=true

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...