Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Yeni oyun yapsınlar vanilla ayarında... Casual takısın canı isteyen normal wow da.

Eski expantionlar içinde 1er tane realm açsınlar tam expantion gelmeden önceki halleri ile isteyen takılsın orada.

Vanilladan wolka kadar birde teoricraft kasılıyordu, catada onu kaldırdılar...

Oyunda böyle zevkli ne varsa kaldırdılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz da ben nostalji yapayım.

Vanilla'da Talisman of Ephemeral Power'lı Mage, TBC'de Dual Warglaive Rogue oynamıştım. Her expansion'ın ekmeğini ben yemişim.

Hele TBC'de millet fotoğraf çektiriyordu benim rogue'la sdfgh.

Vanilla'da 40 kişilik raid 3 saniyede doluyordu. 3 saniye ya, nasıl bir çılgınlıksa artık. AQ40'de BWL-MC gibi fire resistli bosslar olmadığından bütün mageler fire gitmişti. Ignite bug vardı, dot roll edince dpsmetreleri kırıyordu gruptaki en uyanık mage.

Haftanın 5 günü 5 saat raid yapardık. Öncesinde saatlerce flask, pot, food farm. Raid bitince de bg'ye girerdik hepimizde tier 3 gear'ler rank kasanlar küfrederdi.

Şimdi hatırlayınca nostalji ağır bassa da sonunda yine kafama sıçayım üniversite hayatımı harcamışım diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu set harika ya. Biz bi gazla korsan serverda başladık vanilla. Setler falan o kadar tatlı geliyor ki anlatamam. Güzel yanı vanilladan tbc'ye de taşıyabiliyosun karakterleri.

Ama kansermiş vanilla. O kadar zor ki kasması falan ef yani. Geçen bi Dm girdik 2 saat mi ne sürdü fds
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat raid yapıp boss indirip "ee item alamadım" diye tatmin olmadan çıkmıyorduk ki o zaman? olay başkaydı. ha dersen ki 2017 yılında o community falan hikaye, yemez dersen o ayrı. ama vanillaya item vs. odaklı falan bakmayın abi. oyun belli sınırlar içinde, yapılması gerekenlerin basit olduğu ama vakit alan bir oyundu, toplulukla birlikte oynamak zorunda bırakıyordu seni ama oyun, o yüzden keyifliydi. şimdi sosyal medya vs. bu kadar varken insan o community şeysini wow'da arar mı, bu tartışılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

5 dakikalık blessingler, çantada greater blessingler için materyaller felan haha :D

Hybrid classların ezikliği, paladinler sırf buff ve dispel bot du resmen. Dmg i şansa proc alırsaydı :)

Resto druid olarak healing touch rank 3 spamliyorduk rank 10-11 pahalı geliyordu :p

Abi deme öyle, ağlatıcan. Zalpalaya özenip Paladin açmıştım Vanilla’da, hiç gün yüzü göremedim sonra end-game de. :)o

WotLK’de bırakmıştım abi, şu Classic olayını da mutlaka deneyeceğim. Muhtemelen de Rogue olur ortamlara akarım. Yaşasın wipeee, yaşasın repaire çalışmak. >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

molten core'da hangi boss şimdi net hatırlamıyorum da raidden birine random living bomb atıyordu. bir kaç saniye sonra area effect olarak patlayıp etrafındakileri öldürüyordu.
ben de her seferinde komik olduğunu düşündüğümden üzerime yediğimde radide ALLAHUAKBAR diye koşar son saniyede ice block açardım.
milletin bir telaşla sağa sola kaçışması pek bi eğlenceliydi hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...