Jump to content

Malibu

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.725
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Malibu hakkında

 • Rütbe
  Malibu

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  TBC falan da gelse son expension gelirse yine aynı nane olacak itemization talent reworkler bufflar raid nerfler sik sok. Ben akıllılık yapıp biraz casual bi guildde takılıyorum MC 1-2 saat bwl 3-4 saat sürüyo arada wipe yiyoruz falan daha keyifli oluyor :)
 2. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  İlk ZG enchantlarını Kossak lar ile alıyorduk mesala rogue lar magelerin epic chest tokeni ile alıyordu warriorlar rogue larınkiyle falan. Sonra direkt Idol diye bir item koydular Idol + Doll ile alınır hale geldi. Jindo nun mekanikleri daha fazlaydı teleport ve shade mekanikleri yok.
 3. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Dün PTR da kestim. UBRS den daha kolay hakkar hariç. Hakkarda eh işte. Merak edenlere söyleyim ZG enchantlar Idol olarak düşüyor. Kossak olarak değil.
 4. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Caster işlerinden çok anlamadığımı, 15 senedir hep rogue oynadığımı biliyosunuz ama 8/8 T2 mage set dog shit olur PvE de eğer Nelt Tear ı almamışsanız sanki? PvP de çok iyi olabilir ama PvE de hit chance yüzünden DPS kaybı olur gibi bayağı.
 5. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Yok öyle olmadı. Zaman içinde bir çok kere büyük - küçük şey değişti, buglar bulundu- fixlendi, yenileri çıktı- fixlendi vs vs
 6. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  4 Ay oldu oyun çıkalı. Toplamda 16 MC runu yaptım. İhtiyacım kalmadı artık MC ye, bir çok oyuncu için de aynı şey geçerli. Rank kasmıyor olsam oyuna girmemi gerektirecek en ufak bir şey yok. Sadece AV geldiğinde 1-2 gün AV rep kasıp exalted yapıp işimi bitirebilirdim. Ki rank kasmayan çoğu kişi de bunu yaptı. Guildler MC ye 25-30 kişi girmeye başladı çünkü item ihtiyacı olmayan insan o raide gelmek istemez. BWL maksimum 2-3 hafta içinde gelmezse oyuncu sayısı azalmaya devam eder. BWL ile bi 3-4 ay daha idare ederiz ama sorun yok. AV de AFK olanları kartopu ile dışarı atabiliyorsunuz bu arada. Şu sıralar buna sardım randomlarla girince böyle yapıyorum :
 7. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Olay kazanmak değil. Mümkün olan en kısa sürede en fazla honor ile oyunu bitirmek. 15-25 Dakika süren oyunu kazanmak yerine 8-10 Dakika arasında kaybedilen oyun daha avantajlı honor için.
 8. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Yok abi. AV deki trinket base e teleport ediyor eğer sayılırsa :)
 9. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Ne yeni BGsi abi adamlar honorları hesaplamaktan acizler. 2 Günlük honorum (40 saat gameplay) Hesaplanmadı öyle bitirdiler haftayı :) Ama BWL ye 3 hafta var belli. Zaten orijinalinde de 4 hafta sonra gelmişti BGlerden
 10. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  1 hafta sonra Alliance yine aynı şeyi yaşayacaktır. Queue ler artarsa horde için aradaki zamanda yine World PvP bakacaklar. Ama şimdilik ortalık süt liman aynen. Kasacaklarınızı kazın tam zamanı
 11. Malibu

  Youtube 3. video

 12. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Evet sıralama önemli ne kadar puan yaptığından ziyade. BGler yokken 230K kasıyorduk muhtemelen bu hafta 2mil+ kasacağız mesela ilk sıra için.
 13. Malibu

  Başın sağolsun dasaaa

  Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun. :(
 14. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Yine Rank 14'e gidiyorum da götüm çıkıyor resmen. 15 saatte ancak 50K Honor kasabilmişim. BGleri seven birisi hiç bir zaman olmadım ama en azından eşit sayıda insanla savaşmak için hasretle bekliyorum wallahi.
 15. Malibu

  WoW Classic Ana Konu

  Aaa evet. Ben yine bu röportajı neremle dinlediysem sanki önce normal gelip sonra xrealm e dönecek gibi anlamışım. Horde un işine gelecek yine tabi :(
×
×
 • Yeni Oluştur...