Jump to content

imamizer

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.968
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

imamizer hakkında

 • Rank
  imamizer

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. imamizer

  evlenmek üzere olan insana facebook iftirası ve tehdit

  abi gidin ağzını burnunu kırın ya niye herşeyi internete soruyorsunuz.
 2. imamizer

  Poşet Hakkında Her Şey (2019)

  https://i.resimyukle.xyz/a66BbW.jpg asdfgh
 3. imamizer

  Hamur için yardım

  bu kadar dramaya gerek yok. yardım istemişsin. insanlar da sana uygun çözümü bulabilmek için kredi çek, birine çektir, avans yap, laptop'u sat, ailenden iste gibi şeyler söylemiş ve çözümleri bulmak için sorularını sormuş, gayet yardım etmeye çalışılmış. fistan bile yardım etmek istemiş. birisi ise çözüm için laptopunu satarsan alırım demiş ki belki de o an şartlar uysa direkt sorunun çözecek birşey bu. daha 3. sayfadan shitstorm diye mağdura yatmaya başlamışsın. ginaly postu dışında (bence o da değil) bir tane shitstorm namına bi şey yokken konuda. yardım/bağış konusunda insanlar tanımadığına şüpheyle yaklaşır, sorgular, araştırır. doğrudan maddi yardım istemesen bile seni birine yönlendirmeden veya bağış,yardım toplama yolunu göstermeden bile bazı şeylerden emin olmak isteyebilir. gayet anlaşılabilir bence bu durum. güzel ülkemde kazıklana kazıklana büyüyorsun malum. soba başında kuru ekmek yemediğin ortada, en azından forumda öyle bir profil oluşturmamışsın. başkası suçlama o yüzden. 2 bin lira neredeyse buradaki herkes için bulunamayacak bir para değil, o yüzden buradaki çoğu insan bu parayı nasıl eşten dosttan sevgiliden aileden toplayamadığını, nasıl kredikartı, nakit avans yapamadığını, kredi çekemediğini yada çalışıp çalışmadığını, hiç mi birikmişin olmadığını anlamaya çalışıyor. geçmiş olsun.
 4. imamizer

  140journos

  bişeyi de beğenin ya asdfgh atatürke benzeyen adam ile ilgili bir videoyu oturup sıkılmadan izleyeceğimi tahmin etmezdim. sonunda boğazım bile düğümlendi. çok kaliteli iş çıkarmışlar.
 5. imamizer

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  harbiden adam lol oynuyormuş ya.
 6. imamizer

  Diablo Immortal

  şu nasıl oldu? blizzard zaten tek başına firma değilmiydi? her zaman mı vivendi malıydı? bi de neden en parlak doneminde satıldı activiasion'a geçti? şu an blizz sadece activision siparişlerini yapan bi firmaya mı donuştu? bilen bi anlatsın.
 7. imamizer

  CU'yu Beklerken...

  uthgard ömür törpüsüdür. phoenix candır. en temel fark bu.
 8. imamizer

  vücut geliştirme #5

  o proteinli sütlerin kalorisi karbonhidratı falan yüksek. arada böyle yemek yemeğe vakit olmadığında, yolcluktayken falan ara öğün niyetine arda içilebilir. protein kaynağı amacıyla kullanmak için pahalı ve whey mi kazein mi ne olduğu belli olmadığından toz whey yerine geçmez. wheylerde bcaa da varki asıl önemli olan o.
 9. imamizer

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  lol mu oynucaz şimdi
 10. imamizer

  Kültürlü İnsanların Dergisi Tüy Dergi

  insanlar ne güzel işte amatör olarak edebiyatla uğraşıyor ediyor. içerik de kötü sayılmaz, bi kaç öykü okudum gayet akıcıydı. galiba ben kültürlüyüm asdfgh slogan çok iddialı olunca antipatik geliyor yalnız.
 11. imamizer

  Age of Empires II HD Edition

  ben oynarım. oyun olunca dürtün yeter.
 12. imamizer

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  assassin görevi verdi. girdim quickmatch e seçtim assassini ready dedim abartısız 5 dakikadan fazla bekledim. sonra oyun buldu uther gösterdi benimle beraber bekledi başka kimseyi göstermedi, dedi millet çıkmış bile. tekrar sıraya bastım yine 3-5 dakika beklersin dedi. toplamda 10 dakikaya yakını oyun aramakla geçtiç. bayıp çıktım. adı quickmatch, yersen. niyet güzel ama şu haliyle patates olmuş iki el atayım çıkayım demek için. biz ilk olarak bu oyunun hızlı, pratik kısa sürmesi gibi şeylerine tav olmuştuk halbuse.
 13. imamizer

  2019 FIBA Dünya Kupası

  ne kadar dandik bir maçtı ya. sertaç, tolga, göksenin... takıma bak. bir tane şut atabilen yok takımda. geçen turnuvada melihe az söylenmemiştik, melih'i mumla aradım resmen. bi tek doğuşu izlemek zevkliydi, adam zenci gibi zıplıyor resmen.
 14. imamizer

  2019 FIBA Dünya Kupası

  Tolga delirtti ya.
 15. vaay samsung evo 800 500gb aldım 411 liret, kargo gümrük dahil. aha şu; https://www.newegg.com/global/tr-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16820147674 bu şim di amazon.tr de 490 a satılanın aynısı mı? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B079FL9YQ6/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM anne gibi alışveriş yaptım resmen umarım fiyatı iyidir asdfg teşekkürler gondarların cengiz.
×
×
 • Yeni Oluştur...