Jump to content

imamizer

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.989
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

imamizer hakkında

 • Rütbe
  imamizer

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. imamizer

  UO Outlands

  valla yalan yok ben bi kaç kere "ağbi!" çektim işe yaradı, bırakıp gittiler asdfg
 2. imamizer

  UO Outlands

  ben bilmiyordum onu 😅
 3. imamizer

  UO Outlands

  evet 1 hesap 1 karakter.
 4. imamizer

  UO Outlands

  newbie dungeonda 70, newbie islandda 50 ye kadar hızlıca skill kasabiliyorsun. hem de baya hızlı. magery, archery, alchemy vs gibi kaynak gerektirmeyen tüm skilleri 70 e kasarsın. skill dert etme o yüzden. başlangıç için en popüler bard. musicianship ve peacemaking olması gereken skiller. peacemaking ile calmlayıp kesiyorsun. kesme kısmı sana kalmış, ister mace, ister fence, ister bow. mantık bu. ayrıca muhakkak discord da almak gerekiyor çünkü baya etkili. ikinci olarak bildiğimiz düz warrior. shield+weapon skill+resist spell+heal anat vs. çok sağlam oluyor ama ilk başlarda bard kadar efektif değil. summoner oynayanlar da var. tamer da. onları çok bilmiyorum wikideki templatelere bakabilirsin. pvm için en çok tavsiye edilen melee skill mf. 3 hesaba kadar aynı anda login olabiliyorsun. kendi kendine boks yapabilirsin. camping ve tracking'i wikiden oku mutlaka. hem eğlenceli hem faydalı skiller ve genelde çoğu template de birisi kullanılıyor, özellikle tracking. newbie dungeonda skilleri 70 yapınca bard skilleri için prevalia zoo da makro yaparak gmleyebilirsin. prevalia moongateden çıkınca sağ alta dümdüz koşarsan görürsün. biraz oynayım kasayım dersen, pulma dungeon başlangıç için ideal. andaria'dan koşabilirsin. atlası kurcalarsan kavrarsın zaten bulursun kendin.
 5. imamizer

  UO Outlands

  ya gel işte, 500 kere uo oynadık 501 olsa ne olacak 😛 @xaty hayır bu serverdan bahsediyorum. orion'u bilmiyorum. oyunda damage meter var abi asdasd millet build yapıyor dps hesabı yapıyor falan. deneyin deneyin. farklı bir uo olmuş. en kral mmo 2 ay geçmeden bayıyor hepimizi zaten. yapacak daha iyi birşeyiniz yoksa oynayın.
 6. imamizer

  UO Outlands

  client çok garip. oyun 60 küsür fps çalışıyor. koca ekrana komple strech edebiliyorsun görüntüyü. circle of transparancy bile bir farklı daha güzel. oyun çok akıcı resmen remake gibi birşey olmuş. ingame menu zaten derya deniz otomatik ceset açmadan ışık seviyesini ayarlamaktan, ağaçları çalıları iptal etmeye kadar razordaki şeyler var. baya bi teknolojik client yani beni en çok o şaşırttı. oyun da para çok değerli ve karakter geliştirme çok detaylı. çok fazla varyasyon var karakter inşa etmek için. bir çok skill işe yarar hale getirilmiş. öyle renkli unikorn koyduk gibi ucuz ve yavan mekanikler değil yani. 100-200 arası pingle oynuyorum hiç sorun yaşamadım. pvp de gayet yapılır. zaten dungeonlarda binek otomatik kayboluyor, malum atsız kombat pingi daha çok önemsiz hale getiriyor. bence bi denemeniz lazım.
 7. imamizer

  UO Outlands

  al beni al
 8. imamizer

  UO Outlands

  şu ana kadar açık ara oynadığım en güzel uo serverı olabilir. zaten oyun uo'dan bambaşka birşeye dönüşmüş.
 9. imamizer

  Dead by Daylight

  Ben almayı düşünüyorum ama o boş beleş arada gelip takılan eleman olabilirim .
 10. imamizer

  New yorktaki tinder profilleri

  olm gerçekten çok kötü bi coğrafyada yaşıyoruz ya
 11. imamizer

  The Witcher (2019) - Netflix

  aha şunu diyecektim ben de.
 12. imamizer

  Discord forumu öldürüyor mu?

  knight online modluğum geri verilirse fouma geri dönerim
 13. imamizer

  WoW Classic Pati Guild

  blizzin server dolu başka yere gidin açıklamasına çok takılmayın. dendiği gibi launchda sıra olsa bir güne normale döner. önemli olan uzun vadede aktif ve kaliteli oyuncuları olan, sağlam populasyonlu server olması. o başlayanların büyük kısmı nostaljisini giderip 1 ayın sonunda bırakır zaten. bgler crossrealm olacak, o kısım çok iyi oldu. pve ve world pvp kısmında her zaman canlı, kalabalık server iyidir. gerçi adamlar 2006 nın full serverı günümüzde low'a denk geliyor da dedi. ayrıca ayasofya çok kötü isim das
 14. imamizer

  WoW Classic Ana Konu

  yanlış konu. neyse add-on var mı şimdi classic için çalışan?
 15. imamizer

  PS4 için couch coop oyun tavsiyesi aranıyor

  lara croft and the temple of osiris güzel. hem puzzle hem aksiyon.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...