Jump to content

imamizer

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.980
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

imamizer hakkında

 • Rütbe
  imamizer

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. imamizer

  New yorktaki tinder profilleri

  olm gerçekten çok kötü bi coğrafyada yaşıyoruz ya
 2. imamizer

  The Witcher (2019) - Netflix

  aha şunu diyecektim ben de.
 3. imamizer

  Discord forumu öldürüyor mu?

  knight online modluğum geri verilirse fouma geri dönerim
 4. imamizer

  WoW Classic Pati Guild

  blizzin server dolu başka yere gidin açıklamasına çok takılmayın. dendiği gibi launchda sıra olsa bir güne normale döner. önemli olan uzun vadede aktif ve kaliteli oyuncuları olan, sağlam populasyonlu server olması. o başlayanların büyük kısmı nostaljisini giderip 1 ayın sonunda bırakır zaten. bgler crossrealm olacak, o kısım çok iyi oldu. pve ve world pvp kısmında her zaman canlı, kalabalık server iyidir. gerçi adamlar 2006 nın full serverı günümüzde low'a denk geliyor da dedi. ayrıca ayasofya çok kötü isim das
 5. imamizer

  WoW Classic Ana Konu

  yanlış konu. neyse add-on var mı şimdi classic için çalışan?
 6. imamizer

  PS4 için couch coop oyun tavsiyesi aranıyor

  lara croft and the temple of osiris güzel. hem puzzle hem aksiyon.
 7. imamizer

  Game of Thrones (2011) - HBO

  ya bu bran gelecek tahta konacak geyiğini millet ne zaman benimsedi, inandı bu kadar? ankete baktım, ekşide falan da o yönde genel kanı. tüm dizi boyunca şimdiye kadar seni halk seviyor, senden korkuyor, seni tanıyor, sana güveniyor, iyi komutansın, yiğitsin falan diye adaylar arasında krallık vasfı yarıştırılırken; kafa gidik, kötürüm velet hangi vasıfla gelecek tahta geçecek de millet 'ağam paşam sana yakışır taht' diyecek allasen. sanki sokağa sıçılan westeros değil 21.yy norveç'i de halk bilge olanı kral görmek istiyor. uçmuş abi velet, iki kelime konuşamıyorsun mal mal bakıyor, gözleri kaydırıp tribe giriyor falan. bu mu kral olacak?
 8. imamizer

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  off olm ben mesaj attığımı unuttum ya. "@dyna" yazdım ilk sonuç buydu bakmadan bastım asdfghj dynadick hanginiz olm hakkaten. ne pis adamlarsınız. doğrusunu yazalım; @DynamicK
 9. imamizer

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  @DynadicK yeni foruma geçilirken sessiz sedasız imama darbe yapılmış yalnız. modluğum alınmış. kınıyorum.
 10. imamizer

  evlenmek üzere olan insana facebook iftirası ve tehdit

  abi gidin ağzını burnunu kırın ya niye herşeyi internete soruyorsunuz.
 11. imamizer

  Poşet Hakkında Her Şey (2019)

  https://i.resimyukle.xyz/a66BbW.jpg asdfgh
 12. imamizer

  Hamur için yardım

  bu kadar dramaya gerek yok. yardım istemişsin. insanlar da sana uygun çözümü bulabilmek için kredi çek, birine çektir, avans yap, laptop'u sat, ailenden iste gibi şeyler söylemiş ve çözümleri bulmak için sorularını sormuş, gayet yardım etmeye çalışılmış. fistan bile yardım etmek istemiş. birisi ise çözüm için laptopunu satarsan alırım demiş ki belki de o an şartlar uysa direkt sorunun çözecek birşey bu. daha 3. sayfadan shitstorm diye mağdura yatmaya başlamışsın. ginaly postu dışında (bence o da değil) bir tane shitstorm namına bi şey yokken konuda. yardım/bağış konusunda insanlar tanımadığına şüpheyle yaklaşır, sorgular, araştırır. doğrudan maddi yardım istemesen bile seni birine yönlendirmeden veya bağış,yardım toplama yolunu göstermeden bile bazı şeylerden emin olmak isteyebilir. gayet anlaşılabilir bence bu durum. güzel ülkemde kazıklana kazıklana büyüyorsun malum. soba başında kuru ekmek yemediğin ortada, en azından forumda öyle bir profil oluşturmamışsın. başkası suçlama o yüzden. 2 bin lira neredeyse buradaki herkes için bulunamayacak bir para değil, o yüzden buradaki çoğu insan bu parayı nasıl eşten dosttan sevgiliden aileden toplayamadığını, nasıl kredikartı, nakit avans yapamadığını, kredi çekemediğini yada çalışıp çalışmadığını, hiç mi birikmişin olmadığını anlamaya çalışıyor. geçmiş olsun.
 13. imamizer

  140journos

  bişeyi de beğenin ya asdfgh atatürke benzeyen adam ile ilgili bir videoyu oturup sıkılmadan izleyeceğimi tahmin etmezdim. sonunda boğazım bile düğümlendi. çok kaliteli iş çıkarmışlar.
 14. imamizer

  Heroes of the Storm [/join paticik]

  harbiden adam lol oynuyormuş ya.
 15. imamizer

  Diablo Immortal

  şu nasıl oldu? blizzard zaten tek başına firma değilmiydi? her zaman mı vivendi malıydı? bi de neden en parlak doneminde satıldı activiasion'a geçti? şu an blizz sadece activision siparişlerini yapan bi firmaya mı donuştu? bilen bi anlatsın.
×
×
 • Yeni Oluştur...