Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

PAT, izlediğim ilk wow action movie'ydi, hatta video.google.com dan izlemiştim, thottbot'dan quest bakıyoduk falan.

bi örümcek kesme questinde 3 gün item düşmemişti hatta, 2 level almıştım kese kese, sonra guildden başka bi eleman aynı questi ilk örümcekte yapmıştı, monitörü kırıyodum nerdeyse

bide warriorda herşeyi açıp recklessness patlatıp 3 kişinin arasına girip doğrayıp çıkmak, hmmpsss, pricelessness :D
Sosyal ağlarda paylaş

benim hddler hep patladı ya gitmişti resimler. Bide targa alıyodu ss i aq ne alakaysa

şunu çekerken ve yaparken ne acı çekmiştim celeron 1.7 mi ne vardı fx5200 kart. Premiere 1.1 pro yeni çıkmıştı sanırım. O zamanda çekilen videoların hepsi yoköuk içinde çekildi valla. Şimdi olsa film çekerdik :d

https://www.youtube.com/watch?v=lp2fgwMPq9s
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

bi örümcek kesme questinde 3 gün item düşmemişti hatta, 2 level almıştım kese kese, sonra guildden başka bi eleman aynı questi ilk örümcekte yapmıştı, monitörü kırıyodum nerdeyse

Bizim bir tanıdık, lvl50'ye kadar Darkshire'daki örümcekleri keserek gelmişti. Seviye griye düşünce her mobu kesişte 1xp alıyodun. Oradan hesap edin kaç tane kestiğini :D. Hunterdı. Sonra serverın ilk rank 15i oldu ya da 2. MC'ye tank olarak giriyordu, normal tankın 5k hpsi vardı, rank 15 set ile bunun 7.5k hp vardı, OT olarak dayanıyodu :D.
Sosyal ağlarda paylaş

ben aslında girmiştim. yani ciddi düşünüyordum ama böyle para kazanayım diye değil ilgi çekelim diye çocukluk kafası işte. öyle internette youtube'a montaj yapıp videolar kurgulamalar, oyun skill videoları atmalar falan yoktu türkiyede. ha bir de o zamanlar komunity şimdiki gibi büyük değildi ve millet eğlenilecek bir şey diye görmekten çok sidik yarıştırmanın derdindeydi. uaa ben daha iyiyim, uaa ben daha iyisini yaparım falan filan. insanı yaptığı şeyden bıktırıyordu bunlar. e alınganlıkta bi çocukluk alametiydi zaten. küsüp bırakıyoduk.

ama dediğin şeyi hala ara ara arkadaşlarla bir araya geldiğimizde söyleriz. yazık etmişiz heveslerimize.
o değil de sen yine tutmuşsun bi kenarından yani o konuda takdir ediyorum seni.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

benim hddler hep patladı ya gitmişti resimler. Bide targa alıyodu ss i aq ne alakaysa

şunu çekerken ve yaparken ne acı çekmiştim celeron 1.7 mi ne vardı fx5200 kart. Premiere 1.1 pro yeni çıkmıştı sanırım. O zamanda çekilen videoların hepsi yoköuk içinde çekildi valla. Şimdi olsa film çekerdik :d

https://www.youtube.com/watch?v=lp2fgwMPq9s

Bu videoyu gördüm gene sinirlendim

O zaman 2005, ama şu an 2017 ve Blizzard hala adam gibi ateş üfleyen ejderha yapabilmiş değil. En son Balance of Power questline da ortadaki yaşlı ejderha hadi Kalecgos güçlerimizi birleştirelim deyip üflemeye başlıyo sözde senin artifact e, dayamışlar roar animasyonu kafayı dikiyo havaya breath çenenin altından çıkıyo böyle harhar...
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

sanssizsansli said:

https://i.hizliresim.com/yzGDLj.jpg

All in one nostaji yemin ediyorum. Winamp var msn var WoW var. Bir tek UO client ve ICQ eksik :)

Uo vardı da kısayolda yoktu :D

Malibuyu da takip edin geceleri hots açıyo güzel yayınları oluyo tam bizden biri
Ben bu ara erkenciyim takip edemiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu bahsettiğiniz şeylerin hepsi mazoşistlik göstergesi. ha şu an vaktiniz varsa aynen öyle oynarsınızda ben oynayamam imkanı yok. haliyle çokta hype lanmanın anlamı yok. çok azınız vanillayı hakkı ile oynayabilecek oda burada üniversite örencesi arkadaşlarımız falan anca :)

hahaha hatta çoğunuz gene ilk aydan sonra subsı. kapatıcak .o yüzden pati communü hayalleride kurmayın şimdiden :)
Sosyal ağlarda paylaş

24 saati geçmiştik biz iki arkadaş tek bilgisayarda. Çok güzel zamanlardı be. 8 saat AV sırası beklediğimi biliyorum. O sırada DG yapamıyorsun, başka bir şey yapamıyorsun resmen. Ironforge da malak malak zıplamıştım AFK olmayayım diye bir de. Salaklık ya fadsdasd

Ben Kungen' i ilk gördüğüm anı unutamam hiç. Hayvan gibi Tauren warrior, arkasında TF ve altında AQ mountu vardı. Serverda bir tane var, çoğu serverda yoktu bile hani. Arkasından tüm server koşuyordu adamla birlikte. Çok efsaneydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...