Jump to content

pattisliborek

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.882
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

pattisliborek hakkında

 • Rank
  pattisliborek

Son profil ziyaretçileri

491 kez ziyaret edildi
 1. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  herkes 60 olayım yarışında ya. açık büfeye hemen inelim bitecekkk modu direk. halbuki yapacak birşey de yok ilk 2 faz outdoor pvp dışında. mc onyx dediğiniz 1 akşamlık iş. sonrası bomboş.
 2. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  Bence de. Retail'e mesela easy diye bakılıyor ama o daha çok sizi memur eden oyun. Hergün o dailyleri, garrison u yapma zorunluluğu, Azerite farmı, mitik plusları falan derken acayip sürenizi emiyor oyun ve hep bir koridorda tek başınıza dönüyorsunuz hissi hamster gibi. Koleksiyoner kafası ya da gold kasma işine hiç girmiyorum zaten o zaman bunları 3-4 karaktere çıkarıp tekrarlıyorsunuz. Burada en azından open world farmingi vs derken daha sosyal ve oyuncuların create ettiği bir content oluyor. Consum farming demeyin, AQ40 ve Naxx'a kadar hiç gerek yok öyle şeylere APES gösterdi işte Raggy'nin ağzına 5 liralık macır pazarı terliği ile vurarak.
 3. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  Vanilla teknik olarak zor değil abi zaten. Zor olan time sink olayı. Biraz biraz işler AQ40 ve Naxx ile ciddileşiyor, zaten bu raidler bence bugün ki wow a giden yolu açtılar. Mesela dün akşam SM Katedral ve Armory yaptık, quest için Houndmaster kalmış dedik Library girip keselim ama 2 dps işimiz var diye bastı gitti, 10 dk ayırmak zor geldi (retalici kesin sdf). Biz de tank dps healer girip Houndmaster yaptık 3 kişi. Tamam 33 level zone a 37 girdik ama 2005 de bunu yapsan dikebilirdi biz noob idik. Gayet sakin sakin kestik sdf. Bir sürü de muhabbet sohbet oldu, tankı da friend list e ekledim sağa sola giderken işi bilen adam sonuçta seslenirim yani.
 4. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  abi olaya şöyle de bakmak lazım. method denen adamlar las vegas'a gidip şov bizinıs kafasında takıldılar, amaçları tabi world first idi ama hani artık sponsorlar vs mecbur fazla profesyoneller. APES denen işsiz adamlar muhtemelen oyuna log olur olmaz macrolarla hiç çıkmadan ve sıra beklemeden kastılar dinlenme molası verdiklerinde bile. Method garibim dc yedik sıraya girelim falan çekti sfgd. zor olan ragnaros degildi bu arada, ragnarosu summonlayacak aşamaya gelmekti. yani levelling ve rep farming. eh, adamlar da bulup abuse etmiş. zaten olay baştan fail, 15 yıl önce olmuş bitmiş raide neyin yarışı. ama hadi yaptın diyelim, yıllarca privatelarda oynayan adamlar gayet tabi yapabilir. bu APES denen adamların ne kadar iyi olduğunu anlamak için Blizzard ilerde Vanilla+ content koyar, atıyorum Level 60 Hyjal raidi mesela. Tamamen yeni hiç oynanmamış bir raid olur, PTR'a falan da açmaz çoğu bossu. Atar önlerine o zaman belli olur APES mi Method mu sdgf.
 5. pattisliborek

  WoW Classic Pati Guild

  ne sırası ya, gider sinister spam yapar çalar giderim çünkü ben adi bir RUJUM.
 6. pattisliborek

  Kenobi (202?) - Disney+

  fdsgbdfh
 7. pattisliborek

  Once Upon A Time In Hollywood [2019]

  fular ve purom hazır izliyorum.
 8. pattisliborek

  WoW Classic Pati Guild

  çıkar o konuda rahat olun. millet 1 ay sonra cayır cayır MC & Onyxia puglayacak hatta soft reserve loot sistemi ile.
 9. pattisliborek

  WoW Classic Pati Guild

  çok fazla türk oynamaz classic'i. TN gibi olmaz hiçbir yer.
 10. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  AGAAA BEEEE
 11. pattisliborek

  WoW Classic Pati Guild

  patiden bir oyun için değil 40, 20 kişi bile çıkmaz.
 12. pattisliborek

  Ayasoyfa WoW Classic Guild

  o dönem herkes tips & tricks bu derece bilmiyordu tabi ki. bugün daha patch gelmeden milyar tane yutub videosu, guide ve stratejiler önümüze seriliyor. vanilla'da öyle değildi. iyi guildler tabi ki ptrlarda oynayıp daha tecrübeli oluyordu ama onlar da genellikle bu bilgileri yaymıyordu wfirst uğruna. privatelar çıkınca mesela bosslarda engineering kullanımının olayı ne kadar easy mode yaptığı görüldü. ya da quest ile alınan barov trinketinin huhuranda kullanılması gibi. herşeyi geçin, o dönem ciddi bir sayı tier 0 falan giyerdi SET ABİ SET diye. anca biri elinden tutacak da kardeşim o iş öyle değil bak bu leather parça senin warriorunda bis giy şunu lan demesi lazımdı. şimdi heryerde çarşaf çarşaf preraid bis itemlarının listeleri rehberleri var. phasing de bu yüzden olumlu ve ömrünü uzatan iş olacak. yoksa adım gibi eminim 4 ayda falan millet 4HM kapısına gelir Naxxramas'da. Raggy'i de 2. hafta banko alırlar. O da işte tanka FR gear kasılması gerektiğinden 2'ye sarkar. Yoksa yeni 60 olmuş 40 kişi MC'yi Majordomo'ya kadar kesecek.
 13. pattisliborek

  WoW Classic Pati Guild

  of yılların geyiğini de alaya aşağılamaya çektiniz sdf.
 14. pattisliborek

  WoW Classic Pati Guild

  Boşuna demedik yıllarca... İşte Alliance zihniyeti. https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/a-pvp-rainbow-movement-lgbt-space-community-casual-raiding-guild/69113
×
×
 • Yeni Oluştur...