Jump to content

pattisliborek

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.841
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

pattisliborek hakkında

 • Rank
  pattisliborek

Son profil ziyaretçileri

371 kez ziyaret edildi
 1. pattisliborek

  FIFA 19

  Ronaldo koyamayacaksa oyuna EA çok sevindim. PES tam piç hamlesi yapmış ama iyi olmuş. Yukarda denmiş yılbaşına kadar FUT ok. Ondan sonrası saçmalık. Bu sene Van Dijk'in 15 tane falan kartı vardı galba ahaha.
 2. pattisliborek

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  blade demişken...
 3. pattisliborek

  Warcraft Lore Paylaşım ve Tartışma Alanı

  nzoth bize kaldırdı
 4. pattisliborek

  Nintendo Switch

  drift problemi ezelden beri var evet. dünyanın en saçma işi. millet ya çinden tamir kiti alıp yapıyor ya da wd40 falan sıkıyor adsf. hadi ilk üretimlerde oldu ama halen satılan conlarda da bu problem var dasfas.
 5. pattisliborek

  Nintendo Switch

  3 saat falan oğlanla co-op oynadım. oğlanın not 10/10 benim için de beklediğimden iyi çıktı. h&s manyağı olduğumdan çöp olsa iyi ya çeken biriyim gerçi ben.
 6. pattisliborek

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  adidas çok geri kaldı formalarda ya. Nike'ı geç New Balance falan cayır cayır formalar yapıyor
 7. pattisliborek

  Radamel Falcao García Zárate

  🙂
 8. pattisliborek

  Fallout 76

  gelsin ya p2win sorun degil. howard abimiz en azından her oyunda üstüne koyarak gidiyor. adamlar gerekmediği halde oyunu patchliyor. inanılmaz dolu release olmuştu ama daha 1 yıl olmadan bir sürü content geldi. BR modu falan eklediler inanılmaz hamleler yani. Sözün özü paralarımız iyi emeller ile harcanıyor. helal'i hoş olsun...
 9. pattisliborek

  Warcraft Lore Paylaşım ve Tartışma Alanı

  Necromancy! Azshara olabilir mi bu şimdi? Nzoth tekrar kaldırdı çünkü sdf. 8.3 de tentakullu Azshara mmmh.
 10. Nasıl ezbere yorumlar bunlar y aahah. GS zaten 2017 yazında yapılan transferler sonrası FFP'ye alındı. Biz kumarı oynadık en azından 2 sezon için tuttu. Ekonomik durum kötü ama bu 2 senede ne kaynağı tükettik de çıkışı kaçırdık anlamadım sdgg. Zaten bonservis olarak eksi veremiyorsun, maaş bütçesi desen eminim 2017 sezonuna göre daha geriye gitmiştir kulüp. Kafadan yılda 5m EUR alan Serdar Maicon'dan çıkıp 1,5m EUR'a oynayan Luyindama Marcao tandemi yapıldı. Borçlar, faizler öyle binmiş ki öyle 2 sene şampiyon olmakla çıkılacak dertler değil bunlar. En azından FB ve BJK borçları yükseltirken bizimkiler düşürme trendinde. 3 kulüp için de o borçların kapanması için en az 5 sene seri yapmak, araya da çıtır satışlar eklemek gerekiyor yani. Ve bunu yaparken de kadro bütçelerini falan coşmadan yapmak lazım. Jimmy, Adem, Şener'e falan gelince, mecbur alındı abi. 14 tane yerli yazmamız gerekiyor kadroya. Herkes ister yerli olarak Deniz Türüç'ü yazalım Adem Büyük yerine ama Kayseri başkanı 4m EUR fiyat çekiyor. Biz de bonservis harcamadan bu adamlara yöneliyoruz mecbur. Altyapıdan konacak hazır varsa da FT atar sahaya zaten. Öyle olmasa Ozan'ı oynatmazdı geçen sezon. Kewell'ı stoper yapan hocalar gördük mesela Meira gidince, FT en azından o kafada bir adam değil. Ama Ozan dışında potansiyeli olan Mustafa Kapı, Gökay, Celil falan çok tıfıldı abi yani. O fizikle sahada tutmazlar sizi, Ozan baya baya iyidi o anlamda. Diğerleri de o seviyeye gelmeli.
 11. pattisliborek

  LED ekran/monitör temizleme

  ucuzundan solüsyon + mf bez benim kullandıgım. ama sen ekranın üzerine vişne pörtletip kfc yemiş yağlı parmakların ile duhul etti isen ne fayda eder bilemedim şimdi.
 12. pattisliborek

  Steam Summer Sale 2019 (25 Haziran 20:00 - 9 Temmuz 20:00)

  ESO var mı oynayan. 50 liraya düşmüş, steam walletta 40 kusur lira var tamamlayıp alsam mı.
 13. pattisliborek

  Pokemon Go

  amca millete irl para karşılığı legit farm yapıyor işte. ekmeğinin peşinde.
×
×
 • Yeni Oluştur...