Jump to content

pattisliborek

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.948
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

pattisliborek hakkında

 • Rütbe
  pattisliborek

Son profil ziyaretçileri

644 kez ziyaret edildi
 1. pattisliborek

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Bunu blizzdeki çaycı bile yazmaz.
 2. pattisliborek

  Battle for Azeroth Ana Konu

 3. pattisliborek

  Online FPS önerisi

  son cod iyi diyorlardı. taranmıyor mu orda topun ucuna taramalı falan takıp.
 4. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

 5. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  Ben üşenmedim baktım abi ona wikiden tek tek patch notlara açık olarak yazan BWL nerfü yok. Hani o zaman patch notelarda belirtmiyorlar mıydı raid nerfleri ama AQ40 ve ZG için bir sürü nerf gelmiş onlar yazılmış. İlla hide nerf atılmıştır belki de asıl biz bufflandık abi, itemlar eklendi, eski itemlar değişti, talentlar değişti, bossların üzerindeki debuff slot sayısı x2 oldu ve en önemlisi insanlar oynamayı öğrendi, internetler hızlandı, herkes artık 100+ fps oynuyor diye uzar gider.
 6. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  Nerfli gelecek tabi ki. #nochanges 😛 1.12'yi oynuyoruz abi. BWL nin çıkış tarihi 2005 temmuz olması lazım acayip sıcak havalardı fsdg. Biz ise vanillanın sonunun talentlari, gear buffları, gelen mob nerfleri ile oynuyoruz. Hep aynı örnek olacak ama BWL geldiğinde olmayan DPS warrior mevcut 1.12 ile oyunu kırıyor. BWL o günkü dps, heal a göre dizayn edilmişken 1.12 de bambaşka rakamlar çıkıyor ortaya. Ragnaros u falan submergeden 40-45 saniye önce kesen guildler BWL yi de rahatlıkla tokatlayacak. Kimse Vael'de 4 tank falan beklemesin fsg, o dps li guildde muhtemelen 2. tank patlamadan vael yatacak.
 7. pattisliborek

  Playstation 5

  sony hep exc oyunları ile öne çıktı. muhtemelen oynanabilir birşeyler ortaya çıksın diye bekliyorlardır. donanım konusunda xbox yine önde olur zaten. iki firma da yolunu seçmiş durumda zaten. iksboks servis odaklı ve güçlü bir konsol satarken sony gel kardeşim ben de her yıl 2-3 tane baba özel oyun çıkıyor diyecektir. horizon, god of war ve naughty dog'un yeni oyunu banko zaten ps5'in ilk yılına.
 8. pattisliborek

  WoW Classic <Overkill> Ashbringer - Horde

  Millet slacklemeye başladı, BWL öncesi biraz daha spot rekabeti ve online olmayı teşvik etmek için recruit açtık. Her class alımı açık. BWL gelince de DKP ler hard decay (%90) yiyecek ve herkes baştan başlayacak bir nevi. Bekliyoruz...
 9. pattisliborek

  eFootball PES 2020

  emeğine yüreğine sağlık.
 10. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  galiba? artı yanına hp veren 2. trinketları falan eklemişlerdi sanki.
 11. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  + Geniş bant internet ve çok daha iyi PCler'de oynamak. Oyunculukların iyiye gitmesi derken üst üste koyunca sonuç bu. 2005 yılından Nefarian kill videoları var adam 15 FPS ile oynuyor lol. AQ40'da da işler pek değişmeyecek. Huhuran resist checkten zorlar, slacker guildler uğraşır. Twins biraz uğraştırır. Asıl mesele Cthun. Naxx özelinde de spiderwing kolay, patchwerk hatefull strike i çözünce kolay, razuvious kolay. 5-6 boss takır takır iner. Orda da Loatheb zorlar, Heigan dansı beceremeyecek adam çıkar ama 25 tane 'dans' etmesini bilen adam kesmeye yetecektir. Thaddius eh işte -/+ mekaniğ oraya gelen guild bunları aşmış olur o noktada. Gerçek zorluk 4HM'de ortaya çıkıyor, tonla ability var ve gerçekten iyi koordinasyon gerekiyor.
 12. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  Benim hatırladığım BWL özelinde direk nerf yoktu patch notelarda, az önce hızlıca baktım bulamadım. ZG, AQ20 ve 40 için birçok kere hit point ve damage nerfü gelmiş yazılı. Ama BWL ve Onyxia'yı kolay kılan çıktıkları dönem sonrasında classlar ve itemlar defalarca bufflandı. Haliyle 2005 Temmuz ayında gelen BWL o anki dpslere göre ayarlanmıştı ama 2006'nın 2. yarısı kamyon gibi vuran dps warriorlar falan peydah olunca işler değişti. Arcane expo'ya talent veriyorduk ya instant olsun diye fjsdg. Bunun gibi bir sürü buff var. Itemlar da bufflandı, yeni lootlar eklendi zamanla oyuna. Şu an Patchwerk'in hateful strike mekaniği ile baş edilebilse kesecek dps var tryhard guildlerde lol.
 13. pattisliborek

  Star Citizen

 14. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  Ben de mesela Rank 10 kasarım diyordum da yok abi 30 yaşında çekilecek dert değil gerçekten. Hani bir de zaman/ödül ratiosu bok gibi hele raidler bu kadar kolayken gerçekten ona akıtılacak zamana acıdım ortalıkta bir sürü güzel oyun varken. Eskiden raidler gerçekten zor progressleniyordu, BWL farmlayan bir guilde sahip olmak bile zordu haliyle o şansı olmayanlar rank gearı ile solo kasıyordu ama bugün öyle değil. BWL ve hatta AQ40 prensese kadar ateşte durmayıp line of sight yapmayı bilen her guild tarafından kesilecek değmez o rank 13-14 lere... Hele R14'e giden Mage falan görünce daha da üzülüyorum sebebi neydi diye. Hatta min/max cılar yüzünden PvP ranking belli realmlerde çok daha zor kasılıyor eskiye nazaran, rakibin diğer katılımcılar çünkü, iş terse döndü yani.
 15. pattisliborek

  WoW Classic Ana Konu

  Sen yine Alliance'sın, horde olarak 25 dk wsg bekleyip premadele karşılaşınca 5 dk da maç bitiyor sdg. En makul PvP yine AV de dönüyor kazanmayı vs bırakıp ortada adam avlamaca işte ona da grup olarak giremiyorsun arkadaşımla takılayıp desen yok olmuyor. Ben zaten 2 tane 60 levelladım, 3. karakteri mage açtım 12 level'da napıyorum lan diyip bıraktım şimdilik. Dediğin gibi arkada bekleyen güzel single oyunlar var, path of exile'a dadandım o zamanı emikliyor falan. WoW anca ZG ve Arathi Basin gelince oyunda daha fazla tutacak. MC'yi sonsuza kadar bırakamıyorsun guildin tankları için, BWL keza sürekli farmlanacak bir de Zul Gurub Hakkar, enchant ve tiger & raptor umudu için yapılıyor, yine spesifik hit itemları falan var casterlar için farmlanması gereken derken daha fazla oyunda tutuyor seni. Oyunun seni oyunda tutma yöntemi süper ama... Entry level raidi bir sikko tank silahı için Naxx yaparken bile dönüyorsun sdgh. AQ40 geldiği zaman 10 dakika corpse runlar vs...
×
×
 • Yeni Oluştur...