Jump to content

janis

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.257
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

janis hakkında

 • Rütbe
  Baba Pati

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. janis

  WoW Classic Ana Konu

  Shazzrah’ta raid yapabileceğim bir guild var mı acaba ? Mavi PreBiS gearlı bir rogue’un raidlerde yer bulabileceği bir guild.
 2. janis

  Valorant

  Para verseler oynamam bu oyunu. Ama tutmasını istiyorum. Böylece csgo server ve hile konusunda kendisine çeki düzen verebilir belki.
 3. janis

  Valorant

  Sadece para karşılığı oynanabilecek bir oyun. Aynı yayıncıların yaptığı gibi.
 4. janis

  Dino Cola

  Öyle bir marka olmadı hiç. 80’liyim. Çocukluğum bakırköyde geçti. (19 yaşına kadar). Girmediğim bakkal , süpermarket kalmadı. Öyle bir marka yoktu hiç. Belki de cocacola yad pepsi dönemlik flinstone/dino resimli ambalajlar çıkartmışlardır. Aklınızda o kalmıştır.
 5. janis

  WoW Classic Ana Konu

  Bence hepsi hayal ürünü. Bu şekilde evli bir kadın nasıl şantaj yapabilir ki ? Kendinimi ifşa edecek kadın? Yaratıyor kafasından bişeyler. Hadi hepsi oldu diyelim , normal bir insan kendi kendine yazıp yazıp cevaplayarak silip durmaz. Hadi hepsi oldu diyelim , olan oldu der , kapatırım meseleyi. Kimseylede muhattap olmam. Adam bildiğin şizofreni hastası. Ayrıca bu tanılama yeni değil , 5 sene önce söylenmiş ve bu olay patlak vermeden önce bu adamı tanıyanlar da şizofren diyorlardı. Doğruymuş.
 6. janis

  WoW Classic Ana Konu

  Adam hasta bariz şekilde. Bende ilk başlarda kafa yapıyordum ama baktım durum ciddi. Yazık valla. Sürekli bişey yazıyor kendi kendine. Siliyor, yazıyor. Bişey diyen eden yok ama kendi kendine savunmaya falan geçiyor. Bunlar bildiğin şizofreni tanısı. Şahsi fikrim ; o kadın olayıda sanrıdan ibaret. Kafasında yaratıyor bişeyler. Bence bırakın yazmayın bişey adama. Unutsun. Bellimi olur gider bişey yapar kendine falan. Zor abi bu hastalık.
 7. janis

  WoW Classic Ana Konu

  Tekrar kurmuş guildi 😀
 8. janis

  WoW Classic Ana Konu

  Aynen ya , bende noggenfogger’dayım. Çok sıkıcı. Gerçi uzak durmakta iyi olmuş olabilir. Neme lazım evli barklı adamız 😀
 9. janis

  WoW Classic Ana Konu

  40 yaşındayım , ilk kez böyle bir guild dramasına şahit oldum. Bunun farklı dillere çevrilmesi lazım. Acayip reklam yapmış oluruz. Şimdi aklıma takılan konu , bu arkadaş için şizofren falan diyorlardı. Acaba bütün bunlar bir hayal ürünümü , yoksa gerçek mi. Guildte bulunan evli erkekler kafayı yiyordur şuan. Oha harbiden ..
 10. janis

  WoW Classic Ana Konu

  ilk başlarda , adamın üzerine gidiyorlar diyordum ama millet haklıymış. Adam normal değilmiş. Ben sanırım çözdüm meseleyi. Bu kemal gizli karakterler açıyor. O karakterle , kendisine yakın bildiği kişilere, farklı biriymiş gibi kemal hakkında eleştirilerde bulunuyor. Onlarda gazı alıp , başlıyorlar kemal dedikodusunu , gizli kemalle yapamaya.. Sonra kemal’de bunlara gücenip , cezalandırıyor. Ama şuan çok pişman.
 11. janis

  WoW Classic <Overkill> Ashbringer - Horde

  Horde’um 😔
 12. janis

  WoW Classic <Overkill> Ashbringer - Horde

  Paid transfer açılsa gelmek isterim. Noggerfogger’da hapis oldum. Tek başıma oynuyorum oyunu.
 13. janis

  WoW Classic Ana Konu

  Herkese selam , Noggenfogger’da karakter açtım hiç araştırmadan etmeden. Şuan 24 levelim ama işten güçten çok vaktim olmuyor kasmaya. Server’da hiç türk yok sanırım. Tek başıma kaldım burada. Tekrardan da karakter açmaya tahammül edemem sanırım. Paralı migrate yok galiba henüz. Peki gelir mi sizce ? Var mı öyle bir haber falan ?
 14. janis

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Benzia , Ayew ve Silimani bozdu ve bozuyor takımı. Biran önce kurtulsak şunlardan.
 15. janis

  STSL 11.Hafta: Galatasaray-Fenerbahçe (02.11.18 - 21.00)

  Cimbomlular oley çekmeye devam ediyormu acaba?
×
×
 • Yeni Oluştur...