Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne yapılır bu durumda?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Şimdi olay şu. Benim köpek genel olarak eğitimli olsa da 2-3 tane kötü davranışı var çözemediğim. Neyse bi tane köpek eğitmeni buldum arkadaş aracılığıyla. Konuştum böle böle durum diye. Adam da yerinde görmek lazım dedi. Peki dedim o zaman siz köpekle tanışınca duruma göre kaç seans, ne kadar sürer, ücretlendirme nasıl olur konuşuruz diye.
İlk geldiğimde 2 saat kadar sürer falan duruma bakarız dedi.

Neyse geldi dün. 50 dakka kaldı. Önce 3k dedi, 3k mı diye bi şaşırdım ama fazla da tepki vermedim. Yuh çektim içimden haliyle :D bişi demedim. Arada köpekle vakit geçiriyor adam, sakin durduğu, üstüne çıkıp mama/oyuncak istemediği zaman veya yere önüne yemek konunca beklediği zaman ödül veriyor falan (benim öğrettim şeyler zaten). 15 dakka sonra sizin köpekte pek sorun yok fiyatı yarı yarıya düşürdüm 3-4 derste hallederiz, 1.5k dedi (bence önce 3'ten silkelemeye çalıştı)

Neyse ben adamın gitmesine yakın bütçe durumuma bakiim haberdar ederim sizi dedim. OK siz beni haberdar edin ama hani çalışmak istemezseniz de bu ilk gün ücreti 250, onu hallederiz falan dedi. Saçma sapan bi durum oluşmasın diye he dedim geçtim. Ama ayrı bi gıcık oldum adama. önceden herhangi bir colsultation/ilk gün ücretiyle ilgili hiçbişi demedi.

Bi gıcık oldum açıkçası pek bu adamla çalışasım da, öle 250 ilk gün ücreti veresim de yok. Ne diyonuz bu resmen zengin yolmaya çalışmış çakal mı yoksa ben boşuna mı kıllandım.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha adam güzel yolunu bulmuş gerçekten.

3k diyip sizin köpekte pek sorun yok 1,5k olur demesi dklfs

250 tl yi de kesinlikle verme okurken ben de sinir oldum. "Yerinde görmek lazım dediniz o yüzden çağırdım ne hizmet aldım da 250 tl bekliyorsunuz" dersin. O an he deyip geçmen bile hata olmuş. Ne ücreti kaaarşim diye çirkeflik yapardım ben olsam adfs
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

ahaha adam güzel yolunu bulmuş gerçekten.

3k diyip sizin köpekte pek sorun yok 1,5k olur demesi dklfs

250 tl yi de kesinlikle verme okurken ben de sinir oldum. "Yerinde görmek lazım dediniz o yüzden çağırdım ne hizmet aldım da 250 tl bekliyorsunuz" dersin. O an he deyip geçmen bile hata olmuş. Ne ücreti kaaarşim diye çirkeflik yapardım ben olsam adfs

adam kucağında senin köpeğinle salonunda oturuyor. düşük ihtimal ama gıcıklık yapsa dövecen mi veya dövülecen mi :D onu geçtim arada ayarlayan arkadaş var. atar yapsam her şekilde saçma bi durum oluşacaktı. onun yerine önce arkadaşla konuşayım böle böle diye durumu anlatayım sonra atarı yaparım dedim.

ama yani evet önceden söylenmeyen 250 için herkes aynı fikirde, düşündüğüm gibi. eyvallah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...