Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne yapılır bu durumda?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Baggio said:

Sinirliyken gülüyor gibi yapmayı güzel öğretmişler, sen de başarılı bir öğrencisin, tebrik ederim.

Hakaret sezonunu açan sensin. Eleştiriye tahammülü ve cevap üslubu şu seviyede olan, Pet bölümüne bir defa "kanka sana yurtdışından mama satabilirim istersen" dışında mesaj yazmamış adam sadece ve sadece kuyruk acısını bastırmak ve kişiliğime saldırmak için buraya tuzla koşarsa nickine uygun muamele ile cevabını alır, kusura bakma.

"Güncel başlıklara" tıklarken sana mı soruyorduk?
Kusura bakma o kısmı atlamışım.

Bir de "yurtdışından mama muhabbeti" konulu mesajımı gösterirsen sevinirim. Gösteremezsen diyecek bişeyim yok. O organını üstüne oturmak için kullanıcan, yazı yazmak için ya da uydurmak için değil ;)

Bookmarkladın mı lan başlığı :D
Harikasın ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Sinirliyken gülüyor gibi yapmayı güzel öğretmişler, sen de başarılı bir öğrencisin, tebrik ederim.

Hakaret sezonunu açan sensin. Eleştiriye tahammülü ve cevap üslubu şu seviyede olan, Pet bölümüne bir defa "kanka sana yurtdışından mama satabilirim istersen" dışında mesaj yazmamış adam sadece ve sadece kuyruk acısını bastırmak ve kişiliğime saldırmak için buraya tuzla koşarsa nickine uygun muamele ile cevabını alır, kusura bakma.

gold'un arkadaşına yaptığını bizim arkadaşa da yaptı bu adam, max şu kdr süre sonra sende yazıp ekstra 6-7 ay mı ne bekletmişti. bi de hakaret etmiş zavallı.
Sosyal ağlarda paylaş

Siz halen orda mısınız?
Bak yukarda yarası olan arkadaş bookmarklamış başlığı. Açıp okuyabilirsin.
Arkadaşın için de aynı şey geçerli. Bir daha yazıyorum ki okuma yazmanız varsa anlayın diye.

BEKLEMEYi
SEÇEN
ARKADAŞLARINIZ

Ben siparişin geciktiğini bildiğim an itibari ile para iadesini teklif ettim.
Bunu anlayamıyorsanız rica ediyorum yazmayın yani azıcık kafanız çalışıyorsa.

Gören de diyecek ki milletin parasına çöktük ürünlerini vermedik. Böyle bişey ima ediyorsanız açık açık yazın ki ben de olayı yargıya taşıyayım şahsınızla beraber.

(Topic sahibinden özür diliyorum, nick üzerinden felan orantısız zeka kullanan arkadaşlara cevap yazmak durumundayım)
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş sana sipariş verildiği tarih ile senin iade vermeyi kabul ettiğin tarih arasında dolar arşa çıktı. onu da bi ara hesaba katarsan doğruyu bulacaksın inşallah.

yargıya taşımak da güzelmiş :) acaba thy'ye nasıl açıklayacaksın, yurtdışından alıp getirdiğin kartları, vs'leri burada sattığını, yasak diye biliyorum ben bunu?
Sosyal ağlarda paylaş

=)
Arkadaşın dolar olarak mı ödeme yaptı bana TL olarak mı?

İade etmeyi ilk teklif ettiğim yazışmanın tarihini buraya koyarım, sonra seni bidaha buralarda görmek istemem.
Ülkenin ekonmik durumu beni ilgilendirmiyor. Dolar euro paritesini de ben kontrol etmiyorum.
NE VERDİYSE ONU GERİ ALDI.

Bekleyip siparişini aldığı zaman "ya biz sana eksik ödeme yaptık, dolar yükseldi al şu kadar daha vereyim" diyecek miydiniz? Merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

kardeş sana sipariş verildiği tarih ile senin iade vermeyi kabul ettiğin tarih arasında dolar arşa çıktı. onu da bi ara hesaba katarsan doğruyu bulacaksın inşallah.

yargıya taşımak da güzelmiş :) acaba thy'ye nasıl açıklayacaksın, yurtdışından alıp getirdiğin kartları, vs'leri burada sattığını, yasak diye biliyorum ben bunu?

THY'ye selamımı da söyleyewbilirsin.

Aldığım her şey faturalı ve gümrükte ibraz ediliyor. Hatta getirirken tax freesini bile alıyorum.
Var mı başka bir soru? Yargıya taşırım derken şaka yapmıyorum. İthamlarına devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

=)
Arkadaşın dolar olarak mı ödeme yaptı bana TL olarak mı?

İade etmeyi ilk teklif ettiğim yazışmanın tarihini buraya koyarım, sonra seni bidaha buralarda görmek istemem.
Ülkenin ekonmik durumu beni ilgilendirmiyor. Dolar euro paritesini de ben kontrol etmiyorum.
NE VERDİYSE ONU GERİ ALDI.

Bekleyip siparişini aldığı zaman "ya biz sana eksik ödeme yaptık, dolar yükseldi al şu kadar daha vereyim" diyecek miydiniz? Merak ettim.

ya şunu diyorsun da, sen arkadaşa senin kartı aldım ben ama kargoya veremiyorum dedin aylarca, olay bu değil ki yani
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Bir de "yurtdışından mama muhabbeti" konulu mesajımı gösterirsen sevinirim. Gösteremezsen diyecek bişeyim yok. O organını üstüne oturmak için kullanıcan, yazı yazmak için ya da uydurmak için değil ;)

https://forum.paticik.com/read.php?22,5405539,5405743#msg-5405743

Bekleme yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeş kimse sana dolandırıcı demiyor, o senin kuruntun, herkesin sıkıntı duyduğu olay; tavrın, uslubun. desen ki düzgün bir şekilde kusura bakmayın sıkıntılar yaşadım, kartın elimde gelebiliyorsanız gelip alın, yoksa gönderemiyorum fırsatım yok. gelip burda bu kez rot çok iyi satıcı deyip, herkese de önericez.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

ya kardeş kimse sana dolandırıcı demiyor, o senin kuruntun, herkesin sıkıntı duyduğu olay; tavrın, uslubun. desen ki düzgün bir şekilde kusura bakmayın sıkıntılar yaşadım, kartın elimde gelebiliyorsanız gelip alın, yoksa gönderemiyorum fırsatım yok. gelip burda bu kez rot çok iyi satıcı deyip, herkese de önericez.

Bunu diyen çok adam var emin ol.
İki kişi "gecikme" yaşadı ve defalarca özürler dilendi zaten. Olay karşılıklı kapandıktan sonra benle yüz yüze görüşüp şahsıma "oouuuuv çok iyi abi seni başka ürünler için rahatsız ederiz" diyen adamlar forumda atıp tutuyor ben ona alınıyorum. Yukarıda yapılan ithamlar da tavrımla ilgili değil işin ticari boyutunun "doğruluğu" ile ilgili. Ben haklarımı kullanacam. Yukarıda da yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Satarken fatura kesen bir şirket sahibi olmadığın sürece ticari itibar diye bir şey iddia edemezsin, boşuna uğraşma diye bilgi veriyorum insanlık namına. Girişte ibraz etmiş olman bir şey değiştirmiyor. Cahilleri korkutabilirsin de burada olmaz.

Kişisel hakaret edildiğini iddia ediyorsan ancak onu açabilirsin ama o da pek yok gibi, tek hakaret eden, parlayan, atarlanan genelde sensin. Yine de hukuk yolu her isteyene açık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...