Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne yapılır bu durumda?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

zaten çoktan sonuca bağlanmıştı herkes tarafından, baggio haricinde.

Benden sonra 2-3 kişi daha aynı konuyu bazı başka bakış açılarıyla aynı sonuca bağladılar, ilk ben itiraz ettim diye gocunduysan bir şey diyemem. Konuyu sırf "adama yüzüne karşı bir şey diyemedim ama nasılsa gitti artık parasını vermeyeceğim, haydi beni onaylayın" diye açtığını bilemezdim.

Kendimce adaletli bir yorum yapmak istedim. Benim başıma gelse 100-150 TL vermeden göndermem, ama adamla da çalışmam. Sebeplerini 4-5. sayfalarda birkaç kişiden ayrı ayrı okuyabilirsin.

Bir diğer önerim ise, kendininkinden başka fikir duymak istemiyorsan foruma yazma, veya soru formunda yazma, de ki "böyle yaptım nasıl ama vay be" falan.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

dogo argentino beslemek yasak değil mi?

bildiğim kadarı ile kanunda çiftleştirilmesi, satılması ve sahiplendirilmesi yasak
sahiplenmiş olmak yasak mı bilmiyorum

ama ağızlıksız dolaştıranı görürseniz kesinlikle şikayet edin. Şakaya gelicek bir hayvan değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şöyle oluyor köpeğin karnesine dogo yazdıramıyorsun zaten, aşıları tam veterinerden onaylı karnesi varsa pek de sıkıntı olmuyor.
Biri gelip seni şikayet ederse bile gelip kontrol ediyorlar karnesini, köpeğin yaşam alanını vs gidiyorlar.

Pek de yasak sayılmaz yani sasdfa
Sosyal ağlarda paylaş

hoplayanmanda zamanı bir vidyo hazırlamıştık. nicklerin mqS@ diye yazıldığı 2-3 dakikalık bir vidyoydu. Üyelerin fotoları geciyordu müzik eşliğinde. 30 kişinim fotosu ve nickini kullanmıştık. O kadar adam içinden "benim fotografimi nasil izinsiz kullanırsınız, hemen kaldırın o fotografı" diye ağlayan kişi Rotweilerdı :)

Bahsettiğim vidyonun 1-2 yıl önce burada da konusu açılmıştı. Az önce arattım Rotweilerin fotosunu bulmak için ama kaldırılmış heralde yutuptan. Ya da doğru isimle aratamadım.

Biri bulsa ya şu vidyoyu.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN yazınca aklıma geldi üni. deyken kızın biri derse danua yavrusu(?) getirmişti.

köpek yerinde durmuyor, sahibi onunla ilgileneceğim diye habire firikik veriyor, yanımda oturan kız önünde duran köpekten tırsıyor ama bozuntuya vermiyor, bütün sınıf köpeğin sahibine bakıyor falan enteresan bir durumdu...

temsili foto,
https://pbs.twimg.com/media/BpcB_dWCEAAhJyp.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...