Jump to content

KillJoy

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.691
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

KillJoy hakkında

 • Rütbe
  KillJoy

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. KillJoy

  Genel Müzik Yazılımları

  Ben bu işe sıfırdan başlıyor olsam muhtemelen mobil ilerlerdim. bkz GarageBand. Hem daha basit hem de git gide daha çok yaygınlaşmakta, birsürü müzisyen kullanıyor valla çatır çatır. bunlarada bakabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=wl-NBnmpY3U https://www.youtube.com/watch?v=dhsUQ8DeU-k
 2. KillJoy

  Peak Games Satılıyor

  Whale'ler pek de önemli değil bence. işin sırrı, herkesten ufak ufak para toplamak! çok yayılmak. Tabi oyun da harcatıyorsa, günde 1m$ kazanmak çok da zor olmasa gerek. bkz Clash of Clans, Candy Crush https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most-played_mobile_games_by_player_count
 3. KillJoy

  100-400mm ve bir kaç soru

  yorumlarını ve sonuçları bekliyorum.
 4. KillJoy

  gfxpeers invite edebilecek var mı?

  olabilir ama sanki gfx bi tık daha büyük gibi sanki..
 5. KillJoy

  Topla v0.9 [22kasım20]

  her türlü, ramler çalışır ama şöyle bişi yaşamıştım 2010'lu yıllarda; Listede olmayan, fakat satın aldığım Kingston ram'ler sürekli mavi ekrana neden oluyordu. Ben baya bi mavi ekranın neden kaynaklaandığını anlamadım. çünkü ortalama haftada 1 mavi ekran alıyordum. Dolayısı ile listedekileri almak daha garanti! her zaman!
 6. KillJoy

  yaz şarkıları

  yaz şarkıları derken; genel olarak, bütün yazları mı düşünerek paylaşıyoruz? Asıl odak noktası, sadece içinde bulunduğumuz yaz değil mi?
 7. KillJoy

  100-400mm ve bir kaç soru

  valla çok güzel tercih olmuş. ama sorun şu 100-400mm gimbal için uygun değil, hem çok büyük, hem de vizörden bakmadan çekeceğin kuşu falan hedefleyemezsin.
 8. karşılığında cgpeers invite'ı atabilirim açılınca.
 9. KillJoy

  LvL-Up Makinesi ayağınıza geldi.

  hoşgeldin dostum. bence Noyan bütün paticiğe level arttırsın ve de bütün banlar kalksın!
 10. KillJoy

  sağdan soldan ilginç atıflar

  ben karmic relationship'te kaldım
 11. KillJoy

  yavru kedimiz -duman-

  valla yavru iken bir başka oluyorlar 😄 bu arada @Namessar çok iyi özetlemiş ✌️
 12. KillJoy

  100-400mm ve bir kaç soru

  bence hiç güzel değil la. sırf bu ortamlarda kız diye çağırılıyor gibi gelio bana. şimdi öncelikle gimbal video için ideal. Genelde video için ois + eis birlikte olunca sorunsuz oluyor. sen diyorsun ki 400mm! , elinle sabitleyip çekemediğin hiçbir görüntüyü gimbal ile alamazsın! gimbal, elinle tutarak çekebileceğin görüntüyü daha smooth hale getiren video için hazırlanmış bir aparat olarak düşün. 400mm ile kullanacağın tripodun, rüzgardan bile etkilenmemesi gerekiyor ki alacağın tripod'un mount'u bile lens üzerinden olmalı, dengede durması için. makina ne ? ff mi?
 13. KillJoy

  "There will be no Windows 11"

  +1 hibernate über kullanışlı bence. Aslında kapatma ile birebir aynı. Sadece hdd'ye ram'i direk atıyor. Bu arada kapatmak da aslında belli başlı programları ram'den hdd'ye atıyor. Sadece restart tamamen aslında kapatma işlemini gerçekleştiriyor windowsta. gerçekten kapatmak isterseniz shift + kapatmaya basmassanız gerekmekte 😕
 14. KillJoy

  "There will be no Windows 11"

  öyle olacak ne yazıkki. Bu da bi emulator aslında, ama dediğin gibi baya performanslı olacaktır. 3rd party emulatorler ile kıyaslandığında. görev çubuğu oryantasyonu optional. google appstore değil ama amazon appstore mağzasındakileri, amazon account'ı ile indirilebilecek sanırım.
 15. KillJoy

  Satilik iPad Air 2020 Sky Blue 64gb

  burada model numaraları yazılmış; https://servis.xyz/iphone-lte buradan doğrulayabilirsiniz: https://www.apple.com/tr/iphone/cellular/ model numarasının yanında türkiye olması lazım.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...