Jump to content

KillJoy

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.610
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

KillJoy hakkında

 • Rütbe
  KillJoy

Son profil ziyaretçileri

412 kez ziyaret edildi
 1. KillJoy

  Satılık Star Citizen - Mustang Alpha Starter Pack

  bu oyun çıktı mı? oynanabiliyor mu?
 2. KillJoy

  Alınık Compact Cassette (Bildiğiniz Teyp Kaseti)

  hani hazır script download ediyorduk, ya da metallica one'ın liriklerine de bakıyorduk ama sırf paticik fm canlı yayınlarında şarkı istek yapmak için üye olmuştum. bu arada bu iyimiş thx;
 3. KillJoy

  Corsair Scimitar Pro RGB MOBA/MMO Gaming Mouse

  scimitar?
 4. KillJoy

  Google Stadia

  Abi hız ile gecikme farklı şeyler. isterse 2 tane 1gbitlik internet olsun isterse 10 tane 1 gbitlik internet olsun. oradaki gbit saniyedeki veri transferi büyüklüğü, yani istediği kadar artsın, input lag ile bağlantısı yok. 5g'den umutluydum. 4g ile ping konusunda farkı yok. Yani, Stadia ya da herhangi bir fps online oyun açısından düşünüşdüğünde, 5g ile 4g arasında hiçbir fark yok demek oluyor bu. https://www.cnet.com/videos/verizon-5g-speed-test-vs-4g/ sonuç olarak şu anki durumda multiplayer fps pek kotarılacak gibi durmuyor. Ama gelecekte bi çaresi bulunur illaki.
 5. KillJoy

  Google Stadia

  Washington posttaki asyalı abimizin interneti 700dl 700ul 2ms hızında görüldüğü üzere ve testi abd içinde yapıolar (dii mi?) ve hayvan gibi lag var buna rağmen! Yani starlink'in çözebileceğini pek zannetmiyorum. Ee peki starlink neyi çözecek derseniz eğer: Pingdeki düşüş inanılmaz olmayacak! Fakat şöyle büyük bir fark var ki; her insan arabasının, evinin çatısında konumlandıracağı küçük bir anten ile doğrudan uydu ile haberleşecek. Kısacası, kablolar ortadan kalkıyor, kesintiler ortadan kalkıyor, bölgesel farklar ortadan kalkıyor... Ayrıca, çok yüksek hızları, daha cüzii bir miktara satın almak da cabası. Nasıl çalıştığınu şu vidyoda dk2'den sonra görebilirsiniz:
 6. KillJoy

  Pati Draw Thread #1

  eline sağlık çok güzel
 7. KillJoy

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  bu olay şey ya, şarjdayken, sarja takılı olduğunu anlıyor, sürekli şarj olmak yerine, beklemeye alıyor falan. Burda anlatılan bu değil ama bence sadece bu. Tabi çok daha ayrıntılı ise daha ayrıntılı bir açıklama gerekli
 8. KillJoy

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  avrupa üzerinden fiyatlandırma yapıolar bize, üstüne bide vergi gelince evet öyle oluyor. sadece japonya, çin, amerikada ucuz. amerikada 1k dolar, ingilterede 1,3k dolar oluyor . türkiyede ise 1,8k dolar.
 9. KillJoy

  Undone - Amazon (2019)

  örnek yanlış dasaa, şimdi diyorlarki bi tane vercez süper, al senin olsun emma vatsın. ; tepe tepe kullan. ilk gün 10, ikinci gün 5, 3. gün artık bayar... isterse en güzeli olsun. ama haftada 1 gün görceksin sadece deseler, nasıl da beklersin o anı.. O da biraz fazla uzun zaman gibi gelebilir. 3 günde 1 verseler nasıl olurdu?
 10. KillJoy

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  kameraların hepsi aynı anda kayıt yapabiliyor. o değişik bişi. Film çek diyor işte
 11. KillJoy

  ptt kargonun baya iyi olmasi

 12. KillJoy

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  zaten alttaki görseldeki gibi bişiler sızmıştı ama, yazıda denildiği gibi araba anahtarı, multiplayer vr gibi kullanım alanları dışında indoor ibeacon teknolojilerini ful kapasite kullanmayı sağlayabilir. sınır yok. yazı işin teşekkürler
 13. KillJoy

  Discord forumu öldürüyor mu?

  bu sayede başlıklar içerisinde güncel konular kalır böylece bi nebze hareketlenme olacaktır.
 14. KillJoy

  Discord forumu öldürüyor mu?

  bissürü sebebi olabilir, hepsi yazılmış çizilmiş 8 sayfa olmuş ben anca gördüm. aha işte, anca görmem asıl problem. Arada girip bakıyorum, üstteki mesaj balonuna birşeyler gelsin diye bekliyorum sanki. Yeni sisteme geçince oldu hepsi, yeni sisteme geçmeden bi şekilde idare ediyorduk. Hepimiz eski kafalı adamlarız, görüntü aynı gibi de olsa bi yabancılaşma oldu sanki dimi? Ama merak etmeyin, kesin çözüm olabilecek 2 önerim var: 1- eskiye dönelim 2- küçülmeye gidelim. Bence bu tek kurtuluşumuz. en azından konu bazında küçülebiliriz biraz, örneğin; patitech altında internet, donanım&yazılım, mobil cihazlar, programlama, bilim&teknik,Bitcoin var internet+donanımyazılım+mobil cihazların birleşmesi şart; vizyon müzik çizgifilm falan da birleşebilir. en az yarısına düşmeli bunlar, yoksa işe yaramaz, spor teke düşsün, futbol ile ilgilenen adam basket de görsün ne olacak, belki girer de lebron bitmiş der çıkar bir hareket olur!
 15. KillJoy

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  Çalışanlarına cep telefonu veren avrupadaki bütün firmalar, iphone veriyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...