Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

yaw daha yeni ceza aldı işte aral, vatan, teknosa vs. bunların da almaması için bi sebep yok. ama kanıt lazım içerden mail sızıntısı falan.

dönen paranın yanında o ceza enseye şaplaktı abi. aral sence o cezayı görünce lan ne yapacaz falan mı dedi. ki demediler yani ben biliyorum. sorun değil dedi adamlar.

rekabet olayı bu ülkede doğru işlemiyor. işlemez de zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten illa bi avukat falan dava açar veya açmıştır bile şu olaylardan sonra. Kanıt lazımsa eğer bulunmaması için neden yok. Telefon konuşmaları, yazışmalar, aynı ortamda bulunmalar bile yeterlidir herhalde ispat için.

Bankalar kaç kere ceza aldı. Sorun cezaların yetersiz olması ve geç verilmesi. Yoksa birçok şey için ceza tanımı var. Ama hukuk yavaş işliyor ve cezalar adamların elde ettiği karlara oranla devede kulak.

Adamlar hem eşek yüküyle para kazanıyor, hem kazandıkarını yatırıma döüştürmüyor ve alt yapı yapmıyor hem de eski teknloji, kalitesiz alt yapı ile fahiş fiyatlar talep ediyorlar.

Benim 2 yıllık sözleşmem var. 1 senesi kaldı bitmesine. 50mbit 250kota uydunet. 90tl aylık. Şimdi baktım fiyat aynı kota aşım ücreti 2tl/GB max 350tl diyor. Dalga mı geçiyorsunuz lan siz. Bu fiyat nedir. sözleşme bitsin yenilemeyeceğim. Teledünya + analog kablotv de var. Onları da iptal edeceğim direk düzeltilmezse bu aptal sistem. GB başına para ödeyecek olsam gider Turkcell/vodafone falan onlara domalırım.

Ulan eskiden 146 dan internete girerdik o bile bukadar fahiş değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

DA2019 said:

https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/

Turknete başvuracaktım, 120 Liraya kadar cayma bedelini de desteklediklerini belirttiler.

Ancak benim cayma bedelim 324 lira imiş Telekom sağolsun. Ağustosa kadar beklicem mecburen.

Şu an 35MB 100GB AKK li internete 87lira mı ne ödüyorum.

Turknet 75MB 150GB AKKli 59.90. Zor tutuyorum kendimi değiştirmemek için.

Nasıl? Türknet sitesinde yazmıyor bu?

Cayma bedelini mi diyorsun? Onu telefonda söylediler bana. 324 lira verelim demediler ama. :(

Xenus said:

turknet'e donanımhaber'de bile ağlamışlar yalnız baya. sonra sıkıntı olmasın abi.

Ne içi ağlamışlar?

Bu arada Turk Telekom da sessiz sedasız güncellemiş sitesindeki AKK bilgilerini falan.

Benim 35 16ya düşecekmiş buna da şükür.

Ama para çok yine de. Ağustosta taahhütüm bitince mutlaka değiştireceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

türknet 120tl ye kadar cayma bedelini ödüyor. şöyle ki sen başta peşinen ödüyorsun cayma bedelini daha sonra belgeyi turknete faxlıyorsun onlarda 120 tllik bedeli taksitler halinde faturandan düşüyorlar bu şekilde oluyor.

Ben de daha önce yazmıştım. geçiş süreci sancılı oldu 19 gün bekledim ama ttnet aktifti o yüzden internetsiz kalmadığım için sorun teşkil etmedi. Geçiş sürecinin sancılı olmasının sebebi de türktelekomun bilinçli olarak zorluk çıkartması 2 defa kimlik fotokopisini kabul etmediler hiç bir sorun olmamasına rağmen 14 gün o yüzden gecikti. 75mbit tanımladı hattıma türknet 60 ın altını görmedim hiç. Akn yok bende ama olsada 24 mbite düşecekti akn sonrası gayet iyi.

Türknet biraz şans işi gibi duruyor okuduklarım doğrultusunda senelerdir sorunsuz kullanan da çok ama uzun süre sürünen de var. (ttnette beni 4 ay süründürmüştü gerçi) Fiber altyapım olmadığı için bana en iyi alternatif türknetti. Alt yapısı düzgün olan insan çin bence sorun çıkmayacaktır turknette.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok arkadaş 2001 senesinden beri kullandığım kablonete veda zamanı geldi anlaşılan , açıklamaya bak adamlarda. Özellikle madde 4 de dikiz atın. Sıçıp sıvamak buna derler, canlı örnek.

Aynen şirketi batırıp satacaklar, ben başka maksat düşünemiyorum.

İlgili link : 1 mayıs hakkında bilgilendirme yazan kısım.
https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

Resim:

Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Yok arkadaş 2001 senesinden beri kullandığım kablonete veda zamanı geldi anlaşılan , açıklamaya bak adamlarda. Özellikle madde 4 de dikiz atın. Sıçıp sıvamak buna derler, canlı örnek.

Aynen şirketi batırıp satacaklar, ben başka maksat düşünemiyorum.

İlgili link : 1 mayıs hakkında bilgilendirme yazan kısım.
https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

Resim:

bu forumda ve çevremde hep türksat kablo tavsiye ettim, en az 7-8 kişi de geçirmişimdir kabloya. ama bu gerçekten rezalet yani.

eski üye olarak etkilenmiyorum ama aşırı fitil oldum. hatta arayıp azarladım, kotadan sonra gb başı para almak gibi bi rezalet olamaz, taahhütüm bittiğinde başka servis sağlayıcıya geçeceğim, iletin üstlerinize diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...