Jump to content

serjuhan

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.660
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

serjuhan hakkında

 • Rank
  serjuhan

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. serjuhan

  Discord forumu öldürüyor mu?

  Son tema ile eski halinden belirgin bir fark kalmadı bana kalırsa. Ben güncel mesajlar ayarlarını da kendime göre yaptım gayet güzel, ki forumun en çok kullandığım kısmıydı. Onun dışında favori bölümler olmaması biraz handikap gibi ama hissiyat olarak bana kalırsa gayet başarılı. O ilk dönemdeki arayüz yüzünden sanırım insanlar soğudu ve ön yargı ile bakıyor biraz yeni sisteme. Bana kalırsa bahsedilen aktifliğin azalması harici altyapı ve UI olarak gayet güzel forum.
 2. serjuhan

  Satılık Gaming Bilgisayar

  Valla makine güzelmiş ama sebep üzücü.
 3. serjuhan

  WoW Classic Ana Konu

  Valla benim de token ihtiyacım var ama aynı sebepten soru işareti var 🙂
 4. serjuhan

  Netflix Türkiye

  .
 5. serjuhan

  Netflix Türkiye

  Bitirdim iki sezonu da. İlk sezon daha iyi olsa da ikinci sezon da güzeldi gerçekten. Umarım aynı çizgide bir sezon 3 gelir. Dizi arayanlar bakabilir.
 6. serjuhan

  Netflix Türkiye

  Sinner'a başladım şimdi baya güzel ilerliyor sezon 1 bakalım. Jessica ablanın şerefine bile izlenir.
 7. serjuhan

  Mindhunter (2017) - Netflix

  Güzel bir recap olsa da ilk sezon için izlesek.
 8. serjuhan

  Mac’e geçiş

  Bu arada Parallels 15 çıkmış. Baya bir yenilik görünüyor. En çok gözüme çarpan da DirectX11 desteği. Reviewler vb düşsün de ona göre yükseltirim 15'e.
 9. serjuhan

  pırlanta piyasası

  Forum aracılığıyla ulaştığım Onur'dan bir yüzük talebim oldu. Sadece amacını ve fiyat bandını verdim adam beni bu işin en can sıkıcı kısmı olan model seçme vb durumların hepsinden izole ederek 4-5 gün içinde yüzüğü bana ulaştırdı. Elime ulaşana kadar görmemiştim ve açıp baktığımda çok beğendim. Gerçekten bir model seçecek olsam muhtemelen böyle bir model seçerdim dedim. Kendisi aynı zamanda çok ilgili ve fiyat konusundan bahsetmeye bile gerek duymuyorum. Her konuda çok yardımcı oldu. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum. Bir daha ihtiyacım olsa valla hiç düşünmem alo derim. Ankara'ya geldiğinde dürüm vb köpeği olsun 🙂
 10. serjuhan

  WoW Classic Pati Guild

  Şunu denesene: https://discord.gg/RymdjK
 11. serjuhan

  Amerikadan gelen alete dönüştürücü yardımı

  400 watt yeterli gelir. Önemli olan aletin ihtiyacı olan güç. Akımdan bağımsız bir durum o noktada. Gücü sabit almak gerekir Fistan. 325 watt'ı sağlamak için gereken akımı zaten güce bakarak alacağın konvertör sağlayacaktır.
 12. serjuhan

  WoW Classic Pati Guild

  Niyetim var ama casual takılmaca anca. Alliance Gnome Warrior açacağım yüzde 90 🙂
 13. serjuhan

  Amerikadan gelen alete dönüştürücü yardımı

  Bu arada cihazın üzerinde 110 mu yazıyor? Bazı cihazlar 100-240 filan oluyor içeride ona göre trafosu oluyor. O durumda sadece outleti değiştireceksin. Ama 110 yazıyorsa denildiği gibi cihazın gücünü karşılayabilecek bir dönüştürücü alman lazim.
 14. serjuhan

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  Almadım ama alacağım kredi kartının rahatlamasını bekliyorum 🙂 Studio'yu eledim zaten. Muhtemelen fiyatını da düşünerek Solo3 alırım diye düşünüyorum. BeatsX segmenti için farklı düşüncelerim var.
 15. serjuhan

  NAS Storage ve Diskler Hakkında

  Benim de iki ofiste de Synology var. Çok memnunum. İkisini internet üzerinden Sync ettim mis gibi. Bir çok appi var arayüzü kullanışlı. FTP vb desteği var tabi ki. Arastirirken QNAP veya Synology diyordu herkes zaten. İkisinden birinden şaşma modele karar ver.
×
×
 • Yeni Oluştur...