Jump to content

serjuhan

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.681
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

serjuhan hakkında

 • Rank
  serjuhan

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. serjuhan

  en iyi elektrik-elektronik mühendisliği aletleri

  Aynen bu 🙂
 2. serjuhan

  Araç tüketim değerleri (Krş/km hesabı yapanlar giremez)

  @deadwollahaha şimdi gördüm. Bu devirde araba yakılır mı abi nasıl alacaz yenisini 🙂 Ama Fistan müdahale etmiş zaten mevzuya.
 3. serjuhan

  Araç tüketim değerleri (Krş/km hesabı yapanlar giremez)

  1.4 TSI'lar az yakıyor abi işte. Bende de Golf var 1.4 TSI full şehir içinde onu yakıyorum.
 4. serjuhan

  WoW Classic Ana Konu

  Ben donanımhaberden 55 TL'ye alacağım. Geçen ay 50'den almıştım biraz artmış.
 5. serjuhan

  Netflix Türkiye

  Oha bu ne abv
 6. serjuhan

  Netflix Türkiye

  Ya ben sanki ufak ufak hissediyorum sansür ama umarım doğru değildir.
 7. serjuhan

  Beyaz Yakalılar

  roket adam spesifik bahsetmiş tabi ama zaten dediği şekilde spesifize olup geleceği olan bir alanda çalışmak lazım. Ben de networkcu olarak aynı örnek üzerinden giderim. Yarın birgün CCNA hatta CCNP'si olan adamların, kendini spesifik bir alanda çok iyi yetiştirmemişse, hiçbir hükmü kalmayacak. Ben sektörü bıraktım ama sektörde örneğin çok ciddi wireless'cı ve collaboration'cı açığı vardı. Bunlardan birisinde expert olsan her türlü yürürsün ki zaten geleceği olan şeyler. Bunun yanı sıra kesinlikle SDN teknolojilerinden biri üzerine gidilmesi gerekir. Her sektörün eminim bu şekilde spesifik niş işleri vardır. Bunlara bir şekilde kendini atmayanlar zaten bir yerde otomasyona yenik düşüp dışarıda kalacaklar. Bir de bu işlerin hepsinin globalde de kesinlikle karşılığı var.
 8. serjuhan

  WoW Classic Ana Konu

  DDoS saldırısı olduğunda muhtemelen superonline'ın IP'lerinden bazıları da bloklanan IP bloğu arasındaydı ve çözümlendi. Ancak sen sorun yaşamadıysan belki farklı bloktaydı IP'n ondan sorun yaşanmamıştır. Ama forumlarda baya post vardı bu konuda battle.net forumlarında.
 9. serjuhan

  WoW Classic Ana Konu

  General, Trade, LFG'ye ben ayrı bir tab açtım kenara çektim valla. Oyunun bence en büyük nostaljilerinden birisi o kanallardaki muhabbet vb. Çok da kullanışlı aynı zamanda.
 10. serjuhan

  Formula 1 - 2019

  Dünkü rezalet neydi yahu? Çok büyük bir garabet oldu. Bu konuda birşey yapması gerekiyor FIA’nın. Bakalım yarışta neler olacak.
 11. serjuhan

  WoW Classic Ana Konu

  Zaten en çok vanilla ruhu bu dediğin noktalarda ortaya çıkıyor. Birileri ile quest yapıyorsun party invite atıyorsun hemen kesince grup dağılmıyor. Muhabbet sohbet oluyor şu quest var mı bu quest var mı diye beraber aksiyon alınabiliyor. Yukarıdaki yorumlardan birinde okudum herhalde tahammül yok kimsede retailde. Gerek dungeonlarda gerek questlerde sürekli bir koşturmaca mevcut. Bu şekilde yavaş yavaş takılırken ve herkes de aynı moddayken çok daha keyifli gerçekten.
 12. serjuhan

  WoW Classic Ana Konu

  Razorgore medium 1500 sıra filan var ben ona girdim bakalım. Golemagg beklenmez gerçekten.
 13. serjuhan

  WoW Classic Ana Konu

  Harbi bu full/high serverlarda oynanmaz. En azından şu 1 hafta. Eee başka serverda kasıp sonra öbür tarafta bir daha kasmak da olmaz. Bilemedim ne yapsak.
 14. serjuhan

  WoW Classic Pati Guild

  Biz 5-6 arkadaş Golemagg Alliance açacağız. Pati de orada olursa bir şekilde buluşabiliriz. Son durumlar ve Disco serverı belli olunca girerim ben de.
 15. serjuhan

  Avrupada IPTV tavsiyesi

  Normal. Ben de o fiyatlara alıyorum 2 senedir.
×
×
 • Yeni Oluştur...