Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

bu arada bi de uykuyok tarifelerini kaldırmıyorlarmış. yani 00-09 arası kotadan sayılmama hizmetini devam ettiriyor çakallar. niye? çünkü bu hizmeti yıllık olarak da satıyorlardı, iptal etmeyi unutanlardan para gelsin mantığı.
gerçekten inanılmazmış türksat kablo. inşallah 2019'da martta kontrat bitince düzgün bi isp olur da bırakırım bunları..
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Ya bu turknet sadece bize uygun gördüğü tarifeyi mi kullanabiliyoruz ?

150gb AKN'yi 200 filan ya da 250 yapamaz mıyız biraz daha para verip ?

getirmeyi düşünüyorlardı ama şu anda sabit akn. zaten o fiyata 150gb akn iyi aslında baya? bir de bana 75mbps veriyor, zaten hızım düşerse 24'e düşecek ondan akn çok etkilemiyor beni türknete geçersem.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız , kablonetin 4 ncü madde direk şunu diyor.

Kazığı biz olduğu gibi sokacaktık ama , insafa gelip daha kolay olsun diye, yağladık kazığı öyle sokacağız.

3 tl den 2 tl ye düşürmüşler, birde iylik yapar gibi anlatmışlar.

6 madde keza aynı art niyetle yazılmış. 19.00 -24.00 arası hariç hız 2 katına artıyormuş, Düşüyor demiyorlarda artiyor diye kıvırmışlar.

Edit:

Herifler 6 maddedeki açıklamayı değiştirmiş sayfada.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

reampage said:

Ya bu turknet sadece bize uygun gördüğü tarifeyi mi kullanabiliyoruz ?

150gb AKN'yi 200 filan ya da 250 yapamaz mıyız biraz daha para verip ?

getirmeyi düşünüyorlardı ama şu anda sabit akn. zaten o fiyata 150gb akn iyi aslında baya? bir de bana 75mbps veriyor, zaten hızım düşerse 24'e düşecek ondan akn çok etkilemiyor beni türknete geçersem.

2017'ye kadar tamamen kotasız olucak sizin bölgeniz dedi kız, 24 AKN 2-8 Kotasız downloadları gece yaparsam 150gb hayli yeter bence. Zaten düşerse 24mb

Birde 59 TL.
Sosyal ağlarda paylaş

Uydunet'i aradım biraz önce bu uyku yok mudur uykusuz mudur ne zıkkımsa. Dedim madem artık herkese 02-08 arası bedava, benim bu pakete para ödememe ne gerek var. Sizin avantajınız, sizin pakediniz 24:00'de başlıyor diyor pişkin pişkin.

Tabi ben buna taahhüt yaptırmışım. Daha 1 senem var. Şu an iptal ettirirsem ceza olarak 50 lira ödüyorum. Kullanmaya devam edersem 1 sene boyunca totalde 72 lira ödüyorum. Parasında falan degilim ama sırf uyuz olduğum için akşam tekrar arayıp okkalı bi şikayet talebi açıp iptal ettiricem. Ulan o kadar millete övdük bi de şu herifleri ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

ben ttneti kapattırmıştım turkcell'e geçicem şimdi 4 4 lük paketle 89 tl'ye geliyor cepteki netim + ev, akk çok umrumda değil kota mota olmasında öyle aştıkça para ödeyeceğim gerisi o kadar önemli değil.

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/5i-1-yerde-turbo-ekstra-4-gb-kampanyasi#basvuru-formu

Bu da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

https://www.youtube.com/watch?v=XZujVfA6jRY

dk 4:46 açın bi bakın

ya btk'nın kararı var aylar öncesinden böyle bir şey yoktu? ben hala superonline ile türksatın anlaşıp sonra superonline'ın sattığına inanıyorum hala türksat kılıf bulmaya çalışıyor. yoksa haziranda direk kotalıya geçeceksek btk niye böyle karar aldı? Ne biçim ülke ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim evdeki mevcut tarife bu

https://www.turksatkablo.com.tr/Telefon-Kampanyalari,437,hayati-kacirma-kampanyasi

kampanya detaylarinin en sonunda

said:
Eko-sınırsız tarifelerde AKN (Adil Kullanım Noktası) uygulanmakta olup belirlenen GB’a ulaşılmasından sonra hız 3 Mbps olarak güncellenmektedir. Sadece download (indirme) kullanımları AKN paketinden sayılmaktadır, upload (yükleme) kullanımları AKN paketinden sayılmamaktadır.

yazmislar da 1 mayistan itibaren bizi de etkileyecek mi bu anlamadim

acikcasi musteri hizmetlerini aramaya useniyorum eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:

Uydunet'i aradım biraz önce bu uyku yok mudur uykusuz mudur ne zıkkımsa. Dedim madem artık herkese 02-08 arası bedava, benim bu pakete para ödememe ne gerek var. Sizin avantajınız, sizin pakediniz 24:00'de başlıyor diyor pişkin pişkin.

Tabi ben buna taahhüt yaptırmışım. Daha 1 senem var. Şu an iptal ettirirsem ceza olarak 50 lira ödüyorum. Kullanmaya devam edersem 1 sene boyunca totalde 72 lira ödüyorum. Parasında falan degilim ama sırf uyuz olduğum için akşam tekrar arayıp okkalı bi şikayet talebi açıp iptal ettiricem. Ulan o kadar millete övdük bi de şu herifleri ya.

ben de bunu dedim işte senelik alanlardan yolmak için hala satıyorlar, 3 saat fazla hizmet veriyor hadsfdasuh.

yalnız onu yıllık alıyordun benim bildiğim, ona direk 2 yıllık taahhüt yapamıyordun diye biliyorum. bi bak derim. yıllık alınca aylık 10 lira yerine 6 liraya geliyordu, yıllık taahhütü bozduğunda da o ana kadar ödemediğin ücret 10-6=4 lira x kaç ay kullandıysan, o kadar ödüyor olmalısın. belki 24 aylık taahhütü de vardır ve sen onu seçmişsindir ama o zaman işte 4 lira x kaç ay kullandıysan o kadar ödersin.

her şekilde adamların cebine hangi türlü az para girecekse onu yap aynen. fazla 1 kuruş verme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...