Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Bu tarifelerden ben yıllardır altyapı çalışması neredeyse hiç yapılmadığını anlıyorum. Alt yapıları kaldırmayacağı için, okkalı fiyat çekip gelmesinler maksat. Gelen de zaten kaderine razı.

Yoksa ne diye KOTA eklesinler, birde paralı ?

Hele Turksat Kablonet 2 lira 1 GB , 1 GB dediğin olay, 2017 senesinde, hürriyet ve mynet ve donanimhabere gir dolması en fazla 2 gün. Hele hürriyet ve mynetin otomatik video oynatma zımbırtıları yeter de artar.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Jeeztro said:

Yok uydunetin var sinirsizlari da fiyatlar ucuk

kablo ya kota aşımı paralı sistem ya da full sınırsız yapmış gibi. aradaki akkli sistemi elemiş adamlar nasıl bir kafayla yaptılarsa, bence batarlar.

aynen özellikle sordum dün. üstüne basa basa BEĞFENDİ ARTIK GOTALI SİSTEM AKENE KULLANMIOZ dedi
ya gb başına 2tl verecen ya da 200-300tl verip sınırsıza geçeceksin lol

ttnet fiber kutusu var binada. turknet veya superonline fiberleri de aynı kutu üzerinden bağlanır sanırım değil mi ? evde telefon hattı yok çünkü. dsl mümkün değil sanırım benim durumum da ?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

sinirsiz niye alicaksin yahu akn sonrasi hizlar guncellendi? su baslikta yazilanlari nerenizle okuyosunuz anlamiyorum. mesaj atanlarin yarisi bilmeyip, ogrenmeyip uyduruyor resmen.

al sana 35gb akn'li tarife. aslinda 16mb/s sinirsiz olarak da dusunebilirsin. 55 liraya twitch/youtube istedigin gibi takil.
http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/isik-hizinda-fiber-internete-giris-kampanyasi

Konuyu baştan mı okuyosun nerelerdesin tartışıyoduk?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

yalın internet vardı illa dsl istiyorsan. telefon hattı parasını internet parasına ekliyorlar falan saçma sapan bişey

illa dsl istemek değil de şu an opsiyonlarımı bilmiyorum ben.

bizim evde telefon hattı yok hani kablosu falan da yok yani fasdasd
o yüzden dsl olmaz diye düşünüyorum. şu ttnet fibere bakayım bir ara. hoş tarfieler update edilmedi sanırım. temmuza kadar belli olur ne yapacakları ibişlerin.
kodumun ülkesi ya
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Silphatos said:

Jeeztro said:

Yok uydunetin var sinirsizlari da fiyatlar ucuk

kablo ya kota aşımı paralı sistem ya da full sınırsız yapmış gibi. aradaki akkli sistemi elemiş adamlar nasıl bir kafayla yaptılarsa, bence batarlar.

aynen özellikle sordum dün. üstüne basa basa BEĞFENDİ ARTIK GOTALI SİSTEM AKENE KULLANMIOZ dedi
ya gb başına 2tl verecen ya da 200-300tl verip sınırsıza geçeceksin lol

ttnet fiber kutusu var binada. turknet veya superonline fiberleri de aynı kutu üzerinden bağlanır sanırım değil mi ? evde telefon hattı yok çünkü. dsl mümkün değil sanırım benim durumum da ?

benim de telefonum yok, ama eskiden kalma hat vardı. şu an yalın hipernet kullanıyorum telefonsuz. hat düzenleme vs bir miktar para alırlar ama hat yok diye kabloda kalma lel
Sosyal ağlarda paylaş

İnsana saygı ve hizmet bence daha önemlidir kanun ve kuraldan. Ülkemizin eksikliği bu ne yazık ki. Niyetin kötüyse herşeyi kitabına uydurursun. Kuralmış kanunmuş hikaye. Şuan ISS'lerin yaptığıda bu malesef. Ülkede bir tane sektör yok önceliği hizmet olsun. Ne olur sanki yılda 1 milyar dolar değilde , 999 milyon dolar kazansan ? Ama yok , olmaz.

Dingonun ahırı diye bir terim vardır ya , işte biz tamda orada yaşıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Gangren said:

TTNet'teyim, AKK devam halen, 2-8 arası olayı işlememiş 20 GB yazmış hemen.

Başka deneyen oldu mu?

O bu akşamdan itibaren. Dün akşam çunku 30 unun akşamı sayılıyor.

Orada bile çakallık yapıyolar.

adam gibi firma olsa hassiktir yanlış yapmışız der düzeltir. tüketici mahkemesine gitsen net kazanırsın. 20gb kota için kim uğraşacak ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...