Jump to content

totemic

=o=
 • Mesaj sayısı

  8.305
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

totemic hakkında

 • Rütbe
  totemic

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. totemic

  Low Magic Age

  https://store.steampowered.com/app/576770/Low_Magic_Age/ bilen vardır sıra tabanlı açık dünya rpg. erken erişimde ama neredeyse 2 günde bir güncelleme geliyor. 23 temmuz'a kadar %60 indirimde 10 lira. siz patilerin seveceğini düşünüyorum. https://www.youtube.com/watch?v=ySiuo_rkiD8
 2. -PART ONE- Shieldwall Chronicles: Swords of the North - 12.50 TL Ash of Gods: Redemption - 12.50 TL Sky Force Reloaded - 4.50 TL Stygian: Reign of the Old Ones - 19.80 TL Sonic Generations Collection - 1.55 TL Force of Nature - 1.55 TL Gothic Universe Edition - 6.20 TL Halo: The Master Chief Collection - 48.80 TL Doom Classic Complete - 7.20 TL Beyond Divinity - 1.10 TL Divinity II Developer's Cut - 3.10 TL Fallout Classic Collection - 9.30 TL Islanders - 4.60 TL
 3. totemic

  Crusader Kings 3

  http://chng.it/qBPPtd27Xp türkçe dil desteği için charge.org kampanyası. siz su gibi ingilizce konuşanlar için değilse bile bizim gibi köylüler için lütfen imzalayın.
 4. totemic

  ANNO 1800

  hmm 70 kusur lira vermiyim o zaman şu anda kupon duruyor daha da indirime girerse alıp deneyim .
 5. totemic

  ANNO 1800

  complete edition mu almalı yoksa standart işi görür mü? bir de notebook üzerinden oynayan var mı nasıl performans?
 6. totemic

  internet hesap güvenliği

  yemin ederim hepsine farklı farklı kombinasyonlar kullanıyorum ama yine de bir şekilde buluyorlar.
 7. totemic

  internet hesap güvenliği

  microsoft ve uplay hesaplarıma çoğu uzak doğu olmak üzere giriş yapılmaya çalışılmış ama neyse ki authenticator kullandığım için bir sonuç alamamışlar. ama bu canımı çok sıktı. microsoft hesabımı daha önce de böyle olduğu için şifresini yeni değiştirmiştim hatta. ne yapmam gerekiyor windows defender kullanıyorum ama birşey bulamıyor heralde. ne yapmam gerekiyor? belli ki notebookta yerleşik bir trojan gibi birşey var şifre değiştirsem de işe yaramıyor.
 8. totemic

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  haftaya civ 6 sonraki hafta borderlands the handsome collection ondan sonraki hafta ark survival kaynak: whatsapp grupları 😄
 9. totemic

  Crusader Kings 3

  fiyat efsane olmamış mı ya helal olsun. royal edition çaktım bir tane.
 10. totemic

  Pillars of Eternity II: Deadfire

  gençler dün indirimden steam üzerinden satın aldım ve 23.5gb indirdim ama indirme bittikten sonra steam oyunu tekrar indirmeye başladı. ne denediysem olmadı. ne yapmam gerekiyor? oyunun açılmamış hali (23.5gb) hali hazırda steam klasöründe var.
 11. totemic

  Animal Crossing: New Horizons

  turp fiyatı yüksek olan var mı?
 12. totemic

  Nintendo Switch Friend Code

  SW-3073-6375-8909 totemic buraya da yazayım bulunsun.
 13. totemic

  Animal Crossing: New Horizons

  SW-3073-6375-8909 ekleyin sevgili patiler. sadece armutum var başka da birşeyim yok. mil puanlarını harcadım başka adaya gidemiyorum şu anda.
 14. totemic

  Mount&Blade II: Bannerlord

  @Cuce ellerinze sağlık çok güzel olmuş oyun. beni i7 7700hq 1050ti notebook ağlasada bir şekilde oynamaya çalışıyorum. bir tek şu sancak belirlerken kurt başı göremedim (göktürk bayrağında olandan) yeni simgeler eklenecek mi yoksa sadece bunlar mı olacak?
 15. totemic

  Mount&Blade II: Bannerlord

  cüce steam yorumlarında seni övsek karşılığında ekstra bir indirim daha alabilir miyiz?? asff
×
×
 • Yeni Oluştur...