Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

said:
3- Tarife değişimi zorunluluğu yok…
Taahhütlü abonelerimiz, taahhüt bitimlerinde dilerse kampanyasız tarife ücreti ile tarifelerini 31.12.2018 tarihine kadar kullanmaya devam edebilirler. Kampanyasız tarife ücretleri ile ilgili Süresi Biten Tarifeler sayfasından bilgi alınabilecektir.

4- Kota aşım ücretleri düşüyor…
Kotalı tarifelerdeki müşterilerimiz kota aşımında GB başına alınan 3 TL ücrette indirime gidilmiştir. Söz konusu ücret 2 TL/ GB olarak güncellenmiştir. Kota aşımı ücretlendirmesinden sadece kotalı tarifedeki müşterilerimiz etkilenecek olup, AKN’li Ekosınırsız tarifedeki ve eski ismiyle Eko-sınırsız tarifedeki müşterilerimiz etkilenmeyecektir.

hala neyin kavgası abi sizinki. yani okuduğumuzu yanlış mı anlıyoruz biz hepimiz nedir. şu an taahhütü olanlara giren çıkan yok taahhüt bitene kadar diyor işte bold kısımda
Sosyal ağlarda paylaş

4 ncü madde şimdi taahüdü olan müşterilerden bahsediyor.

ama 3 ncü madde de 2018 sonu direk onları da etkiliyor.

Ayrıca mesele o bold kısım değil.

Mesele Kota ücretleri düşüyor yazan kısım - 3 tl den 2 tl ye - E zaten ücretsizdi, ne düşmesi, kime ne düşürüyorsun ?

AKN = KOTA, adını farklı koyunca farklı olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Kotayı komple kaldırsak da Türkiye olarak interneti komple indirsek burda kurcalasak?

güzel fikirmiş. binali çıkıp açıklama yapar, "internete ihtiyacımız kalmadı, bütün interneti indirdik isteyen gelip bizden alıyor, hiçbişey hiçbişeye de karışmıyor, herkes ihtiyacı kadar alıyor."
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece dün gece downloada bıraktım onun dışında evde bile değildi kimse ona rağmen 13 gb görünüyo download türk telekomda

böyle giderse 1 haftaya bitiririz kotayı gece 2-8 arasında indirmeme rağmen sadece

sitesi mi yanlış nedir? güncel kotamı nerden görürüm eğer sitesi yanlışsa

ki ayrıca 13 gb indirmiş olmamızın imkanı yok ayın 1inde evde kimse yoktu 2sinde kimse yoktu (bu aşamada kota 3.5gb görünüyodu) bi tek 3ünde akşam geldim torrenti açtım (3-7 arası dl yapıyo sadece) yattım
sabah kalktım 7gb mı ne indirmiş torrent durmuş sonra
kapattım onu da girip kotaya bakıyım dedim 13gb
Sosyal ağlarda paylaş

Ryzer said:

http://www.cnnturk.com/turkiye/bakan-avci-acikladi-korsan-film-izleyenin-interneti-yavaslatilacak

kazık girsin götünüze yavşaklar.
korsan olayında değilim. penis gibi hizmet verip bir de üzerine tehdit etmek nasıl bir yüzsüzlüktür. her boku doğru yaptın, internetimi yavaşlatacan bir de. bsg ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...