Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

MasterHapLo said:

3 kill ya da belli bi damage di o atilma mevzusu. hasar ne kadar bilmiyorum.

400-500 oyun boyu total damage olması lazım.

Ben bi oyunda 15-2' kazanırken mvp almak için bomba çözen adamın kafasına sıktım awp'yle, otomatik banlandım, ama ceza almadım, sadece kazandığım oyun güme gitti işte, fena koymuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

sabah bir oyunumda işte nuke açıldı. T başladık, 4-1 öndeydik. Takımdan bir eleman AWP çekti, sonra ilerledi az spawndan çıkıp bıçak çekip bekledi. Mikrofon küfrediyor vs. kickleyin beni falan diyor paso asdfas

4-2 4-3 oldu. En son kickledik küfrederek, sonra ilk elde millet birbirini vurmaya başladı. Direkt Anarchy in the Nuke

Rus'un biri adam gibi oynayın tarzı bayağı sinirli sinirli bağırdı çağırdı. Sonra kendimize geldik. Oyunu da bir botla aldık asdfsda 16-7 mi neydi öyle bir şekilde

Çok garip adamlar var ya, girmek istemiyorum şu soktumun mm'ine ...
Sosyal ağlarda paylaş

bikac noob sorusu sorayim mi simdi size

-> baslangicta hangi crosshair ile oynamak mantikli dynmaic olanla mi yoksa static mi
-> practice yapabilecegim user-made haritalar var mi, mesela awp yi gelistirebilecegim veya 4-2 kasabilecegim (1.5 te vardi boyle haritalar)
-> cozunurluk olarak ne kullaniyorsunuz, ben en son cs oynarken 800*600 flndi cozunurlukler :) simdi 1080 yapinca resmen dusmani goremiyorum uzaktakileri
-> bu pek cs ile ilgili degil ama fikri olan vardir belki, simdi fps'lerde biz cozunurlugu arttirdikca adamin gorus acisi da artmis mi oluyor yoksa gorus acisi hep sabit sadece fazladan pixel mi ekleniyor?
Sosyal ağlarda paylaş

dynamicle oynarsan silahların farklı tepkilerini daha rahat görürsün, diğer türlü de zamanla alışıyorsun ama başlangıçta dinamik daha iyi olabilir.
ama en son sabit kullanmak bence daha iyi

community made haritalar var, aim vs. orda oyun gibi açıyosun ister hedef, ister karpuz, ister adam çıkıyor falan vuruyorsun istediğin silahla. hatta ister sabit hedef, ister hareketli, ister yakın/uzak vs bir çok çeşit çalışman mümkün
şu güzel baya: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871

1366x768 kullanıyorum. windows çözünürlüğüm de bu zaten. oyuna girip çıkarken değişmesini istemediğimden böyle yaptım. başta daha düşükle oynuyodum da bence pek bişey fark etmiyor. (çok yüksek çözünürlükte fark eder belki)
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

bikac noob sorusu sorayim mi simdi size

-> baslangicta hangi crosshair ile oynamak mantikli dynmaic olanla mi yoksa static mi
-> practice yapabilecegim user-made haritalar var mi, mesela awp yi gelistirebilecegim veya 4-2 kasabilecegim (1.5 te vardi boyle haritalar)
-> cozunurluk olarak ne kullaniyorsunuz, ben en son cs oynarken 800*600 flndi cozunurlukler :) simdi 1080 yapinca resmen dusmani goremiyorum uzaktakileri
-> bu pek cs ile ilgili degil ama fikri olan vardir belki, simdi fps'lerde biz cozunurlugu arttirdikca adamin gorus acisi da artmis mi oluyor yoksa gorus acisi hep sabit sadece fazladan pixel mi ekleniyor?

Şu linkten güzel bi crosshair generate et, sonra console'dan gir tüm komutları, en az 1-2 rütbe yükselirsin bu sayede.

bide 4:3 / 1024x768 kullanıyorum mesela, 1366x768 den daha iyi sonuç alıyorum.Ekran daralıyo ve daha kolay tepki vermeni sağlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...