Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Abi cidden iyiyseniz zaten yenilseniz de lvl atliyosunuz. Ben kac kere lvl atladim oyle sdfs nasil oluyo bilmiyorum

En son elit generaldim bi kere serif olup aninda indim mesela, o benim rankim degil , anliyosun zaten karaidakinin yer tutusundan aiminden falan
Sosyal ağlarda paylaş

kaybettiğin maçlardan birinde karşıdan biri bamlanmış da olabilir.

maç kaybederek rütbe kazanma olayına gelince, bi yerde sistem, maç sonucuna ve maç sonundaki istatistiklere göre komple değil de her round için ayrı puanlama yapıyor diye okumuştum. bunu yazan tabi kendi deneyimlerine göre yazmıştı ama olabilir yani böyle bi şey. o yüzden elonun özüne çok da aykırı değil çünkü takım olarak kaybediyor olabilirsin ama takım elosu diye bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

son zamanlarda rutbe rating hesaplari aninda olmamaya baslamis anladigim kadariyla. yenilince rutbe atlamaniz ondan. o ratinge daha onceki maclarda aslinda ulasmissin. yoksa ELO nun ozune aykiri o olay.

maç başlamadan oyun bir tahminde bulunuyor, bu maç böyle biter diye
onun üzerinde skorla biterse her türlü + puan kazanıyorsun
aldığın her mvp de takıma düşen puandan daha fazla pay alıyoorsun
eğer takımında bot varsa, bot elo puan almıyor, adam başı daha fazla puan düşüyor

atıyorum 14-16 yenildin- sistem bunu 6-16 biter diye hesaplamış üstüne 10-12 mvp yapmışsın , rank atlamaya yakınsan atlıyorsun

ben öyle tied maç sonu rank almıştım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...