Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Creus said:

Silphatos said:

görememek iyi mi lan belli bi açıyı, getright falan bile widescreen oynuyo şu an bildiğim

Bu gerçek sanırım ya widescreen avantaj galiba 4:3 ve türevlerine.
16:10 monitör sahipleri napıyor var mı öneriniz çözünürlük için.

@Silp ya r_picmip tadında bir komut var mı cs de abi? ya da rakipleri yeşile falan boyamaca olsa bari en azından. Ben görme problemini çok yaşıyorum bu oyunda. işten 23:00'de çıkıyorum pert vaziyette,gözlerde çapak. görsem vuracağım ama bukelemuna bağlamış millet mapi falan biliyorlarsa. Özellikle ct olduğumda çile çekmemek için sürekli mid/awp oynamaya çalışıyorum ct'de benden daha iyi bir awp yoksa. Bu çile sona ermeli!.

Cs daha bir customize edilebilmeli..

Amac o zaten Cs go da. Daha karanlik ki insanlar rahatca goremesin diye
Sosyal ağlarda paylaş

Creus said:

Silphatos said:

görememek iyi mi lan belli bi açıyı, getright falan bile widescreen oynuyo şu an bildiğim

Bu gerçek sanırım ya widescreen avantaj galiba 4:3 ve türevlerine.
16:10 monitör sahipleri napıyor var mı öneriniz çözünürlük için.

@Silp ya r_picmip tadında bir komut var mı cs de abi? ya da rakipleri yeşile falan boyamaca olsa bari en azından. Ben görme problemini çok yaşıyorum bu oyunda. işten 23:00'de çıkıyorum pert vaziyette,gözlerde çapak. görsem vuracağım ama bukelemuna bağlamış millet mapi falan biliyorlarsa. Özellikle ct olduğumda çile çekmemek için sürekli mid/awp oynamaya çalışıyorum ct'de benden daha iyi bir awp yoksa. Bu çile sona ermeli!.

Cs daha bir customize edilebilmeli..

abi r_picmip'i bırak tüm source grafik cmdları locklu asdfghj, az ayara açık yapsalarda 300 sabit alsak ama optiondakiler dışında neredeyse hiçbir şey değilmiyor grafikle alakalı onun için 80 90 fps ağlıyorum arada. şöyle bi yazsak cpm gibi r_picmip 5 kusmuk tadında oynasak, yok gaben dayı izin vermeyor

sadece nvidia driverdan digital vibrance var onu arttırıyorum arada ama programa özel ayarı olmadığı için her seferinde oyuna girip çıkarken değiştirmeye kasamıyorum genelde default oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

agency efsane mapti ya, gelse yine oynanır, salak salak train falan oynamak yerine çatır çatır oynanır o map

valve olayi artik tamamen paraya cevirdi ya oyun jalitesi falan fiilan umrunda dwgil.

eskiden.hangi map ne kadar oynanmia filan istatisik olurdu, oyuncular secerdi bu yeni mapleri filan.

diger operationu karitren almiycam bu.vanguard.gibi olursa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...