Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

kazanılan maçta ne kadar puan aldığınız, sıralamada (rakibe veya takım içine göre) nerede olduğunuz, karşı takımdaki oyuncuların rank'leri önemli mi rank yükselmesinde?

kazanılan, kaybedilen round ve mvp ler önemli
bi de rankler
yüksek rank düşük rank e daha fazla puan kaybediyor yada tam tersi
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

kazanılan maçta ne kadar puan aldığınız, sıralamada (rakibe veya takım içine göre) nerede olduğunuz, karşı takımdaki oyuncuların rank'leri önemli mi rank yükselmesinde?

kisisel performansin bir etkisi var mi , varsa agirligi ne bilmiyoruz. ancak karsi takimin ranki onemli. ELO nun mantigi mac oncesi ortalama ratinglerden hesaplanan kazanma olasiligidir. rakibe gore daha dusuk olasilik hesaplanmissa yendiginde daha cok puan alirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

bazen ayak sesleri falan bariz bi şekilde sağ önden falan gelirken aslında eleman arkada falan çıkıyo 2 3 komut gördüm de bi halta yaradıklarını görmedim
bunun çözümü yok mu ya
eski cslerde hiç böyle bi sorun yoktu
bi de bazen ghost ayak sesi geliyo onu da anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

bak bunun aynısını dün inferno'da yaşadım. adam bomba kurmuş B'ye ben banana'dan ilerliyorum, çok bariz CT spawn tarafından ayak sesi geldi hatta biri mic'ten "right" dedi, sağıma baktım adam bomb site'dan vurdu beni. Sonra right diyen eleman sorry dedi, ben de sesi sağdan duyduğumu söyledim, onun üzerine diğerleri de "ben de sağdan duydum" dedi.

Haxx0r falan mıdır yoksa bugımsı mı ne iş?
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

bazen ayak sesleri falan bariz bi şekilde sağ önden falan gelirken aslında eleman arkada falan çıkıyo 2 3 komut gördüm de bi halta yaradıklarını görmedim
bunun çözümü yok mu ya
eski cslerde hiç böyle bi sorun yoktu
bi de bazen ghost ayak sesi geliyo onu da anlamadım

Xenocide said:

bak bunun aynısını dün inferno'da yaşadım. adam bomba kurmuş B'ye ben banana'dan ilerliyorum, çok bariz CT spawn tarafından ayak sesi geldi hatta biri mic'ten "right" dedi, sağıma baktım adam bomb site'dan vurdu beni. Sonra right diyen eleman sorry dedi, ben de sesi sağdan duyduğumu söyledim, onun üzerine diğerleri de "ben de sağdan duydum" dedi.

Haxx0r falan mıdır yoksa bugımsı mı ne iş?

bu olay bug ya. uzun süredir bilinen bi bug hatta. oyundan birisi düşünce fln oluyor benim bildiğim kadarıyla. hatta ölüyken birini izlediğinde t ve ct basede afk bi adam var gibi gözüküyor onun ayak seslerini duyuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...