Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Aiko said:

assault u 1 kere oynadım kartalken. nova 3 lere karşı. adamlar mapi nası ezberlediyse nerden vurulduğumu anlayana kadar maç bitmişti. 8 9 fragle bitirmiştim maçı.

assaulty only oynayan yukselme gruplari var. hatta kartal olup sadece assault oynayan adamlar var. o gruplardan birinde degilseniz uzak durmanizi oneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Ortayı smoke layan lavuklara lafım smoke lamayın olm awp ile bakıyoruz biz, derdiniz ne

t tarafinda awp aldiysan zaten basta b ye geceni sayacaksin, sonra da alt tunel rush varsa onu vuracaksin. (onu iskaliyorsan almamalisin awp zaten) ondan sonra da uzuna destege gitmen gerekiyor. (eger b gidilmiyorsa)

butun roundun yarisinda t base yatilmaz, o silver ve noobtier-nova isi.

smoke lamazsan belli bir rank in uzerindeyken short gecemezsin, gecirtmezler. awp ile bakanin asli gorevi saymak, zaten smoke patlayana kadar geceni vuramazsa o saatten sonra awp midde bir ise yaramaz zaten. ayrica smoke dogru atilirsa alt tunele rushi gene de gorursun.

benimle oynarken oraya hemen her el smoke goreceksiniz, simdiden kufretmeye hazirlanin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

k1nJo said:

gözümün önünde takımdan biri vac yedi lol
geri kalanlara da berabere bitirtelim dedim herifler kabul etmedi
come on guys we need one more round diye bağırıyodu biri hala bleh

mac zaten gecersiz sayiliyor, daha sonradan rating geri aliniyor, bosuna ugrasmis.

kazananlarınkini sayıp kaybedenlerinkini saymıyor olabilir
win arttı çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

awp ortayı kontrol ederken daha round başında smoke atılması sorun zaten, normal kullanım için birşey demedim

round basinda daha t tarafindayken orta kutu arkasindan hemen atilir zaten. o smoke patlayana kadar gecen ct b ye gecmis, sayilan ct zaten sayilmis, vurulan ct zaten vurulmus oluyor. (olmali) ondan ote mid awp nin bir anlami yok t tarafinda. sadece uzundan girildiyse awp ile ortadan one dogru acilip short gozlersen ve (ve ya degil) alt tunel cikisi gozlersen bir anlami var. onun icinde hareketli awp kullanabilen birisi olmalisin.

short yoluna girdiginde smoke atamazsin, iyi bir adamlari varsa elinde smoke kafana cakarlar. tufek ve uzeri rutbelerde short basi elinde smoke ile mutlaka olursun, mutlaka iyi bir adam olur. mecburen hemen round basi atilacak. simdiden alismak lazim o ise bu nedenle.

bizde sorun daha cok t rampasindan atiyorlar, o yuzden smoke one dusup tum orta girisi kapatiyor, o da alt tunel rushlayan varsa gormene engel oluyor, ustelik ortadan bakan ct adama smoke ustunden gorus acisi veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben valla silver seviyede tek girince dust'a falan awp alıp 45-50 saniye bekliyorum t base mid de asdfasd

mutlak bebelerden biri dayanamayıp ortadan rushliyor sonradan da ya da A kapıdan falan gelenleri alıyorum. 2 kill çıkartınca gogo asdf

iyi takım varsa karşıda zaten 3-4 elde belli ediyor, sonra bırakıyorum yapmayı da düzen bozulmadıkça ekmek iyi yeniyor asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

(en son 6 ay once oynadim) aztec resmen ct tier awp-gasm mapi. al eline awp yi 20 fragden asagi cikmazsin, karsi tarafin iyi kotu ya da senin iyi kotu olman farketmiyor. biraz daha oynamalari lazim maple, asagidan gelisi kolaylastirmalari gerekiyor bence T icin.

edit: ss lerime baktim, 6 ay once oynamisim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...