Jump to content

Nekro

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.978
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Nekro hakkında

 • Rütbe
  Nekro

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Nekro

  Nvidia RTX 4000 serisi

  1.200$ 4080 yanlız 4090 bile 2k degil
 2. Nekro

  İşte yerli otomobil

  Gerçek hayat dediğin gibi işlese girişimlerin 100% ü başırılı olur, hiç bir büyük şirket batmazdı. Bir işin olurunu olmazını anlamak bu kadar da kolay değil mi acaba ? Girişimci olmak isteyenler duvarına assın bu teknik değerlendirmeyi. "Bu iş olacaksa girelim, olmayacaksa niye girelim".
 3. Nekro

  İşte yerli otomobil

  roket +1. Olaya hala düz araba gibi bakmak biraz vizyon eksikliği. EV olayı farklı bir kulvarda ilerliyor. Mobil cihazlara entegre akıllı servisler vs işin içine giriyor, araç bir ekosisteme dahil oluyor. Çok farklı boyutlarda katma değer sağlanabilir düşündüğünüz gibi sığ bir alan değil. Böyle projelerin siyasi destek olmadan doğal şekilde ayaklanması nasıl bekleniyor benim de bunu aklım hayalim almıyor. Burası amerika değil abi kabul edin öyle bir sermaye gelip bu kadar büyük yatırımlar yapmaz. Adamlar fraud startup kurup 10 bil usd toplayabiliyor. Tr'de mümkün değil böyle bir şey maalesef.
 4. Nekro

  İşte yerli otomobil

  Benim neye inandığımın önemi yok varsa bunla ilgili detaylı bir bilgi paylaşın. Üstü örtülebilir bir mebla değil. Kaldı ki yol ihalesini limak'a vermek gibi bir durum değil. Ortakları belli bir start-up. Başarısız olur-olmaz farklı bir konu. Ayrıca ilk mesajımda yazdım, uygun kredi olsun, yer tahsis etme konusunda hükümet topun altına girmiştir dedim.
 5. Nekro

  İşte yerli otomobil

  Zaten olması gereken de o. Hazır düzgün yapılmışı varken alır kullanırsın. Aksine 100% yerli yapacağız tribiyle her şeyi üretmeye kalksalar çok komik ve gerçek dışı olurdu. Ama burda bile bu muhabbeti yapanlar çıkıyor.
 6. Nekro

  İşte yerli otomobil

  Okurken gözlerim kanadı. Halk tv deki yaşlı amcalar yazmış sanırım. Togg'un sermayesi özel, turkcell'in de dahil oldugu bir dizi kallavi holdingin ortaklığıyla kurulmuş. Bizim vergilerimizle toplanan, bütçeden ayrılan bir sermaye değil yani. Bu şirketlere devlet eliyle daha ucuz kredi sağlanmıştır, tesis için yer tahsis edilmiştir vs desen bunlar konuşulabilir. Siyasete fazla kapılmaktan olsa gerek sapla saman karışmış. 100% yerli ve milli propagandasını yapan iktidar grubu. Togg'un Ceo'sundan benzeri bir söylem duymadım ben varsa paylaş. Şirket de böyle bir reklam ve propaganda yöntemiyle göz boyayan bir tavırda bulunmadı. Keşke vergilerimiz adam akıllı start up projelerine gitse de ülkeye bir faydası dokunsa. Burası murica değil ki sermayenin derya deniz olduğu. Bir şeyler üreteceksek bu maalesef vergilerle, krediyle olacak. Ama yurdum insanı gerçekten çok ilginç ya. Anadolu bedevisi de cihangir solcusu da aynı al birini vur ötekine. Sermayeyi betona akıtınca laf eder, tech start upına destek olsan laf eder.
 7. Nekro

  Mobil cihazda kodlama - replit app

  asjdhjf müthişmiş bu ya çalışanlara kolaylıklar diliyorum 😄
 8. Nekro

  Mobil cihazda kodlama - replit app

  oha native method mu bu dediğin sdfs
 9. Nekro

  Mobil cihazda kodlama - replit app

  Evet çoğu kişi böyle düşünüyordur zaten ki en kötü bir laptop a erişimi vardır kod yazacak adamın. Niye mobilde işkence çekesin.
 10. Nekro

  Mobil cihazda kodlama - replit app

  Bir 5dk kurcaladım. Telefon için ide'den daha çok server'a remote access saglayan bir app gibi olmuş. web için denedim, node falan yüklü paketleri cekebiliyorsun. Hosting aciyor calistirdiğinda projeye özel. Git entegrasyonu falan var. Güzel bir şey gibi duruyor ama şahsen kullanışsız. Klavye kısmında birkaç karakteri ekrana fix koymuş, parantez vs gibi ama telefonda yazmak, okumak her türlü kötü.
 11. Nekro

  multicook ve air fryer

  Aynen gold'un bahsettiği sorun var maalesef. Kuzenimin mutfağı tutuştu aynı modelden var.
 12. Nekro

  apartman yöneticiliği topik

  Ne kadar güncel bir tesisat kullanıyorsunuz bilmiyorum ama amaç adaletli paylaştırmaksa merkezi sistem her türlü adaletsiz oluyor. Kazandan çıkan suyun ilk uğradığı daireler en çok faydalanırken son katlar en az faydalanıyor. Biz sıcaktan terlerken 5. kat üşüyor mesela. Eski bir dağıtım sistemi mevcut. İzolasyon çok kötü, boruların bir kısmı yer altından dolaşıp diğer bloklara gidiyor ve ısı kaybı çok. 5 sene yönetimde bulunmuş biri olarak tavsiyem kalabalıksanız özellikle bu fikri kat malikleriyle bir görüş. İnsanları memnun edemiyorsun, biz hem ısınamıyoruz hem çok para ödüyoruz diye kafanı şişirirler. %50 indirimli aidat azmış bu arada. aidat ödemiyor + asgari ücretin yarısına yakın bir şey veriliyor burda.
 13. Nekro

  The Lordling of the Rings (2022) - Amazon

  trilogy'yi bastan izlemek güzel eye bleach olur şunun üstüne gerçekten sdf.
 14. Nekro

  Apple M İşlemcili Mac'ler

  m2 macbook aldım ben de. iş için imac var i9'lu gayet iyi aslında ama hayvan gibi hızlı geldi şimdi bu. O kadar güzel kullanışlı olmuş ki dokunmatik ekranından bir çok şeyi yapıyorsun. Trackpad ine bayıldım zaten laptoplarda en kullanışsız bulduğum özelliğidir ama bunda müthiş çalışıyor tebrik ettim. Mouse kullanmam ben bunla gerek kalmamış. Pc kıyasında bir şey demem ama laptop için piyasada şuna yakın bir windows tarafında yok.
 15. Nekro

  Nvidia RTX 4000 serisi

  izopropil alkolle temizlemek varken böyle risklere ne gerek var yahu

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...