Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

valla burda ps3'te bourne oyununu oynamış adam az vardır. onu bile oynadım. baya sevdiğim bir seri. beklentim de çok yüksekti. tek başına bir film olarak belki 6/10'dur ama seri içinde rezil bir film.

aluriel gibi köylülere bakmayın siz sdfs. en sevdiği film leon.
Sosyal ağlarda paylaş

UZAK, ( Nuri Bilge Ceylan )

Hep merak ederdim bu filmi, nasıl bu kadar ödül aldı diye. Sonunda izledim. Aslında sinemadan sanattan anlamayan insan yorumu yapıcam istemeyerek. Çünkü filmi izlerken hep şunu düşündüm : " E ne var bu filmde, herkes bu senaryoyu yazabilir, herkes bu çekimleri yapabilir. "
Ama demek ki benim göremediğim, anlayamadığım şeyler var bu filmde.

Tahmin edilebileceği gibi konuşmanın, müziğin minimumda olduğu, yalnızlık üstüne, insanların birbirine uzaklığıyla ilgili bir film . İzlerken bunaltabilir, size Samsun sigara içirtebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

swiss army man başta cidden saçma, bir yerlerde toparlayıp heh dedirtiyor ama sonunda bi olmamışlık tadı bırakıyor.
bazı kısımlar sinemasal anlamda güzel bazıları ise sıçalım belki tutar havasındaydı.
alt metinlere biraz felsefe katalım anlamlı olsun tamam güzel de ı ıh yemedi.
6/10
değişik bir şey çektiyse canınız bakarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

swiss army man başta cidden saçma, bir yerlerde toparlayıp heh dedirtiyor ama sonunda bi olmamışlık tadı bırakıyor.
bazı kısımlar sinemasal anlamda güzel bazıları ise sıçalım belki tutar havasındaydı.
alt metinlere biraz felsefe katalım anlamlı olsun tamam güzel de ı ıh yemedi.
6/10
değişik bir şey çektiyse canınız bakarsınız.

benden de 6.5, herkese hitap etmez bi de. hitap etmiyosa puan daha da düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

The Beginner's Guide

oyun aslında ama
ben oturdum izledim tubedan , no commentary linki var aşşada
hatta son senelerde böle saglam bişeyde izlemedik vizyonda

The Beginner's Guide is a narrative video game from Davey Wreden, the creator of The Stanley Parable. It lasts about an hour and a half and has no traditional mechanics, no goals or objectives. Instead, it tells the story of a person struggling to deal with something they do not understand.

puan muan vermiyorum harika iş çıkarmış adam, sundance cannesa falan yollasa şunu parlar direk
https://www.youtube.com/watch?v=bswgQg-F3QE

buna bi bakayım ben de, izlemek değil de oyniyim yani
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

http://cdn.collider.com/wp-content/uploads/2016/06/miss-peregrines-home-for-peculiar-children-poster-banner.jpg

7/10

Klasik Tİm Burton filmi Gayet akıcı ve eğlenceliydi.

Not: Ulan bu arada çocuk ne boy atmış öyle. Allah yürü ya kulum demiş uzamış ta uzamış.

Ben pek beğenmedim. Eh işte bir filmdi diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

black swan izledim geçen gün puanım 9/10
1 puanı da kızın bacakları geriye kıvrılıyordu kuğuya dönüştüğünü hayal ederken ordan kırdım. biraz fazla çıkıntı olmuş o sahne, o gergin havadan çıkartıp "heheh hasktr" dedirtti

onun dışında natalie zaten parçalamış, oyunculuk filan çok üst seviye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...