Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Baktım göremedim film tavsiyesi

Bana savaşmalı, ordulu film önerebilir misiniz. Cesur Yürek, Gladyatör, 300 spartalı ayarında. Filmin sonunda böyle zafer çığlıklarından daha çok nasıl ölür bu adam tarzında Şaşırtacak, üzecek hatta ağlatacak.
Sosyal ağlarda paylaş

onu izlemistim =)

Laraken said:

benim yorumum

zeper said:

Saving Private Ryan

Bunca zaman erteleyip izleyemedim bir filmdi, epey uzun.
Film tabi ikinci dunya savasinda, almanlar ve amerikalilarin fransa sahilinde (yanilmiyorsam) yaptigi savasi esas alan ama bununla birlikte bir Er'i kurtarmak uzere goreve giden bir grup askeri anlatiyor.

Sinema cekiminden cok anlamam, ama muazzam otesi guzeldi. Gozu rahatsiz edecek hicbir kan sahnesi cekmemisler. Yani her seyi gozunun onune seriyorlar ama benim gibi bu tur sahnelerden rahatsiz olanlar bile rahatlikla izleyebiliyor.

Cok duygusal oldugu yerler var tabi.
Izlenilmesi ( herkes izlemistir gerci ama ) onerilir

arkasına çak bi shawshank redemption sdfsdf

Bilemedim nasil aciklasam=) 300 spartalida da cok kan sahnesi var ama izleyebiliyordum. Cekim diyip geciyorum simdilik=)

µh said:

gözü rahatsız edecek kan sahnesi yok ne demek anlamadım, millet parçalanmış bağırsaklarını bile gösteriyorlar filmde nasıl rahatsız olmadın ki normalde kandan rahatsız oluyorsan asdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Baktım göremedim film tavsiyesi

Bana savaşmalı, ordulu film önerebilir misiniz. Cesur Yürek, Gladyatör, 300 spartalı ayarında. Filmin sonunda böyle zafer çığlıklarından daha çok nasıl ölür bu adam tarzında Şaşırtacak, üzecek hatta ağlatacak.

Last samurai
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

tam isteğini karşılar mı bilmiyorum da kingdom of heaven iyidir, severek izlemiştim ben 2-3 kere

centurion tavsiye ederim ayrıca, onu da bi 2 kere falan izlemişliğim var ehe

Teşekkürler

Valvyn said:

Last samurai

Teşekkürler fakat buna bakmıştım
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

http://static.rogerebert.com/uploads/movie/movie_poster/inside-out-2015/large_rDycdoAXtBb7hoWlBpZqbwk2F44.jpg

burda görüp indirmiştim de gerçekten süper filmmiş, hem güldürdü hem ağlattı

aynen, kahkahayla gülüp, yanımda insan olmasa da kendimi tutmasam hüngür hüngür ağlatacaktı film. tam bir duygu rollercoaster'ı, hiç beklentim yokken çok etkilendim. batı animasyonları listemde ilk üçe girdi direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...