Jump to content

Borlach

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.729
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Borlach hakkında

 • Rütbe
  Borlach

Son profil ziyaretçileri

485 kez ziyaret edildi
 1. Borlach

  Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

  akıyo bende, bi sıkıntı yok şu an
 2. Borlach

  Kolonya kıtlığı yaşanır mı?

  süre ile alakalı değil. kaynakta bulunan virüs sayısı ile alakalı
 3. Borlach

  Westworld (2016) - HBO

  oo sibyl system icad edilmiş. psycho pass'a bağlıycaz demek ki bu sezon.
 4. Borlach

  Legends of Runeterra

  https://playruneterra.com/en-us/news/state-of-the-beta/
 5. Borlach

  Castlevania - Netflix

  çok güzel sezondu ama 10 bölüm hiç yetmedi ya. 24 yapmaları lazım, doya doya izleyelim.
 6. Borlach

  en güzel anime müzikleri

  @Xenus AHA Music ekle chrome'a. çok iş görüyor.
 7. Borlach

  Legends of Runeterra

  CEBAEAICGE4QQAIECANSOKZUGU4DUAQBAECDCBABAIBAYKBJAA hızlıca yaptım sana bişeyler. lifesteal az gelirse bi tane beam bi tane chump whumps kes 2 tane emerald awakener at. mushroom cloud'ları heimer için saklamaya çalış. aynı zamanda get excited için kolay discard target. twin disciplines'in iş yapmadığını hissediyorsan ya da heimer için spell az geliyor düşünüyorsan kes ikisini de 2 tane insight of ages at. 3 deny'dan emin değilim. will of ionia'ya ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan 1 deny kes 1 will of ionia daha ekle. desteyi test etmedim çünkü heimer'ım yok. ama çalışması lazım bence. biraz dene bakalım
 8. Borlach

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Ersundan kurtuluruz artık heralde.
 9. Borlach

  Legends of Runeterra

  edit'i şimdi gördüm. ladder'da karşılaştım ama heimer yok bende hiç denemedim onun için pek bilemiyorum. ama çok spell ağırlıklı gibi geldi. heimer ve progress day safe craft bence, üzmez seni craft ettiğin için. geri kalan vardır zaten. yapıp deneyebilirsin bence. bi de chump whump niye yok destede? en iyi kart ya heimer için.
 10. Borlach

  Legends of Runeterra

  valla önerebileceğim bi deste yok. olması da zor gibi. yani sen başarısız demişsin de başarısızdan ziyade eksik. tek kart olarak yasuo'yu ele alırsan efekti çok güçlü. ama çalıştırabilmek için yeterli tool yok. iki sıkıntı yaşıyo yasuo desteleri; 1) yasuo'yu çekme yasuo ile oynuyosan amacın board'u yasuo ile kontrol etmek olmalı, o nedenle de curve'de board'a inmen lazım. yoksa tempo'da çok geri düşüyorsun. 2) board'a yasuo'yu indikten sonra koruyabilme grasp'a karşı zayıf, black spear'a karşı zayıf, get excited'a karşı zayıf vs vs. tutamıyosun bi türlü board'da zart diye ölüyo. inspiring mentor nerf'ü de çok fena vurdu yasuo'yu. onun için zor yani biraz. belki yeni set eklediklerinde yasuo'yu destekleyecek kartlar getirirler. ya da getirmezler bilemiyorum. çünkü özelliği gerçekten çok güçlü. rakip senle etkileşime geçmeden board'unu temizleyebilirsin. oynanabilir bi yasuo destesi kanser olabilir meta için. bi de bişey daha var. eğer yasuo çalışırsa bence hibrit I/F Ashe ile çalışır. çünkü freljord'da hem stat buff'ı var hemde entreat ile yasuo'yu çekebilirsin. varsa Ashe bi dene istersen.
 11. Borlach

  Legends of Runeterra

  superjj'nin destesi bu. hergün bununla yayın yapıyor. (hatta şu anda da yapıyor) yani nedir winrate'i bilmiyorum ama bence felaket kötü bi deste. böyle hibrit şeyler genele çalışmaz.
 12. Borlach

  Legends of Runeterra

  kart oyunlarında hep öyle zaten. fun deck=dumpster rank karma yine iyi ama. kontrol destelerinde kullanabiliyorsun. extra value generator+double spell effect muazzam. yasuo çok kötü. gerçi yasuo'nun kötü olması da aslında iyi bişey bence. çünkü yasuo'nun effecti çok kırık. o mistwraith destesi de güzel işte ya, neyinden bıktın, oyna gitsin. :)
 13. Borlach

  Legends of Runeterra

  fiora-karma, lux-karma deckleri hem daha rafine değil hemde fearsome karşısında yine zayıf. bence craftlama üzülürsün. bende 3 karma olduğu için S/I Karma kontrol yaptım zevkli ama yine zorlanıyor. kontrol oynamak istiyorsan heimerdinger/ezreal, heimerdinger/karma falan yapman lazım. ya da tırmanmak istiyosan ve hecarim'in yoksa yine go go elusive. https://decksofruneterra.com/decks/2qm-onus bu Xixo'nun listi. nerften sonra 1. oldu bununla. CEBAEAIBAQLASAICAIDBCFZIFQYTEOIBAMAQECIMDYAQCAICCU bu da benim listem. 3. zed olmadığı için 2 zed var. 3 hatcling olmadığı için 2 empyrean var. 3 deny çok önemli çünkü çok fazla spell based deck var. tek defansif tool. hatcling'in yoksa emyrean koy, 3. empyrean yoksa Tryandamere koy. hepsi olur
 14. Borlach

  Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

  rogue oyna. taşır seni
 15. Borlach

  Legends of Runeterra

  off bufflarda nerflerde çok yerinde. kinkou nerf'i biraz ağır olmuş ama. onu tekrar 3 health yaparlar. community'i dinlemeleri, sorunları doğru belirlemeleri çok iyi ya. team 5 bunların billurunu yesin.
×
×
 • Yeni Oluştur...