Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

yahu güzel arkadaşım, bir oyunun zor olması gereken kısmı başkadır, kolay olması gereken kısmı başkadır. wotlk'da bu denge güzel vardı aslında, heroic raidlerde adam gibi zorluk vardı, normal raidler puglanıyordu.

Su andaki 5 man boktan dungeonlarsa senin bu paketi alma amacın çok eğleniyorsun eminim. bu 5 man dungeonları wotlkdaki gibi farmlayıp yoluma devam etmek istiyorum hepsi bu. sen önce random dungeon sistemi kur, ondan sonra 70k mana poolu olan druide 6.5k manayla regrowth attır, 5kya rejuv attır 3k ticklesin 130k hpli tankta. sonra oyun çok zevkli ehi ehi.

oyundaki zorluk buralarda olmamalı, başka yerlerde olmalı, uyduruk bi mavi item için 342523523 saat sinir stres olmak istemiyorum, çünkü wow buna alıştırdı artık insanları.

2 tane insan olmayan adam 8 aralık günü 7 tane 25 man raid bossu kesecek diye mi çıktı bu paket.
said:
Wed, 12/08/2010 - 07:39 — xenophics
So the first "day" of Cataclysm is finally over for Paragon after over 31 hours of more or less serious playing. As the instances will reset in 15 minutes from the moment I'm writing this news post, we rushed to the instances to get as much out of em as possible.

We raided around 9 hours and managed to get the following bosses down on 25-man normal mode: Conclaive of the Four Winds, Omnitron Defense System, Magmaw, Atramedes, Maloriak, Halfus Wyrmbreaker and Valiona and Theralion (7/12).

Sosyal ağlarda paylaş

ha cc yine olsun eyvallah, ama asıl sorun healerların bombok heal atmaları, en kral healerı getirsen bile adam bir yerden sonra aciz kalıyor, tanklar cd açmışken ölüyor. herkesin yeteneğinin bir sınırı vardır. asıl yetenek testini heroic raidlerde yaparsın, insanlar farmlasın diye konmuş kötü 5 manlerde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

ama gel gör dk allem etti kallem etti kesti lan bossu. sololadı abi adam bildiğin. antimagic shield siliyomuş galiba orda aldığımız stackleri. başka naaptı bilemey. 2-3dk falan sürdü, ama kesti. adam op sdfs.

http://img257.imageshack.us/img257/9328/wowscrnshot121010184104.jpg

o adamın 667.398 hp'si mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

TheRiverBelow said:

ama gel gör dk allem etti kallem etti kesti lan bossu. sololadı abi adam bildiğin. antimagic shield siliyomuş galiba orda aldığımız stackleri. başka naaptı bilemey. 2-3dk falan sürdü, ama kesti. adam op sdfs.

http://img257.imageshack.us/img257/9328/wowscrnshot121010184104.jpg

o adamın 667.398 hp'si mi var?

son fazda gelen buffla öyle oluyo %2000 bonus war dmage fln 100k wuruosun.. bosdda 30m hp war
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

böylece bi halttan anlamayan oyuncular kacar gider de bizde adam gibi insanlarla raid yaparz die seviniyorum bir yandan

bi halttan anlamayan oyuncu? peki.

bu arada zorluk olmasın demiyorum ben okusaydın 2 satır anlardın. zorluğun karşısındaki ödül, 2 tane grafik kestik süper kestik ehi ehi olmasın, ona karşılık adam gibi item, achive, mount bişey versin hiç olmazsa.

wotlk geldiğinde 1 gün boyunca sürekli gotta go denemiştik glory of the hero için ve server first tamamlamıştık o achive'i. bir çok ulduar hard mode'u server first kestim ben mesela. iron council'de %0 de 2 kere wipe yemeden bi halttan anlıyorum ben diye gezme bence hiç. zorluksa buralarda zorluk olsun. boktan 5 man hc lerde raid stresi yaşamak istemiyorum. qq'ysa qq.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

ha cc yine olsun eyvallah, ama asıl sorun healerların bombok heal atmaları, en kral healerı getirsen bile adam bir yerden sonra aciz kalıyor, tanklar cd açmışken ölüyor. herkesin yeteneğinin bir sınırı vardır. asıl yetenek testini heroic raidlerde yaparsın, insanlar farmlasın diye konmuş kötü 5 manlerde değil.

iyide abi aldıgn her itemin tadini biliosun iste.. mavi iteme bile seviniosun.. guillde hepimz aglıorz ama 1 kisi de bundan nefret etmedi.. zevk alıoyurz ugrasmaktan... nolcak herkes 2 günde seti dizerse.. retard adamlarla raid yapmak cok mu güzel... itemi olan adam wotlk'da cok bilen dmek dildi.. ama cata'da öyle oldu ki ben bunu cok sewdim.. sen al itemlerini sora zaten kolay gelcek.. ille farma baglıcan hcleri.. daha 4gün oldu bu kadar qq fazla...
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

applev0dka said:

böylece bi halttan anlamayan oyuncular kacar gider de bizde adam gibi insanlarla raid yaparz die seviniyorum bir yandan

bi halttan anlamayan oyuncu? peki.

bu arada zorluk olmasın demiyorum ben okusaydın 2 satır anlardın. zorluğun karşısındaki ödül, 2 tane grafik kestik süper kestik ehi ehi olmasın, ona karşılık adam gibi item, achive, mount bişey versin hiç olmazsa.

wotlk geldiğinde 1 gün boyunca sürekli gotta go denemiştik glory of the hero için ve server first tamamlamıştık o achive'i. bir çok ulduar hard mode'u server first kestim ben mesela. iron council'de %0 de 2 kere wipe yemeden bi halttan anlıyorum ben diye gezme bence hiç. zorluksa buralarda zorluk olsun. boktan 5 man hc lerde raid stresi yaşamak istemiyorum. qq'ysa qq.

ben sana anlamıosun demedimki.. oyunculgunu bilmem etmem.. genel konustum... hani oynadgi classi bile bilmeden full 264 dizen adamlar defolsun gitsin demek istedim sana demedm yanls anlama :D
benm demek istedgm.. her asamada itemin degerini bilmeni saglıo.. attgin her adimla gurur duyoyosn.. su HC yi bitiren warmi yerine.. SFK'nin 1. bossu yada BRC'nin 3.bossunu kesebilen war mi gibi topicler dolasıyor
Sosyal ağlarda paylaş

JonBovi said:

illa item almak zorunda değilsin, oldukça zevkli taktik denemek, wipe yemek, kafayı kullanmak, ne yapsak diye düşünmek

yok hoca wotlk oyuncuları iyice tembelleştirdi.
insanlar sadece gear score'a bakıyor ve en ufak bir wipe'da "grup beceriksiz" diye küfredip gruptan ayrılıyor.

eskiden pre-tbc zamanında bir çaba gösterirdik biz, wipe yesek de uğraşırdık didinirdik, zevk alırdık.
şimdi en kısa yoldan nasıl halledilir ona bakıyor insanlar, oyundan sıkılmışlar çünkü, sadece item almasına oynamak istiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

HC'ler zor değil bu arada, sadece healerler heal atmayı, tanklar tanklamayı, dps aggro management ve cc'yi hatırlamalı.

WotLK'ta insanlar lololol diye dps yapıp heal atmaya, 5 pack'i bir arada çekip refreshsiz devam etmeye falan çok alıştı. Şimdi blizz azıcık CC yapın, pack aralarında regen olun diyince beylere zor geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende random grupla 3 HC yapabildim fakat aptal adamlarla cidden tam bir felakete dönüşebiliyor arkadaş da onu anlatmaya çalışmış. Herkesin guild arkadaşı olsa sizin gibi 2 dk da hc party toplayabilecek olsa sorun olmaz. Evet hcler çok zevkli fakat iyi bir takımınız varsa zevkli cc yapmadan 5 tane moba dalan tank varken ve sen healersan hiç zevkli değil emin olun.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası sevindim bu duruma, content çabuk tükenmeyecek. WOTLK dönemi aşırı kolay ve tatsızdı oyun, vanilla döneminde de fazla gereksiz bir zorluk vardı... TBC tam ayarıydı bana göre, umarım Catac ile o ayarı tekrar yakalamıştır. WOTLK ile beni tamamen soğutmuştu Blizz oyundan, böyle kalacaksa Catac ile bir şans daha verip dönebilirim oyuna...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Soris said:

Herkesin guild arkadaşı olsa sizin gibi 2 dk da hc party toplayabilecek olsa sorun olmaz. Evet hcler çok zevkli fakat iyi bir takımınız varsa

bu bahane olmamalı. tbc veya pre-tbc zamanında random gruplarla oynuyordu millet.

Ne random grubu ya LFG Tool mu vardı o zaman en kötü kendi realmından adamla gidiyordun. LFG Tool dan bulduğun randomla realmındaki random arasında çok fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

HC'ler zor değil bu arada, sadece healerler heal atmayı, tanklar tanklamayı, dps aggro management ve cc'yi hatırlamalı.

WotLK'ta insanlar lololol diye dps yapıp heal atmaya, 5 pack'i bir arada çekip refreshsiz devam etmeye falan çok alıştı. Şimdi blizz azıcık CC yapın, pack aralarında regen olun diyince beylere zor geldi.

he(tu)lal team
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Making mana matter was just a stupid move, i thought blizz realized by now people dont want to manage another bar on top of everyones hp bar, manage mana, manage buffs, manage other playeres debuffs, manage heals, WHERE DOES IT END BLIZZARD?

why did dpsing become even more face rolling but healing and even TANKing of all things had to get harder, like we really need tanking to be more resistant to players, wtf is blizzard thinking, do they even care what their players want anymore?

WHERE DOES IT END??????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...