Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

axedice said:

yunusemre said:

nere çıktı, kısa mı hayırlı tezkereler :)

İzmir narlıdere, teşekkürler.

her zaman beklerim bu arada

Kısa dönemsen;
Ben de narlıdere istihkam okulunda yaptım. İstihkam okuluna düşme ama düşersen sinema-fotoğraf kısmına filan git. Ama askerde en iyisi hiç bir işe bulaşmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

alante said:

Vingthor said:

axedice said:

yunusemre said:

Kısa dönemsen;
Ben de narlıdere istihkam okulunda yaptım. İstihkam okuluna düşme ama düşersen sinema-fotoğraf kısmına filan git. Ama askerde en iyisi hiç bir işe bulaşmamaktır.

hehe konudan sapıyoruz gerçi ama mağzur görün artık, niye okula düşme dedinki ben okuldaydım mesela, sendemi gittin yoksa söylenti felanmı öyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

alante said:

Vingthor said:

axedice said:

yunusemre said:

Kısa dönemsen;

hehe konudan sapıyoruz gerçi ama mağzur görün artık, niye okula düşme dedinki ben okuldaydım mesela, sendemi gittin yoksa söylenti felanmı öyle :)

Ben de okuldaydım. Bir üsteğmen vardı. Sabah akşam işe koştururdu. Sonra alayda kalan arkadaşları görmüştüm. Onların durumu daha iyiydi. O yüzden söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Making mana matter was just a stupid move, i thought blizz realized by now people dont want to manage another bar on top of everyones hp bar, manage mana, manage buffs, manage other playeres debuffs, manage heals, WHERE DOES IT END BLIZZARD?

why did dpsing become even more face rolling but healing and even TANKing of all things had to get harder, like we really need tanking to be more resistant to players, wtf is blizzard thinking, do they even care what their players want anymore?

WHERE DOES IT END??????
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

ad3m said:

Distract hiç bir zaman combata girmiş mob/player da işe yaramıyordu adam hurra aggro almış yere taş atıon 5-10 sn ona bakıyor ne oldu lan orda aceba diye adasdadasd
acaba distract değil de blind atmış olma ihtimali varmı lan o rogue'un :O hmmm
*düşündüşün*

edit:
valla bundan 1-2 yıl önceki patch notlarına bakmak istedim ama wowun (us/eu) sitesinden patch notes bölümü kaldırıulmış. daha dorusu bi çalışma var sanırım o kısmın butonunun üstünde coming soon yazıyo. ordan da okuyup bakamadım :/

blind

edik afasdas zate blind demişin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...