Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

AmoRPHouS said:

Blizzard oyuncularının yarısını kaybetmek istemiosa mecbur nerflicek , çalışan adam az vakti olan adam uğraşmaz 2 saat hc le falan. 1 ay sonra bırakır.

çalışıyorum, haftaiçi ortalam günde 3 hadi bilemedin 4 saat oynayabiliyorum. hiç gocunmuyorum ama en azından 4 saat dolu dolu geçiriyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

e heroiclerin oyuna gelme sebebi direk olarak casual ile HC ayrimi icindiki

normal modu herkes yapsin geari alsin, raid yapan adamalr heroic yapsin 3-5 badge biriktirip raid icin gearlanmasina yardimci olucak yan itemalri temin etsin

sonra blizz akilli davrandi, content gecislerinde gear yuzunden atil kalan adamlara bir onckei contentin gearini verelim, raid yapmak istiyen bir onceki raidi farmlamakla zaman gecirmesin, o ayar bisiler verleim dedi zul aman patchi ile, omrumde raid yapmamis ve yapmicak casuallar OBAAA EPIKXXXX diye atladi, WTOLK da tier setleri badge baglayip isin cilkini cikardi

raid yapmaya zaman bulamiyan adamin raid gear toplamasinada gerek yok, epic gearin amaci bi ust contenti daha rahat yapmani saglamak

ha olay pvp ise onun kendi geari ayri artik, radi gear alamiyoruz dovuyorlar bizi devri biteli seneler oluyor

ha bende para veriyorum oda para veriyro ise durum bende oyundaki butun mountlari sabah mail kutumda istiyorum, butun achilerim gelsin para veriyorum cunki, metzende kapima gelsin bi kahve ikram ediyim parasini ben veriyorum

bide GCde gelsin istanbula, MAVI MARMARAYI BASAN ISRAULLU BU diye bagiriyim sultanahmet meydaninda, sonra bi kutu cekirdek acip hayatimin en zevkli 10 dakikasini geciriyim
Sosyal ağlarda paylaş

raide giricek vaktim yok deyip,para verdim raid gear plz diye ağlıyıp oyunu bırakıcam triplerine giriyosanız afedersınız de 13 yaşındaki epiclerim var 15k crit çıktım diye egosunu kabartıp hava atmaya çalışan iskandinav bebelerinden farkınız yok.

dediğim gibi olmayanların alınıp enrage olmasına gerek yok yanlıs anlasılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Aluriel said:

2 mode getirsinler heroic için olsun bitsin. biri bu casuallari oyalasın geçsin, he yaptınız aferin tarzında. diğeri de bildiğin zor olsun işte. win/win

2 mode var zaten... causallari oyalamanin bedeli düsük lvl item.. kasamam ben zorluga gelemem diosa 333 taksin ;)

anlamamışsın benim ne demek istediğimi ama neyse
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

applev0dka said:

Aluriel said:

2 mode getirsinler heroic için olsun bitsin. biri bu casuallari oyalasın geçsin, he yaptınız aferin tarzında. diğeri de bildiğin zor olsun işte. win/win

2 mode var zaten... causallari oyalamanin bedeli düsük lvl item.. kasamam ben zorluga gelemem diosa 333 taksin ;)

anlamamışsın benim ne demek istediğimi ama neyse

2 mod var zaten.

achili kesin bossları hem reward stone drake baya güzel binek.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Senle aynı parayı ödüyorsam aynı itemları isterim bu kadar :P
Sen cok calısıyorsan zaman ayırıyorsan oyuna beni ilgilendirmez derim bende :P
Cok online olma odulu achievement versinler size sorun degil :P

Bu çok saçma bir argüman.

Herkes herhangi bir oyuna aynı parayı verebilir. Mesela atıyorum dragon's age sen gider casual ya da normal seviyede bitirsin oyunu ben gider nightmare seviyede bitiririm.

Sonra ne yapıyorsun aynı parayı verdim ben de nightmare de bitirmek istiyorum diye adamların gırtlağına mı yapışıyorsun ?

Yoksa aa yok önemli değil, mühim olan sınırlarım dahilinde oyunu tamamlamak mı diyorsun ?

Aynı parayı verdim aynı şeyi istiyorum mantığını hiç anlamıyorum bence çok saçma :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...