Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Cuce said:

ha bide barda kavga cıkartıyoduk dimi

Of ne brawl dönüyordu orada be. BRD harbiden inanılmaz iyi bir instance'tı.

bardan bişe çalınca barmenden içki alamıyodun. içki alıp da elemanlara veremeyince bu sefer ortamda direk kavga çıkartıp, patrollerin gelip kağıyı açmasını sağlıyosun. sonra da bi dünya onlarla dövüşüyodun. süperdi :)
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıldım.

oyundan çok fena sıkıldım hem de.

yeni mapler questler baya iyi evet. ama 85 ten sonrasını hiç düşünmemiş sanki adamlar. hele bi level atlasınlar ayarlarız gibi geliyor bana.

Mesela, önce herb/mine mevzusunu abarttılar. adım başı çiçek maden vardı. şu anda tek bir tane yok. yarım saat dolanıyorum 1 stack çiçek belki oluyor belki olmuyor. birden bu kadar nerf gelmesi çok saçma. çiçek/mine fiyatları yine çıldıracak az kaldı.

Mesela, randomla girilen dungeonların bu kadar zor olması saçmalık, biraz zor olur evet, ama her dungeonu 2 3 wipe la bitirmek en az 2 saatini harcamak falan çok bayıyor beni. rewardlar çok iyi değil, heroicler zor, normallerin drop kötü.
tamam wotlk da çok kolay olmuştu oyun eyvallah. ama vanilla'dan da zor artık bazı şeyler ve bunlardan zevk alan mazoşist insanlar dışında kimseye zevk vermediğine eminim.

Combat ratingleri sıçıp atmışlar resmen. lvl 80 druid benden daha iyi healleyip nerdeyse daha fazla dmg yapıyor. stamina ve intimiz var sadece. çuval gibi bir şeyiz. her pack'te manaya oturmak falan, oyunun akıcılığını mahvediyor.

bir yeri zor yapacaklarsa raidleri zor yapsınlar. kael'de 32532523 wipe yediği zaman ohş çok güzeldi diyen adam yine raidin heroic kısmında uğraşsın. ama casual playera hitap eden kısmını zorlaştırırark, bu combat ratinglerle çok fena oyuncu kaybeder bliz diyeyim onu. ayın 8.inde 85 tim. 9 unda tüm yeni questleri yaptım, 10. unda 20k ekstra para kazandım, 10 aralıkta alt shamanımla levellemeye basladım 83 oldum. bugün ayın 11'i 140k hpli tank druidim var hc yaptığım. paket çıkalı 4 gün oldu ve ben sıkıldım oyundan artık. sadece çiçek alıp satmak meslekler için giriyorum.

arkeoloji saçmanın ötesi bir skil 2 3 dk sürüyor, sonunda ne olacağı belli bile değil nerdeyse.

Oyun çok eksik sanki böyle, çok yarım. Zonelar questler harika, ama 85 olunca, 333 level uyduruk itemlar için 4 wipe yemek istemiyorum artık. pvp itemları da gelmedi zaten. tol barad dediler wintergrasp'tan da kötü.

sıkıldım ben oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zorluk olur karşılığında bir şey alırsın ama. 23523523 tane wipe yediğinde kael kesiyorsun mesela, ama burada 4 5 wipe'la bitirdiğin bi ton noobun çilesini çektiğin instance sana item vermiyor ki adam gibi. rep desen mob başına 10. bi ton saatte bitirdiğin instance'dan aldığın rep hiç bir şey.

7 8 tane lvl 80'im vardı, tüm raidleri hc seviyesinde yaptım nerdeyse tbc ve wotlk'da. bu oyundan zevk alan biriyim yani. zorluk olsun elbet. ama zorluğun karşısındaki ödül buna değsin.

yapıyorum dungeon 2 tane kötü mavi item için 5 6 wipe, 2-3 saat süren dungeon, gelen az bir şey rep. bu mudur yani. bundan 1 kere 2 kere zevk alırsın. sürekli farmlamak zorunda oldugun bir şey böyleyse delirirsin bıkarsın.

bıktım ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar yazdım sayfa sonuna gelmiş sdgsdg
ahmedinejad said:

sıkıldım.

yeni mapler questler baya iyi evet. ama 85 ten sonrasını hiç düşünmemiş sanki adamlar. hele bi level atlasınlar ayarlarız gibi geliyor bana.

Mesela, önce herb/mine mevzusunu abarttılar. adım başı çiçek maden vardı. şu anda tek bir tane yok. yarım saat dolanıyorum 1 stack çiçek belki oluyor belki olmuyor. birden bu kadar nerf gelmesi çok saçma. çiçek/mine fiyatları yine çıldıracak az kaldı.

Mesela, randomla girilen dungeonların bu kadar zor olması saçmalık, biraz zor olur evet, ama her dungeonu 2 3 wipe la bitirmek en az 2 saatini harcamak falan çok bayıyor beni. rewardlar çok iyi değil, heroicler zor, normallerin drop kötü.
tamam wotlk da çok kolay olmuştu oyun eyvallah. ama vanilla'dan da zor artık bazı şeyler ve bunlardan zevk alan mazoşist insanlar dışında kimseye zevk vermediğine eminim.

Combat ratingleri sıçıp atmışlar resmen. lvl 80 druid benden daha iyi healleyip nerdeyse daha fazla dmg yapıyor. stamina ve intimiz var sadece. çuval gibi bir şeyiz. her pack'te manaya oturmak falan, oyunun akıcılığını mahvediyor.

bir yeri zor yapacaklarsa raidleri zor yapsınlar. kael'de 32532523 wipe yediği zaman ohş çok güzeldi diyen adam yine raidin heroic kısmında uğraşsın. ama casual playera hitap eden kısmını zorlaştırırark, bu combat ratinglerle çok fena oyuncu kaybeder bliz diyeyim onu. ayın 8.inde 85 tim. 9 unda tüm yeni questleri yaptım, 10. unda 20k ekstra para kazandım, 10 aralıkta alt shamanımla levellemeye basladım 83 oldum. bugün ayın 11'i 140k hpli tank druidim var hc yaptığım. paket çıkalı 4 gün oldu ve ben sıkıldım oyundan artık. sadece çiçek alıp satmak meslekler için giriyorum.

arkeoloji saçmanın ötesi bir skil 2 3 dk sürüyor, sonunda ne olacağı belli bile değil nerdeyse.

Oyun çok eksik sanki böyle, çok yarım. Zonelar questler harika, ama 85 olunca, 333 level uyduruk itemlar için 4 wipe yemek istemiyorum artık. pvp itemları da gelmedi zaten. tol barad dediler wintergrasp'tan da kötü.

sıkıldım ben oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi onu bunu bilmem de, random girdim valor points için. throne of the tides geldi. grupta da daha önce orayı yapan yokmuş. her boss mmo'dan taktik bakıp geliyoruz falan. neyse wipe-mipe derken son bossa geldik. ozumat omurgasızı. son phase'de healer oom, herkes öldü. ama gel gör dk allem etti kallem etti kesti lan bossu. sololadı abi adam bildiğin. antimagic shield siliyomuş galiba orda aldığımız stackleri. başka naaptı bilemey. 2-3dk falan sürdü, ama kesti. adam op sdfs.

http://img257.imageshack.us/img257/9328/wowscrnshot121010184104.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

o kadar yazdım sayfa sonuna gelmiş sdgsdg
ahmedinejad said:

sıkıldım.

sıkıldım ben oyundan.

sormazlar mı adama yapanlar nasıl yapıyor diye ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
We just killed Al'akir in Throne of the Four Winds unlocking the hardmodes of the instance. Only Nefarian left now.

We decided to not release any videos from the first week, might release them later so stay tuned for those in case you are interested.

edit: Since a lot of people have been asking, all of our kills have been in 25-man.

yapan yapıyor di mi. oyun çıkalı 4 gün oldu lan 4
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

paragon 8 tane boss kesmiş. yapan nasıl yapıyor kafasıyla anca bi avuç geek eğlenir bu oyunda.

eglence anlayisin ne cok merak ettim ??
Wotlk da günde 15 tane hc bitirnce mi egleniosn.. en baba bosslari farma baglayınca... yada burda boktan addlerde bile CC yapip attıgın her adimin hakkını werirken mi egleniyorsun.. ?
Hello kity island adventures mi ne öyle bi oyun öneriorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...