Jump to content

scorch

=o=
 • Mesaj sayısı

  8.565
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

scorch hakkında

 • Rütbe
  scorch

Son profil ziyaretçileri

402 kez ziyaret edildi
 1. scorch

  Terminator: Dark Fate (2019)

  Gırtlak kanseri terk dişi rambo 😄
 2. scorch

  Rome

  Sırf şunu demeye geldiydim 😕 direk respect
 3. scorch

  In the Heart of the Sea (2015)

  Master and commander dan sonraki en keyifli film diyebilirim o dönemlerin denizcilik ve gemilerini sevenler için. Thor amca sayesinde illa high rank ekibin hikayesini izlemekten de kurtulunmuş bir film olması da cabası. Gemilerde taş çatlasa 3 - 4 high rank elemanı anlatmaktansa iki katından fazla nüfusu npc gibi gören bi film değil en azından. ilk sinemaya girdiğinde sw furyası ile güme gitti sonra da reklam tarafı pes edip zorlamadı sonuçta gişe vs çakıldı. Zaman içerisinde apple tv nesfliks gibi yerlerden sürekli gelir getiren filmlerden oldu işte.
 4. scorch

  Alinik wow account

  Aynen 0 almak daha mantıklı. birde çoğu insan tek battlenet kullanıyor. Sonuçta 1 battle net = potansiyel olarak mininum 3 oyun ile başlıyor diyebilirim. Sc2 + wow + random bişey ow fln
 5. scorch

  Shadowlands Ana Konu

  warrior life sadfsda ya pre-made karakterler tırt daldım gruba kesmeye ama damaj veremiyormuşum. ama onlarda vuruyormuş meğersem bilemedim. 😄
 6. scorch

  Shadowlands Ana Konu

  Siftahımızı yapalım bakalım http://prntscr.com/rx6igo http://prntscr.com/rx6ppe direk preview yapmaya yetemedim.
 7. scorch

  Shadowlands Ana Konu

  69gb dedi alpha yüklemeye bile tenezzül etmedim meh. herhalde tüm retaili yükleyecek kurulu değil çünkü retail oynamıyorum diye.
 8. scorch

  Beleş oyunlar başlığı!

  scs software sayılı cd key dağıtıyor yumulun az önce paylaştı 1-2 dk oluyor.
 9. scorch

  WoW Classic Ana Konu

  🤯
 10. scorch

  Star Wars: High Republic (2020)

  Hmmmmfs ben derim şahsen
 11. scorch

  The Joker (2019)

  tam bir hype train bi seneye kalmadan unutulacak filmlerden işte.
 12. scorch

  WoW Classic Ana Konu

  tank malmış. soldan giderken "en soldan" değil, en soldaki suppression'un yanındaki cihazı kapata kapata düm düz diğer odanın kapısına geçiosun. sağdan geçmek daha kolay, sadece yolu uzatıyorsun mantıken ve daha fazla mob pulluosun drakelerden. ortadan geçme yapmasının mantığı ilk 2 cihaz civarınddaki drakeleri safe spot a pullayıp sonra ortadan keserek ilerliorsun. alışınca faceroll 15-30sn sürüyordu ilk odayı geçmek.
 13. scorch

  WoW Classic Ana Konu

  gearlandıkça warrior ve rogueler her köşeye 1 fury 1 rogue ile çıktıkları yerde indiriyorsun zaten zamanla. suppression room da takılıyosa bi raid = rogueler sıçış, direk replace etsinler sdfddgfds.
 14. scorch

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Benim anlamadığım, bu kadar kötüleşiyor bayağı vaziyette durumda, sorsan, lanse edilen en aykırı eyvallahı olmayan tiplerden samwise, glenn rane fln gık çıkarmadan ekmeklerinin derdinde gibi hep pasifler. Hani artık oyuncu kitlesi bile firmadan rahatsız oluyor ciddi oranda. Nebleim imrenirdim eskiden işlerine, keşke yanlarında çalışma şansm olsaydı vs. Şimdi hiç bir şekilde saygım kalmadı pasif tavırları yüzünden. özet; sinematiği senaryoyu geçtim design creatorlar bile kötüleşmiş körelmiş resmen.
 15. scorch

  Uydunet Konusu

  Bugün de genel arıza var galina kablo da ? Ne yapıyorlar bunlar kaç gündür
×
×
 • Yeni Oluştur...