Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

wow classic: cc olmadan adım atamazdık, BRD, baron vs alayı cc idi. (ör: 4,5 saat emperor run)

tbc: shatter halls cc siz git de sevgili ebenle tanış :) diğerleri de keza (1,5 - 2 saat shatter halls run

wotlk: çok sonalrında başladım ve cc lazım değilmi diye sorduum da whats that? şeklinde cevaplar aldım şaştım (15dk bütün zindanlar)

cata: bi zahmet eski sistem gelsin arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

ya eskiden herkes her büyüsünü/özelliği kullanırdı. böle heal var health fazla fazla var tank da iyi dalın ulan diye girmezdi kimse.

rogueların bi özelliği var, mobların yakınına atınca dönüp oraya bakıolar. hatırlıyorum, shatterhalls heroicde, 2 grup gladyatör çekmişiz yanlışlıkla. sap, stun, sheep, frostnova, allah ne cc verdiyse alayına kullanıyoz. bi gladyatör koptu healera gidiyo. frostnovam cooldownda tutamadım ben, rogue (helal olsun elemana) döndü o şeyden attı, mal mob bi döndü arkasına baktı 2 sn sonra gene döndü healara ama tabi yemezzler bu sefer novayı verdim azına, tank da gidip nereye gidiyon lan diye vurdu kafasına. rogue o hareketi yapmasa healerı kaybetmiştik, dolayısıyla da wipe yemiştik. kaçarı yok. okadar ince hesaplarla oynardık zevkin doruklarına zindan temizlerdik ah be :)
Sosyal ağlarda paylaş

iyi güzel de , bu dedikleriniz için 5 kişinin de iyi eleman olması lazım.

anca iyi guild ilerleyebilir. herkes de guild sahibi değil. 3 kişi zevk alıcak diye 15 kişinin zevki gitmez. wotlkde alıştırmsalardı neyse de , çok uzun sürmez tahminim bu şekilde zorluğu.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

mob combattaysa distract işe yaramaz.

belki eskiden yarıyodur, bilemiyorum. ama şu anki mekaniklerde yemiyor.

şuanki durumu pek bilmiyorum gene epeydir oynamıyorum, ama eskiden kesinlikle kullanıldıına eminim. o hareketi unutmam. zaten eleman da bizim guildin pro roguelarından biriydi. o zamanlar elimize ne geçerse cc de kullanıyoduk asd. dragons breath bile 2 sn lik müthiş bi cc :D TK da sheepten çıkan firebombermı ney, üstüme saldırdıında, soğukkanlılıkla bekleyip dibime gelince DB > blink basıp tanka sarılıyodum asd.

sağlam hareketlerden biri de healer palanın cc den çıkan moba stun atıp heallamaya devam etmesidir mesela, 9/10 veririm o harekete ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Hatırlarım da BC zamanı heroic 5 men thrash de tanklar ölebiliyordu , o zaman biz de arkadaşla girmişsek "o mage ben rogue" fantezi yapardık slow yapilabilen thrashlerde. Ben aggro almıcak şekilde kaç mob varsa hepsine shiv ile cripling sürerdim ve dps yapardım mage arkadaşda allah ne verdiyse dalip aggroyu kendisinden tutardı kitelaya kitelaya keserdik 3-4 mobu. Bazen heyecandan nova atip ölmeme sebep olurdu çok küfür yerdi benden :D.

İşte bu tarz zevk alinabilecek şeylere rastlamak mümkün deildi wotlk 5 men hc lerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

ya eskiden herkes her büyüsünü/özelliği kullanırdı. böle heal var health fazla fazla var tank da iyi dalın ulan diye girmezdi kimse.

rogueların bi özelliği var, mobların yakınına atınca dönüp oraya bakıolar. hatırlıyorum, shatterhalls heroicde, 2 grup gladyatör çekmişiz yanlışlıkla. sap, stun, sheep, frostnova, allah ne cc verdiyse alayına kullanıyoz. bi gladyatör koptu healera gidiyo. frostnovam cooldownda tutamadım ben, rogue (helal olsun elemana) döndü o şeyden attı, mal mob bi döndü arkasına baktı 2 sn sonra gene döndü healara ama tabi yemezzler bu sefer novayı verdim azına, tank da gidip nereye gidiyon lan diye vurdu kafasına. rogue o hareketi yapmasa healerı kaybetmiştik, dolayısıyla da wipe yemiştik. kaçarı yok. okadar ince hesaplarla oynardık zevkin doruklarına zindan temizlerdik ah be :)

Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Dragonmax said:

oha kalbim kırıldı lan :(
benle bi daa konuşma gangren >.>
*küs*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...