Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tears will flow! - aka Cataclysm Heroic QQ başlığı

scorch

Öne çıkan mesajlar

Boci said:

Bi ara roguelar sap yapardı...

Dragonmax said:

rogueların bi özelliği var, mobların yakınına atınca dönüp oraya bakıolar. hatırlıyorum, shatterhalls heroicde, 2 grup gladyatör çekmişiz yanlışlıkla. sap, stun, sheep, frostnova, allah ne cc verdiyse alayına kullanıyoz. bi gladyatör koptu healera gidiyo. frostnovam cooldownda tutamadım ben, rogue (helal olsun elemana) döndü o şeyden attı, mal mob bi döndü arkasına baktı 2 sn sonra gene döndü healara ama tabi yemezzler bu sefer novayı verdim azına, tank da gidip nereye gidiyon lan diye vurdu kafasına. rogue o hareketi yapmasa healerı kaybetmiştik, dolayısıyla da wipe yemiştik. kaçarı yok. okadar ince hesaplarla oynardık zevkin doruklarına zindan temizlerdik ah be :)

vay anasını nostaljik oldum.

sheep lan. stun.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Distract hiç bir zaman combata girmiş mob/player da işe yaramıyordu adam hurra aggro almış yere taş atıon 5-10 sn ona bakıyor ne oldu lan orda aceba diye adasdadasd
acaba distract değil de blind atmış olma ihtimali varmı lan o rogue'un :O hmmm
*düşündüşün*

edit:
valla bundan 1-2 yıl önceki patch notlarına bakmak istedim ama wowun (us/eu) sitesinden patch notes bölümü kaldırıulmış. daha dorusu bi çalışma var sanırım o kısmın butonunun üstünde coming soon yazıyo. ordan da okuyup bakamadım :/
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi öyle bişi senle dalga geçer gibi yazdımda, mekaniğeydi atıf pre bc ve bc + wotlkda da rogue oynadım hiç bir zaman yoktu öyle birşey.
Bir zamanlar sadece sub roglar sap atabiliyordu stealth bozmadan o çok saçmaydı.Sonrada değişti zaten classicden bu yana onun dışında mekaniği tamamen değişen core bir ability yok sanırım yada anımsayamadım.
Konuyla ilgili olarakda wotlkda 1-2 haftada full epic alt karakter saçmalığından sonra bence ilaç gibi olmuştur bu değişim ilerde muhakkak nerfler gelir çünkü aynı yeri 5000 kere aynı zorlukta ve yavaşlıkta yapmak insanı bayar (altlar için en azından) nerf ne kadar geç gelirse o kadar iyi velakin gelmelide çünkü süzme salaklarla yapmakda bayar insanı herkesin heryerde süper çevresi olamıyabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
So I've been whiping on a boss for 2 hours, and other bosses for hours before that.

I think you might have the heroics overtuned. As in the beta everyone had raiding gear, and now we have green gear..
Every fight the healers go oom, and I have been with around 30 different healers now, everyone of them have gone oom.
E V E R Y O N E.
Sosyal ağlarda paylaş

çok tatlı ayarında bütün heroicler.rep kasmazlar normal dungeon kasmazlar yesil yesil giderler heroiclere.cc atmazlar kite yapmazlar oyunun gerektirdiği hicbiseyi yapmazlar.sonra aglarlar heroicler cok zor diye.butun heroiclere girdim deadmines cok zordu yapamadık onun dısında butun heroicleri bitirdim.evet zor oldu stonecore 3. bossta 2 saat gecirdim groundslam shatter dalgasını ayarlayabilmek icin.blackrock caverns 3. bossta kafamızdan zilyon tane taktik uydurduk 3 saat ugrastık.ama kestikmi kestik.randomlada kesilir guildlede kesilir.heroicler cok zor diyen nerflensin diyenler heroic yapmak zorunda deiller ayrıca.gidin pvp yapın proffesion kasın.para kasın craft item yaptırın.yada orgrimmarda chat yapın.adı ustunde heroic zaten herkesin yapmasını beklememek lazım.ha milletin ustunde heroic gear gorup "WUUU BUNNAR NİE BENDE YOK O ADAMIN BENDEN NEYİ FAZLA" diyenlerede bise demiorm.hickimsenin kimseden biseyi fazla deil o adam daha konsantre oynuyordur oyunu sen daha rahat oynuyorsundur.rahatlıgında bi bedeli war illaki.su oyundan uzun zamandır boyle zewk almamıstım eger haftaya bi nerf gelirsede umrumda olmaz herkes kessin vesaire vesaire.eninde sonunda daha cok calısan daha cok konsantre olan digerleriyle farkını belli eder.aglamasınlar demiorm.aglasınlar onlar aglayınca ben daha cok zewk alıorum bu oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi deadmines heroic girdim. random ile. 3 yada 4 saat boyunca herkes durdu. raid gibi yaptık dungeonu. wipe yedik, drama dondu, birbirini gazlamalar oldu. muthisti ya. kesinlikle wow hayatımın en guzel partylerinden biri oldu. arkadaslarımla böyle eglenmedim.

ayrıca deadmines a da ayrı bir not duseyim. bi dungeon bu kadar guzel hazırlanır. her bossta iyiy ya baya super diyodum. aşçıyı gördüm. ohaa fight a gel dedim. taktik filan geliştirdik orda :p sonra vanessa vanCleef fightını görünce OHAA dedim. cidden harika olmuş.

loot için değil eğlendiğimiz için yaptık resmen.

en sonunda da screen shot aldık raid gibi hehe.

oyun OLMUŞ.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...