Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deadpool (2016) (+2) (+t3.)

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Trias said:

sığdan çok, fanboy değilim

fanboylukla ne alakası var yahu bunun.
eğlence, aksiyon ve komedi maksatlı yapılan bir karakterin, filminin sana eğlence, aksiyon ve komedi dışında bir şey sunmadığından şikayet ediyorsun.

ne yapsalardı diye soruyoruz, "fanboy değilim" diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

green lanternde ciglik atti resmen salon superdi

kendimi tutamadım artık alkışladım o sahnede.

uuzn zamandır bu kadar gülmemiştim bir filmde, gene yapmışlar valla helal olsun. reynolds kendini buldu resmen bu rolde, robert downey kadar uydu adeta rolüne. cable da olmuş, domino da fena değildi. ama teenageleri lütfen atsınlar. hele o russell of yani.

süperdi film, aksiyonu, mizahı, referansları filan dört dörtlük. adeta marvel gintaması izler gibi hissettim. iyi ki sinemada gitmişim bu sefer. keşke avengers 4te filan bir yerden katsalar filme dpyi. iron man 1-2den bu yana en çok hoşuma giden marvel serisi oldu. işin ironik kısmı ikisi de çizgiroman favorilerim değildi eskiden heh.

üçüncü filmi de teenagesiz gene güzel çekerler umarım.

credits scenesi herkes yazmış, cidden tarihin en iyileri olabilir. birileri kalkıp gitmişti görmeden, acıdım onlara resmen. bu arada evet, son avengersı ben de çok beğendim ama bu film daha çok eğlendirdi yani onu da söylemeden edemeyeceğim. yarıştırma gibi olmasın gerçi bu çünkü aksiyon komedi olmuş direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın, gerçekten yaşlanıyorum demek ki :/

Bone said:

Trias said:

sığdan çok, fanboy değilim

fanboylukla ne alakası var yahu bunun.
eğlence, aksiyon ve komedi maksatlı yapılan bir karakterin, filminin sana eğlence, aksiyon ve komedi dışında bir şey sunmadığından şikayet ediyorsun.

ne yapsalardı diye soruyoruz, "fanboy değilim" diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...