Jump to content

Akuma_Blade

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.066
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Akuma_Blade hakkında

 • Rütbe
  Akuma_Blade

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Akuma_Blade

  Disney+ Türkiye

  Republic Commando oyununda shotgun vardi 😀 https://starwars.fandom.com/wiki/Scatter_gun https://starwars.fandom.com/wiki/Accelerated_Charged_Particle_Array_Gun
 2. Akuma_Blade

  Netflix Türkiye

  Fragmanda attığı tekmeleri gormustum de figüran olup dayak yiyesim gelmisti lel
 3. Akuma_Blade

  Yaz Temalı Anime Önerileri

  Summertime Render
 4. Akuma_Blade

  Netflix Türkiye

  Pozisyonunuz, birikiminiz vs ne olursa olsun artık haklı olabilmek bile asla size ait olmayacak. https://bleedingcool.com/tv/star-trek-melissa-navia-to-william-shatner-do-you-even-watch-bro/
 5. Akuma_Blade

  Netflix Türkiye

  Bunları izlemeden "Netflix LGBT propagandası yapmıyor, o sizin cahilliğiniz/ırkçılığınız/seksistliğiniz" diyecek Cihangir solcuları gelecek, biz yine cahil, ırkçı, seksist olduğumuzla kalacağız. Benzer bir ajanda programı için: Colin in Black & White
 6. Akuma_Blade

  The Sandman (2022) - Netflix

  Kaynak materyali okumadım. Sektörde başyapıt olarak görüldüğünden haberim var fakat izleyicisiyle laf dalaşına giren kreatör olayından ötürü izlemeyi düşünmüyorum.
 7. Akuma_Blade

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  En merak ettiğim yapım Armor Wars olacaktı bu fazda, onu Ironheart ile birleştirdiler sanırım. 😞
 8. Akuma_Blade

  X-Men filmleri, X-Men AS, X-Men Evolution hakkında birçok şey

  X-Men Animated Series'in devamı niteliğindeki X-Men 97 daha yayınlanmadan 2. Sezon onayı aldı.
 9. Akuma_Blade

  The Boys (2019) - Amazon

  Bu saatten sonra Black Noir'i yapsan ayrı dert, Black Noir'i regenerate etsen ayrı dert. Power Suit olayına en ufak deginme yokken "o hep oralarda bir yerdeydi, sadece siz gormediniz" deyip Tek Knight'i eklesen ayrı dert, diziyi Homelander üzerine kurmaya devam edip son bölümlerde paso statükoya dönsen ayrı dert. Homelander'i öldürsen ayrı dert , oldurmesen ayrı dert. Maeve senden hamileyim dese, konuyu sezon finalinde ailesini hirt herifin biri ve onun sayko oglundan korumaya çalışan baba temasina cevirirlerse sağlam soveceğim. Hani 2. Sezonda denedikleri seyler ve SJW'lere gavura vurur gibi vurduklari icin hosuma gitmisti ama bu sezon (özellikle finalde) saglam bozdular. Öyle böyle değil. Hele izleyiciyi tetiklemek icin konuldugu bariz olan Blue Hawk'a "all lives matters" dedirttiklerinde o bolum senaristlerin hakikaten diziyi sabote etmeye calisacak denli butthurt çektiğinden emin oldum. He kardeşim he, Black Lives Matters demeyen herkes irkci terörist, su an amerikan sokaklarinda eli silahli tek bir siyahi suclu da yok zaten.
 10. Akuma_Blade

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  -Black Widow Mandolorian’ın 2. sezonundaki Gina Carano dramasından sonra tümden soğuduğum Disney yapımlarına geri dönmemi rötarlı da olsa sağlayan film. Normal versiyonda kimi efektler yüzeysel durabiliyor o yüzden mümkünse geniş ekran versiyondan izlemenizi tavsiye ederim (Disney+'da mevcut) Genel olarak Captain America: Winter Soldier’den bu yana izlediğim en iyi MCU filmiydi. Gereksiz bazı şakalar ve komiklikler olmasa biraz daha iyi olabilirdi. Zira filmin ilk çeyreği tam anlamıyla casus filmiyken sonradan buddy cop filmlerini andıran bir yapıya dönüyor. Film genel olarak diğer MCU filmleri kadar süper kahraman filmi havasında değil, daha çok Bourne Identity gibi 2000’lerin başındaki aksiyon filmlerini anımsatıyor. İsmi lazım olmayan kimi gerçek kişi ve olaylardan footage görüntüler kullanmalarını şahsen yadırgamadım, zira filmin konusu buna oldukça uygun. Yine de Black Widow hikayesini retcon’layıp hikayenin merkezini Soğuk Savaş yıllarından çıkarıp 90’lara getirmelerinden hoşlanmadım. Öte yandan dövüş kareografileri oldukça iyiydi ve Budapeşte’deki sahneler Bourne Identity’i hatırlatacak denli iyi. Ayrıca fragmana bakıp “kesin ölür bunlar” dediğim karakterleri öldürmemeleri açısından beni şaşırttı, umarım yeniden görebiliriz bu karakterleri. Filmi oldukça kötü pazarlayıp ardından hemen Disney+'a getirdiklerini anımsıyorum da, keşke böyle yapmasalarmış. Sonuç olarak %75’i net olarak hakeden bir film.
 11. Akuma_Blade

  Netflix Türkiye

  Çevirmenlere mesaj gönderip "kafanızı kuma gömün" demişler kibarca. https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/disney-plus-turkiye-uyari/
 12. Akuma_Blade

  The Boys (2019) - Amazon

 13. Akuma_Blade

  Netflix Original Anime Duyuruları

  Bubble production value olarak üzerine çok yatırım yapıldığından özellikle animasyon ve müzik anlamında çok iyi bir iş olmuş. Öte yandan film aynı başarıyı karakterler, konu, kurgu vs gibi alanlarda gösteremiyor. Jin-Roh: Wolf Brigade yada King of Thorn benzeri bir anlatım tarzı hedefledikleri daha ilk dakikalardan belli oluyor ama konu anlatımı o kadar yetersiz, izleyicilerin soru işaretlerini gidermek konusunda o kadar ilgisiz, suspense of disbelief o kadar bariz ki bu saydığım iki örneğin aksine filmin yarısına gelmeden tüm merak hissinizi kaybediyorsunuz. Sadece animasyonlara yada müziklere odaklanıp gerisine kafa yormazsanız güzel film.
 14. Akuma_Blade

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Taika Waititi Cüneyt Arkın ustaya giderayak saygı duruşu mu yapmıs asdsasdsas
 15. Akuma_Blade

  RWBY

  Crunchyroll'den bakayım dedim, hem İngilizce altyazısı olmadığı için, hem de arka planlar ve yan karakterler hala çöp gibi gözüktüğü için girdiğim hızla geri çıktım. Batı animasyonlarına pek bir aşinalığım olmamasından yada zevksizin daniskası olmamdan da kaynaklanıyor olabilir, bilemedim.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...