Jump to content

Akuma_Blade

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.633
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Akuma_Blade hakkında

 • Rütbe
  Akuma_Blade

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Akuma_Blade

  Morbius (2020)

  Fragmanda Vulture var. Sanırım Sinister Six'e yol yapılıyor.
 2. Akuma_Blade

  Star Wars: The Clone Wars (2008) - CN

  Şu ana kadar çıkan 6 canon Clone Wars sezonunun izleme sırası şu şekilde: https://www.starwars.com/news/star-wars-the-clone-wars-chronological-episodeorder 7. sezonun ardından Rebels'e geçiş yapılabilir.
 3. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Kendine yazık etmişsin ki zaten.
 4. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

 5. Akuma_Blade

  Star Wars: Episode IX / The Rise of Skywalker (2019)

  Yeni çıktım sinemadan. Konu: Colin Trevorrow'un Imparator'suz senaryosu olduğu söyleniyor ve şahsen onun senaryosunu merak ettim bu filmi izledikten sonra. Facia kötü değil. Tle Last Jedi'yi beğenmediyseniz bunu her türlü beğenirsiniz. The Last Jedi'yi beğendiyseniz bunun sizin için en kötü SW olma ihtimali var öte yandan. İşleniş: Filmin son 10-15 dakikasına dek twist bombardımanına tutuluyorsunuz, öyle böyle değil. Twist seviyorsanız bu sizin için iyi haber, aksi takdirde belaya hazır olun, hem de her 4-5 storm trooper'dan birini kadın yapacak kadar troll'lugun dibine vurmuş JJ Abrams seviyesinde bir belaya! Müzikler: Hazıfaya kazınan bir score sunamadı film, eski temalara skit'ler verip geçildiği kadarıyla kalmış kulağımda. Ayrıntılar: say say bitmez. Bu tarz ayrıntılara benden çok kafayı takıyorsanız da zaten SW izlememeniz lazım. Özel efektler: Çok çok iyiler. Oscar alırsa içim rahat eder açıkçası. Göndermeler/cameo'lar: Mandalorian'ın yada Rogue One'nın yanından bile geçmez, çok yetersizler. Sonuç: Return of the Jedi'den daha çok beğendim, yalanım yok, yeni üçlemeye olabilecek en iyi sondu. Disney dönemi filmlerden ise Rogue One'dan sonraki en iyi film. Neticede bir Star Wars şovu olmasına rağmen Mandalorian, Rebels yada Clone Wars ile kıyaslamayın çünkü aynı ligde bile değiller bana göre. Çocuğum olursa bu üçlemeyi "Gözlerim bir insanın asla tanık olmaması gereken şeyler gördü" diyerek özetleyeceğim, o ayrı konu.
 6. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

 7. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Te allahım, Stormtrooper'ın isabet kaydettiğini ilk kez gören var herhalde.
 8. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  7. bölümü beğenmemek insanlık suçuymuş.
 9. Akuma_Blade

  Psycho-pass

  Yeni film özet olacak beyler, umutlanmayın.
 10. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Suç ortağın olurum
 11. Akuma_Blade

  Code Geass S3 - Lelouch of the Resurrection

  BluRay RAW'ı dün gece ve İngilizce Fansub da az önce çıktı.
 12. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Sarlacc sonrası canon materyal görmedim yada denk gelmedim Boba Fett hakkında. Bu arada genel gidişattan hayli memnunum, Armored Trooper Votoms'da Chirico Cuvie'nin Uoodo arc zamanlarını anımsatıyor. Tek bildiği şey öldürmek olan adamın çevresiyle bağlantılar kurma ve kendisinden çok daha büyük birşeylerin akışını değiştirme hikayesiydi o da.
 13. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Tatooine Flight Control'u seslendiren Steve Blum reis'miş, credits'lerde farkettim. Sondaki adam bence Boba Fett değil, Boba Fett olsa Fennec öldüğü anda yukarıdan Slave I ile bombalardı yada tamir atölyesinden çıkışta kıstırırdı. Eğer Boba Fett'i ilk sezona cameo'dan hallice koyarlarsa gerçekten üzülürüm.
 14. Akuma_Blade

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Greef Karga hakkında: Tracking hakkında: Episode 1: Phantom Menace'de Jabba için iş yapan tüccarların kölelerine mikroskobik patlayıcılar enjekte edildiği, bu yüzden kaçamadıkları söyleniyordu. Bounty Hunter Guild aynı mantıkla kendisi için çalışan BH'lere mikroskobik tracking device enjekte etmiş olabilir. Baby Yoda'ya muhtemelen daha da küçükken tracking device enjekte edilmişti.
 15. Akuma_Blade

  Black Widow (2020)

  Son Spider-Man filminin afişinde 7+ görünce Avengers: Age of Ultron'dan beri tüm MCU filmlerine sinemada gittiğim halde ne sinemada ne korsanda izlememiştim, bunu izlerim. İçimden bir his after creditlerde ya Black Widow, ya Loki yada Doctor Strange ile ilgili sağlam bir reveal alacağımızı söylüyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...