Jump to content

eregorn

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.149
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

eregorn hakkında

 • Rütbe
  eregorn

Son profil ziyaretçileri

870 kez ziyaret edildi
 1. eregorn

  Beleş oyunlar başlığı!

  Horizon zero dawn ps store'da mayıs 15'e kadar alması ücretsiz
 2. eregorn

  Fikri olan (chow chow)

  kişisel görüşüm çok geç kalınmadan kısırlaştırılması. Onun dışında bu gibi tıbbi durumları veterinerinle görüşmen
 3. eregorn

  Oyun Tube Thread

  telefondalardaki sahte oyun reklamları gibi duruyor
 4. eregorn

  Stellaris

  ...
 5. eregorn

  Stellaris

  😄 bildiğin mitli ildim. tek ihtiyacım buymuş la 😄
 6. eregorn

  Axie Infinity

  sırf meraktan indirdim, cüzdan açtırdı. dedim oyuna girim, kesin free bi tane verir. onu geliştiririm falan. yok. zınnık yok
 7. eregorn

  Justice League (17 Kasım 2017)

  http://cutprintfilm.com/features/batman-v-superman-ultimate-edition-differences/ Yada izlemeyip, burdan okuyabilirsiniz
 8. eregorn

  Axie Infinity

  oynamak istiyorsun satın alacan diyor
 9. eregorn

  Stellaris

  oyunda akraba var ama fos çıkıyorlar
 10. eregorn

  Stellaris

  Öğrenecek bişi yok. Oynuyorsun,seni bir dövüyorlar bir dövüyorlar. Aklın çıkıyor. Sövüp kapatıyorsun. Bırakıyorsun oyunu. Gidip kahve yapıyorsun kendine. Kahven fokur fokur hazırlanırken "acaba neyi yanlış yaptım." diye düşünüyorsun. "Dur lan. Bi daha denicem" diyorsun. Açıyorsun oyunu. Tekrar karakter yaratmaya vaktin yok, o yüzden az önce dayak yiyen karakterini açıyorsun. Başlıyorsun oynamaya... Daha önce böyle dayak yemediğine yemin edebilirsin. "Tamam lan, siz kaşındınız" diyorsun. Baştan açıyorsun oyunu. Hızlı hızlı gezegenleri ele geçirmeye başlıyorsun. Orduna yatırım yapıyorsun. Gülüyorsun içinden, kıs kıs kıs diye. Kimse önünde duramıyor. Halkını düşündüğün için AI'a yatırım yapıyorsun. Halkın refah içinde yaşamaya başlıyor. Robotlar savaşta. Mis gibi... Robotların ayaklanıyor. Ele geçirdiğin gezegenlerin teker teker düşüyor elinden. Halkın yıllardır savaşmadığı için, ne yapacaklarını bilmiyorlar. Ordun yok. Pıt pıt gidiyor gezegenlerin... "Siherim böyle oyunu lan!" diyorsun. Bir sinirle çıkıyorsun oyundan. Kahve ve belki sigara yapıyorsun. Sigaranı içerken, tilkiler dolaşıyor kafanın içinde. Ve bir anda aklına geliyor! "XENOCIDE GALACTIC EMPIRE!". İşte bu fikir çok iyi. Herkese diz çöktüreceksin. Kendi imparatorluğunu kuracaksın! En güçlü sen olacaksın. Açıyorsun oyunu. Yeni karakter yapıyorsun kendine. Artık biliyorsun, hangi trait senin için iyi hangileri kötü. Gözün kapalı seçiyorsun. Planın hazır. Galaktiik imparatorluğunu kuruyorsun. ve uzun yıllar boyunca hakimiyet kuruyorsun. Kimse sana karşı ayaklanamıyor. Kimse sana ses etmiyor. Zamanın geliyor ve yaşlanıp ölüyorsun. Artık varisin, bu muazzam imparatorluğu kontrol edecek. "Bence hepimiz eşitiz. El ele tutuşup, bir cumhuriyet kuralım" diye vızzıklıyor varisin. Ekrandan, ağzının ortasına çakmak istiyorsun. Onu destekleyenlerde çıkıyor tabi. İmparatorluğun bıbış diye dağılıyor. Federasyon kuruluyor. Bir sinirle oyunu kapatıyorsun. Yani öyle öğrenmeye falan gerek yok.
 11. eregorn

  NVIDIA Geforce Now

  az önce avrupa server'ında cyberpunk oynadım. game+ server'ı denemeye fırsatım olmadı. bi kere bile görüntü kötüleşmedi. muazzamdı.
 12. eregorn

  Rüyamda sizi gördüm

  aksediş mi eksdays mı?
 13. eregorn

  NVIDIA Geforce Now

  Avrupa serverlarında kalıp, ordan takılmak isteyenler, 3 mayısa kadar hayatlarına devam edebilirler. 3 mayıs sonrası, avrupa serverlarını kullanmak gibi bir durum olmayacak. ayda 75TL ödemeye başlayacak herkes. Yok ben doğrudan Turkcell server'ı kullanacam diyenler, bir sene boyunca ayda 50TL ödeyecekler. Yıl bitince 75TL ödemeye devam. Bu yıl bitimi 3 mayıs 2022 mi olur yoksa 15 mart 2022 mi olur yoksa 1 ocak 2022 mi olur bilmiyorum. Sisteme yeni üye olacak arkadaşlara 75TL GG
 14. eregorn

  Klavye Tavsiyesi

  Apex 5 Prime üyeliğin var ise 977TL oluyor
 15. eregorn

  NVIDIA Geforce Now

  ne vızıklandı bu konu altında arkadaş. adamlar deli gibi yatırım yapıyorlar bu işe, bizimkiler çıkmış "dünyayı 5 gizli aile yönetiyor" dayıları gibi konuşuyorlar. Evet olmaz.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...