Jump to content

Xaenin

=o=
 • Mesaj sayısı

  22.678
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Xaenin hakkında

 • Rütbe
  Xaenin

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Xaenin

  Blizardın tek Türk çalışanı istifa ediyor.

  Abi ben seni böyle tatlı tatlı takılıyo falan sanıyordum da nerede görsem bir bize sürekli laf geçirme eğiliminde olduğunu fark ettim. Nedir abi, ters bir şey mi dedik biz sana neden böylesin sürekli? Abi objektif olarak diyorum, değil. Benim gördüğüm 2 yerde sana takıldı adam (ki ben de takıldım orda) biri sinema sistemi konusunda "30k dan az harcayan kesinlikle keyif alamaz" mesajındı, biri de komni bozuldu konusunda "benim ki de 3. kattan yukarısını ısıtmıyo" mesajındı. E burası da internet yani... :):) Ha görmediğğim bi muhabbet döndüyse bilmiyorum. edik. adam zaten kendi gelip gıdısından bir tutam şerbet akıtmış. Evet sürekli diyerek abartmış olabilirim ben de sdfs. Yani ama zaten 2-3 ayda bir yazıyorum belki, onlarda da cörp diye laf yiyince dedim yanlış bir şey mi söyledik zamanında.
 2. Xaenin

  Blizardın tek Türk çalışanı istifa ediyor.

  Abi ben seni böyle tatlı tatlı takılıyo falan sanıyordum da nerede görsem bir bize sürekli laf geçirme eğiliminde olduğunu fark ettim. Nedir abi, ters bir şey mi dedik biz sana neden böylesin sürekli?
 3. Xaenin

  Oyun dünyasının karanlık tarafı

  AŞŞIRI MERAKLANDIM
 4. Xaenin

  Oyun dünyasının karanlık tarafı

  Napae konusu ne?
 5. Xaenin

  İş hayatı ana başlık

  O nasıl bir maaş aralığı?
 6. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Benim de pompam değişti benden 1200 aldılar lan? Pompalandım.
 7. Xaenin

  İş hayatı ana başlık

  HR boktansa şirket boktandır abi, dümdüz bağlantılı birbiriyle. Bizim şirkette HR iş yapmıyor mal bunlar diyorsanız bulunduğunuz şirkete bakın bir ne işiniz var orada diye bence.
 8. Xaenin

  Call of Duty Black Ops 4

  UpNP kapat, öyle çözülüyor bazen. Ben yaşamadım ama bir arkadaşım yaşadı, o şekilde çözdü. combatında bozuk bi şey yok ya. ha cheat, loottaki hantallık falan dersen eyvallah da, silah kontrolünün zorluğu zaten o gergin ortamı veriyor. böyle olunca hebele hübele girişirsin, al adam zıplayarak atlıyo falan önüne, mario sesi koymuş bi de altına lel. bu free for all deathmatch ama ölen çıkar olmuş battle royale'den ziyade. survival hissi baya gg olmuş. ha bi de o bitmeyen mermi gerçekten nedir ya. ratatatatatatatatata 8 saat tarıyor. bebeler de sonra üf ne vurdum diye eğleniyodur işte. Pubg'nin combatı nasıl bozuk değil abi yapma etme. 800 saat playedim var, bozuk mekaniklere rağmen oynadım alternatifi yok diye ama insana sinir krizi geçirtecek bir mekaniği var. 10 ölümümden 8'i duvar arkasına geçtikten sonraydı resmen. CoD evet çok daha arcade ama en azından akıyor oyun ve baya eğlenceli olmuş. Grafikleri bence zamanının çok gerisinde ama oyunu efsane optimize etmişler, 144fps fix oynuyorum. Pubg bir çuval inciri bok etti, beceriksizliğin kitabını yazdı resmen o yüzden küstüm oynamam artık.
 9. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Biraz kırıldım ama sorun değil :( Aynı değil de benzer diyelim orta yolu bulalım.
 10. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Abi yanan kombi petekleri ısıtmıyor işte nedir? Ayrı topic mi açsaydım? kombi ve ateşleme sistemlerini tartışalım işte sıkıntı nedir tam olarak? Okumak ve etmekle şunun ne ilgisi var?
 11. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Yok ilk kış daha, yarın bi denicem bazılarını kapatmayı bakalım nolcak.
 12. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  O da olur.
 13. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  O zaman her türlü kombinin gücü yetmiyor sonucuna varırım ama değil mi? Sonuçta evin her yerini çok pis ısıtayım dersem olmayacak yani. İlla yeni kombi al diyosunuz.
 14. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Yaptik bi hata

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...