Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo Immortal

eregorn

Öne çıkan mesajlar

daoc remake'in progressiyle ilgili ortada pek bi şey yok iken, star citizen'in progressini her gün takip edebiliyorsun, girip deneyebiliyorsun. denediğinde de görebiliyorsun evet lan bi şeyler olmuş, düzelmiş diyebiliyorsun.

250 dolarese 500 dolarese gemi alan adam sırf "headstartla başlıcam oyun çıkınca, herkesi mkicem" diye aldığını sanmıyorum. inandığı bir projeye destek olmak için alıyordur muhtemelen. ha ama şu saatten sonra hala 5000 dolarlara gemi satılmasından ben de rahatsızım, star citizen başlığında landclaim contract satmalarına neredeyse bi tek ben karşı çıktım. ama bi yandan da oyunu takip ediyorum, gelişmeleri görüyorum ve sadece yeni gemi yapıp satışa koymadıklarını biliyorum. pek çok yeni tech geliştiriyorlar her ay. o yüzden nihayetinde düzgün bi şekilde çıkacağını düşünüyorum, DayZ'deki gibi "tüp ekledik, sonra da tüpün altına koyabileceğiniz tripod ekledik ama tüp çalışmıyor. ha bu arada 8 farklı renk tshirt ekledik ama henüz test aşamasında" şeklinde bi progressleri yok en azından.

Lafınızı release'de f2p olup 1 aylık beta testine 180 lira veren zenginlere saklayın bence sdfg

yalnız;

Celtics said:

Xenocide said:

dolar 2 tl iken

şuna istemsizce gülüyorum yakdfjgksd
Sosyal ağlarda paylaş

konu nasıl SC'a geldi ya? kickstarter mantığına karşıysanız ok de, değilseniz denedik, verdik 30 dolar bişey. bu şekilde çıkmayacak olan ve çıkması sağlanan/sevilen bi sürü oyun oldu. pre-order değil, micro-translı gamble'lı zırvalar değil. oyuncuların yarattığı canavar varsa örnek SC'a gelene kadar ohooo
Sosyal ağlarda paylaş

benim oğlan büyümüş olur çıkana kadar ona veririrm dsaf
stormeagle said:

uzayda iş bulup, çalışıp, para kazanıp, uzay gemisi alıp, gezip, tüm gününü geçireceğin oyun.
Hangimizin bu kadar vakti olacak ki pişman olalım.

ayrıca dolar 2 tl iken o dolarları basmak yerine, dolar 10tl olduğunda elinde tutsaydın baya bir gemi edinirdim ya da diyebilirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.forbes.com/sites/erikkain/2018/11/06/the-5-biggest-problems-with-this-diablo-immortal-fiasco/#4f85f6ce145a
said:
Is it really gamers’ fault for being upset by the Diablo Immortal announcement? Are they just “entitled gamers” once again, as they were decried during the Mass Effect 3 controversy and countless others? Or are they actually entitled to a little upset when they’re letdown by the companies whose games they buy and support? After all, without consumers a company is dead in the water. Game publishers and the press forget this at their peril.

erik kain gene güzel yazmış, forbes'taki paul tosser'ı dengeliyor neyse ki.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk resimdeki şu quote müthiş ya.

said:
Well guess what, you entitled crybabies. I played Diablo Immortal at Blizzcon, and it was a lot of fun.

bu herif şimdi video oyun endüstrisindenin bir yerinde, böyle şeyler yazmak suretiyle para kazanıyor.

maaşından dilimli gelir vergisi yok, edirneyi geçince elindeki paranın 6da 1ine düşmesi yok. arabaya biniyorsun diye 6 ayda bir devlete bağış yapmak yok, askerliğin bedellisi bile yok.

amerikada doğmuş olmak ne güzel la.

greencard yine alamadım evet
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

https://www.forbes.com/sites/erikkain/2018/11/06/the-5-biggest-problems-with-this-diablo-immortal-fiasco/#4f85f6ce145a
said:
Is it really gamers’ fault for being upset by the Diablo Immortal announcement? Are they just “entitled gamers” once again, as they were decried during the Mass Effect 3 controversy and countless others? Or are they actually entitled to a little upset when they’re letdown by the companies whose games they buy and support? After all, without consumers a company is dead in the water. Game publishers and the press forget this at their peril.

erik kain gene güzel yazmış, forbes'taki paul tosser'ı dengeliyor neyse ki.

hayır 7 sene gecti hala donup dolasıp mass effect 3e geri donuyoruz bu meselelerde, bioware in hatta franchisein sektore en buyuk armaganı bu shitstormun milat taşını oluşturmak sanırım

GAMUR ENTITLEMENT HURRRRR
Sosyal ağlarda paylaş

oyunlarda şirketlere kraldan çok kralcı yalakalık yapan sözde oyunculardan gına geldi.

oyun firması 100 milyon dolar PR kampanyası yapar,
30 milyon satış elde eder,
"oooo X firması yine işini biliyor, başarılı oyun yaptı"

oyun firması 100 milyon dolar PR kampanyası yapar,
300 bin satış elde eder,
"ENTITLED GAMERS TOXICITY GAMERGATE NAZI!!!"
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

şu vidyoyu silip tekrar yükleme muhabbeti ne? daha doğrusu hangi vidyoları uçurmuşlar? ilk post'takiler duruyor hala 500k ve 200k dislike'la :P

blizzcon özeti/streami falan gibi bişeyden aprils fools guy'ı kesmece mi?

sıfırlandı onlar bi ara. tekrar dislikelandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cofounder CEO da gitmiş Blizzard'dan. Gerçi Ekim ortasında beli olmuş da, zaten adam öngördü heralde işlerin bu hal alacağını.

Bir süredir "Activision çok işlere karışıyor" muhabbeti vardı, bu mobil Diablo da onları nişi olabilir. CEO da baskıya dayanamadı heralde. 27 senedir direksiyondaydım, başkasının yönetme vakti geldi demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...