Jump to content

Raze

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.266
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Raze hakkında

 • Rütbe
  Raze

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Raze

  PC Gaming #2

  zuxxi ne güzeldi ya. içeriği falan hatırlamıyorum da eğlendiğimi hatırlıyorum. sıkıldım deyip kapatan o deil miydi? bi site öyle kapanmıştı.
 2. Raze

  Marsımızı kaybettik

  başın sağolsun. benim de 10 yaşında bi oğlum var, bu küçükken dışardan geçen kuşu yakalamak için cama kafa attığından beri her pencere telli.
 3. Raze

  Divinity: Original Sin 2

  cık, bana göre değil. yapacağı random şeysini oyun başlayınca yapsın ya da random şeyler değersiz bol olan şeyler için olsun. yani frost arrow yerine fire arrow çıksın ok de 4 seviye boyunca mor 2handed sword beklemeyeyim.
 4. Raze

  Divinity: Original Sin 2

  bu oyunun birincisinde beni ayar eden bi randomizasyon vardı, save-load ile chestten istediğin şey düşürmece falan. yapmaya biliyordun tabi ama yaparsan baya farkediyordu. 2.de böyle bişey var mı?
 5. Raze

  Antidepressant or Tolkien Character?

  15/24 başta iyi gidiyordum sonra bi ara dikkatim dağıldı bütün antidepresanlara elf kızıdır diye yürüdüm
 6. Raze

  Star Citizen

  hala derken...
 7. Raze

  Divinity: Original Sin 2

  o sıralamanın sonuna da ....>>>>>>>Torment tides of bilmemne
 8. Raze

  PlayStation 5 vs. Xbox Series X

  kendi keyfi tabiki, fact olmak zorunda da değil ama fact şeklinde sebepleri/maddeleri pc ye yapıştırınca pc kullanan kişi ben mi yanlış kullanıyorum acaba demiştir. "aga ben yağmur yağınca motorsikletle çok ıslanıyorum bundan sonra bisiklete binecem" demiş gibi.
 9. Raze

  Westworld (2016) - HBO

  dizi güzel, ben hala izliyorum da eksik belli
 10. Raze

  Beyaz Yakalılar

  yazık la çok mutsuz yüzünden belli ama kabul edemiyor.
 11. Raze

  Beyaz Yakalılar

  bu adam niye dün doğmuş gibi konuşuyor. emlakçı tavrı, köylü tavrı vs bunlar hep bilinen şeyler. gerçi hala uyanmamış, köylü kahvesine gidin ordan ev bakın diyor, burası kötü karadeniz nefis aslında diyor
 12. Raze

  Star Citizen

  meali: bugüne kadar gelen parayla yaptıklarımız oyuna girip oynadıklarınız. projede açık scope koyduk, kontrol yok, baskı yok, musluk açık oldukça tıngır mıngır takılacağız, private jetle ofisler arasında gezecez. eşek değiliz bişeyler yapıyoruz sonuçta yüzlerce çalışan var ama yeni gemi çıkarıpta 20m değilde 20k toplayabildiğimiz an: so long and thanks for all the fish
 13. Raze

  En son okuduğunuz kitap

  stormlight archive'ı okudum. üçleme sanıyordum, 3. kitabın 90%'ına gelince burdan toparlayamaz deyip baktım 5+5'lemeymiş, ortada kaldım. Güzel olmuş seviyorum zaten bu türü. abinin youtube da bi yerde verdiği derslerin videoları falan da var, eğlenceli onlarda DogMeat'ın paylaştığı Anthony Bourdain'in kitabını okuyorum şimdi.
 14. Raze

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  bence başakşehirin şuanki tdü kimse o gelmeli. mutlaka muthiş biridir. evet.
 15. Raze

  Star Citizen

  hiç özgürlük verilmeyen short leash developerın tam tersi durumdaki örneği işte ya, ortada bi vaporware yok, saglam emek ve yetenek var ama düzgün management ile 1/4 parasına da yapılırdı sanki, ya da daha kısa sürede. ciddi şekilde paranın bol gelmesi sorunu var. Yapılabilir denilen herşeye atlıyorlar, aktorlere vs bi sürü para döküyorlar 2-3 cutscene için. bence tek sıkıntı şu anki durumun firmanın işine gelmesi. Neden bitirsin ki bu oyunu? 4-5ayda bir yeni gemi tanıtıp parsayı topluyor. Oyunu çıkarsa zaten oyunu alan aldı, bundan sonra alacak bi avuç adamın vereceği 45 dolar mı cazibe? kim keser altın yumurtlayan tavuğu? Ben olsam bu durumda sonsuza kadar alphada kalmak isterim. Bu sıkıntı oyunun bitmesi konusundaki en büyük tehlike aynı zamanda. en fanatik 50k+ para veren bile bi süre sonra eh yeter diyecek. management konusunda bu kadar yeteneksiz bir firma düzenli para akışı kesilince 1 ay sonraki faturalarını bile ödeyemez zannımca. ama şu anki alpha, EDden bin kat eğlenceli. zamanında 45 dolar verip alan için bence hiç bir sıkıntı yok.
×
×
 • Yeni Oluştur...