Jump to content

MrLevie

Mod
 • Mesaj sayısı

  16.556
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

MrLevie hakkında

 • Rank
  MrLevie

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. MrLevie

  Top Gun: Maverick (2020)

  Jennifer ne çökmüş ya:/
 2. MrLevie

  Top Gun: Maverick (2020)

  Bu filme lazimdi sequel, maverickin hikayesini kapatmalilardi. Buna fazlasını cekerlerse o orjinal filme ayıp olur artık.
 3. MrLevie

  Mac’e geçiş

  ben yeni aldım bende de durum aynı merak etme. parallels zaten başlı başına yakıt kaynağı
 4. MrLevie

  PaticikFM v2.2

  Az önce youtube önerdi. İlginç bir duygu seli yarattı asdfg
 5. MrLevie

  VodafoneNet iptal olayı

  aslında konu baya net ama sizin yorumları merak ediyorum açıkçası. yaklaşık 3 hafta önce acıbademe taşındım. Taşınırken de önceki evimde kullandığım VodafoneNet Fiber hattı için de nakil talebinde bulundum. Adamlar aradı, şu gün geliyoruz dediler, ok dedim. Geldiler baktılar vodafone fiber hattı çekilmemiş. Müşteri hizmetlerinden adsle başvurabilirmişim. Ok dedim gönderdim. Aradım mhizmetlerini kız apartmanınızda var görünüyor fiber diyor. Anlattım böyle böyle geldi ekibiniz hat yok dediler dedim. Yok ben tekrar kontrol için talep oluşturuyorum dedi. Bu arada bana telefon falan gelmedi. Aradan geçti 1 hafta ses seda çıkmayınca, tekrar aradım. Sizi aramışlar, ulaşamamışlar dedi açan kız. Beni arayan kimse olmadığını illettim. Tekrar talep oluşturdu hat kontrolü için. Bugün bana bir sms geldi, talebiniz üzerine aboneliğiniz iptal edilmiştir denilerek. Arkasından -geç geldi sanırım- talebiniz ile ilgili size ulaşılamamıştır, onayınız doğrultusunda siparişiniz iptal edilmiştir. Arkasından işte modeminizini 10 gün içerisinde iade etmeniz gerekmektedir cart curt. Direk müşteri hizmetlerini aradım, ben iptal talebinde bulunmadım, napıyorsunuz dedim. İşte onaylandığı için yapabileceğim bir şey yok, 860 liralık cayma bedeli yansıtılacak, modemi de göndermeniz gerekiyor dedi kız. Ancak iptali sizin istemediğinize yönelik talep açtım, size tekrar geri döneceklerdir dedi. tldr: vodafonenet nakil talebime istinaden "bana ulaşamayınca" -beni arayan soran yok- kendi kendine aboneliğimi iptal etmiş. Cayma bedeli 860tl çıkartmış. başına gelen, yaşayan var mıdır?
 6. MrLevie

  HBO Max

  Adult flintstones çekeceklermiş bu platform için. https://www.ign.com/articles/2019/07/11/new-flintstones-animated-adult-comedy-series-in-the-works
 7. MrLevie

  Meanwhile in Turkey

  Bu videoya göre marstan gelmiş olamayız bence
 8. hakkaten niye rodriguezi fenere bıraktılar onu anlamadım. ftnin taktığı bir özelliği vardır kesin.
 9. oğlum az anlayışlı olun, her yeni gelene abanıyorsunuz kaçıyor adamlar.
 10. MrLevie

  Mac’e geçiş

  Sıradaki sorum Alfred 4 için. Spotlight'ın en güzel kısmı her türlü aramayı yapıp sonuçları sana gösterip arasından seçim yaptırması. Alfred'de her arama için özel komut mu kullanmak zorundayız?
 11. MrLevie

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Islam ile iyi ikili olurlar
 12. MrLevie

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

  niye bu kadar güldüm bilmioyrum asdfg
 13. MrLevie

  Spider-Man: Far From Home [2019]

  tobey magkasdjfds ne kadar spidersa kirsten da onun kadar mj oldu işte.
×
×
 • Yeni Oluştur...