Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

Eğlence olarak guzel ama beni de bayan kismi şu, aradigim 4 tane aspect var. 2 haftadir neler neler yaptim, gecen gun sirf 1 helltidedan 15 kadar legendary dusurdum, 2 haftada 100den fazla dusurmusumdur, o aradigim 4 aspect cikmiyor abi, 1 tanesi bile cikmiyor. Sanki birisi bi tuşa basti, bunlar bunlar cikmasin bu kekoya diye. İnanilmaz bi şey. Obollari harciyorum bok cikiyor, helltide bok cikiyor dungeon bok cikiyor. 

Dün de bi tane bota 10 kere reroll attim 12 milyon harcadim movement speed gelmedi. Hani bi yerden al bi yerden ver bari el insaf

• Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

belki solo takılıyorum diye öyledir ama dungeonlar gereksiz uzun geldi bana.

poe gibi tek skill ile ekranda temizlenmediği için (memnunum bu durumdan) gereksiz uzuyor.

genel olarak hikaye oynanış vs güzel. fakat loot yok :d lvl51 oldum hala üstümde lvl20lerden item var.

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

dungeonlardaki genel sıkıntı çok fazla backtracking var, 20 yıl önceye dönmüş gibi hissediyorum dungeon mimarisi olarak. movement speed'e abanmak en büyük qol filan o nedenle. 3 tane hötöröfü öldür, haydiiii son hötöröfün önünden yıllar önce geçmişim geriye dön. ondan daha kötüsü öldürdüklerinden anima topla. bir keresinde tek animayı yerden almamışım diye 2dk koştum. yani kill quest varken neden anima toplama var? ama en kötüsü "SLAY ALL ENEMIES" yani tam bir 1995 xcom klasiği.

bazı dungeonlar işte böyle çok gereksiz uzun, o yüzden aslında efektif olan onları öğrenip asla gitmemek ama aynı yerler yeterince tekrarlanıyor zaten, sonunda bir yerde sıkıyor işte. ben buff gelmeden çok yapma hatasına düştüğüm için verimsiz oldu. ondan sonra da pek oynamadım doğrusu. belki paladin/crusader olsa o gazla daha devam ederdim de neyse. ara sıra girerim belki gene de şimdilik yetti hissiyatım. 3 hafta dolu dolu oynamışım gene fena değil.

ama o işte gameplayin tekrarlama hissi tek specte maalesef daha hızlı eskitiyor oyunu. tamamen freeform olsa da kafamıza göre hergün değiştirebilsek çok daha uzun ömürlü olurdu.w

ha bir de worldmapte scaling yapmışken nm dungeonda yapmamak bütün coopu öldürmüş. neredeyse hiç multi oynayamadan geçti o kadar insan olduğu halde.

Sam tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 07.07.2023 02:36 tarihinde dedi ki:

twitterdan takip et çıkacağı zamanı, t3’te gidebilirsin çıktığı zaman. başlamadan 1-2dk önce varmaya çalış, hızlı ölüyor genelde.

Eyvallah çok işime yaradı.hatta link bırakayım

https://game8.co/games/Diablo-4/archives/410302

Bildigin sayaç var hangi boss cıkaçağı da yazıyor.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Çok fazla vakit bulup oynayamadığımdan olsa gerek, oyuna girdiğim her an baya keyifli geçiyor. lvl 64 oldum, nm20ler çok rahat sololanıyor, 65 olup w4 dungeonını denicem galiba. Uff akşam olsa da oynasam fsdfs

Paragon boardun bi güncellemeye ihtiyacı var kesinlikle, hatta tamamen farklı bi şekle bile soksalar olur yani bu hali oyunu aşşşşırı etkiler halde değil sanki.

Sosyal ağlarda paylaş

Hikayeyi şimdi bitirdim de ya niye böyle yapmışlar acaba ya. 

Spoiler

Bitmeyen savaştan bıkıp karı koca yeni bir dünya yaratan yaratıklardan biri kendi iradesiyle terk ettiği cennete dönmek için oğlunu öldürdü karısını da öldürecekti. Kadın da zamanında terk ettiği cehennemi ele geçirmek için her şeyi göze alıp hayvan gibi zalimlesti. Yol üstünde çerezlik lesser evil falan kestirdiler bize. Donan mal gibi öldü. Of yani bu nasıl hikaye ya.  

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...