Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

Dün gece yanlışlıkla aldım bunu Xbox şifre falan sormadan çekti direkt karttan kdkdk

Benim gibi bir haritayı temizlemeden diğerine geçmeyi sevmeyen oyuncular için iyi mi kötü mü bilemedim bu kadar çok yan görevin olmasının. Health pot işini sevemedim bir ama. D3 teki daha kullanışlıydı. Bunda boss fight'ın da bir parçası haline getirmisler pot kullanımını. Ilginç mekanik ama bilemedim iyi mi kötü mü. Bir de t2 de başladım oyuna zor olsun biraz diye. Cidden zor oldu bu sefer de. Akıl hastanesinde son bossu oldurebilmek için build yapmak zorunda kaldım. Biraz daha vura kıra gitmeyi seviyorum ben sanırım. 

Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite, 22.06.2023 17:47 tarihinde dedi ki:

At kullanmayı sevmeyen/sevemeyen bir ben mi varım acaba?

controllerda kullanımı çok daha rahat ve güzel ama şöyle bir komedi var ki mouse ile imleci ne kadar uzağa tutarsan o kadar hızlı koştuğu için mouse kullananlar controller kullananlardan daha hızlı koşabiliyor 😄

bütün parayı artwork tayfaya basmışlar resmen ya, bazı şeyler bu kadar iyi olabilirken bazıları nasıl bu kadar komedi anlamak mümkün değil.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

t2'de moblar lvl 50'de kalıyormuş bilgin olsun. önce haritadaki herşeyi yapmaya çalışırsan main story yarılamadan 50 olursun.

o koşma meselesi de aspect ratio yüzünden sağa-sola koşarken iyi ama yukarı aşağı koşarken ciddi yavaşlıyor at.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ahmed barbardan necroya geçtim de çekilecek eziyet değil. moblar summonlar sallamadan aralarından geçip sana saldırıyor atak vermesen bile. boss bir aoe açıyor, hepsi yatıyor sonra da senin dibinde bitiyor. barbarla üstünden geçiyorum herşeyin ama level lazım.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

ya ölüyorlar ama düz moblarda bile ölmeseler de mob aralarından geçip bana vuruyor, key passive'i tamamen çöpe at yani summoner için. özellikle dmg vermedim moblara denemek için, sadece benim iskeletler ve golem vururken bile onların aralarından pathfinding yapıp bana saldırıyor hızlı moblar. golem aoe aggro cd'sini devamlı kullanmak lazım ama 8 iskelet çıkarmışken durum bu olmamalı yani. summoner oynayan bir insan böyle devamlı topuk yapmak zorunda kalmamalı. devamlı aktif root ve slow lazım. ama tabii bir boss gelince gg yani butcher'da görmüştüm bunu betada.

adamlar demişler ki yani minionlı buildleri unutun. sadece rakamsal buff değil bütün aggro sistemini değiştirmek lazım. sanırım necro altı bırakacağım o yüzden. druid de benzer durumdadır muhtemelen kurtlarla filan.

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında ikisi de olabilir ama oyunda crusader’ları içeren questleri gördükten sonra sanki crusader bu sefer olmayacakmış gibi geldi. Bir sidequestte

Spoiler

Crusaderlara rüşvet verilmesine yardımcı oluyoruz, crusader olarak o questi yapmak iğreti olur.

Bana o yüzden paladin veya belki yeni bir holy warrior archetype sınıf yaratabilirler gibi geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...