Jump to content

gleoddyn

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.902
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

gleoddyn hakkında

 • Rütbe
  gleoddyn
 1. gleoddyn

  Günlük #14

  Sevgili günlük, Neredeyse 7 aydır allah'ın unuttuğu bir ülkede rehin kalmış vaziyetteyim. Saçma sapan işlerle uğraşmaktan kafayı yememe az kaldı, duvarlar artık üstüme geliyor. Sonraki proje olan Kırgızistan'a ne olur kalıcı olarak gitmeyeyim. :/
 2. gleoddyn

  Davul cover'larım

  Efendi metalci hahah.
 3. gleoddyn

  Günlük #14

  Düzenli katı atık depolama tesisi inşaatı var. Tek tesellim Ekime kadar sürecek gibi ondan sonra aksilik olmazsa Kharkiv'e geçeceğim de, inşaat işlerinde hiç bir şey belli olmaz. Bir de iş veren Azeri olunca çifte boka sarıyor iş.
 4. gleoddyn

  Günlük #14

  Tacikistan'da çalışmaya gidiyorum, sıçtım.
 5. gleoddyn

  Post-apo film tavsiyesi (survival, zombi falan da olur)

  dystopia veya utopia tarzı filmler ilgisini çeken varsa şöyle bir site var http://www.dystopia-utopia.com/
 6. gleoddyn

  Battlefield V (WWII)

  Ağır meh çektim, yayınları izlerken.
 7. gleoddyn

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  Exclusive sistemi çok fena şeylere de gebe olabilir. Yarın öbür gün nvidia çıkar, bu oyunu oynayabilmek için sadece bizim kartlarımızı almanız lazım diye oyun firmaları ile anlaşabilir. Zaten şimdiden ufak çaplı da olsa (müşterinin canını yakmadan) hairworks v.b. zımbırtılarla ekran kartı exclusive özellik çıkartıyorlar. 2. tarz teknoloji gelişimlerine pek karşı değilim de, yarın öbür gün bunu oynayabilme üzerinde yansıtırlarsa babalara geliriz.
 8. gleoddyn

  SEO ve wordpress domaini hk.

  Google search console'dan adres değişikliği yap ondan sonra da 301 ile redirect yaparsın sayfaları. Bir de linkler dofollow olsun. Yalnız %15 civarında pagerank kaybı olur redirect sonucunda. Onda da yapacak bir şey yok. Bir de redirectleri kaldırma zamanı ile alakalı twitter mesajı var onu da atayım. https://www.seroundtable.com/remove-301-redirects-google-seo-26978.html
 9. gleoddyn

  Subnautica

  steam'e isim eklemek için 32tl verdik sdfkh. lootbox'tan daha karlı yöntem bulmuşlar asdas
 10. gleoddyn

  yaklaşık 2 yıldır bu çizgi filmle ilgili bilgi arıyorum

  @Nigger_of_the_sand tokusou kihei dorvack. Pierre ve ölmesi diyince direkt olarak hatırladım. HBB'de yayınlanıyordu. Bir de yanlış hatırlamıyorsam son bölüme kadar yayınlanan ender çizgifilmerdendir.
 11. gleoddyn

  Uydunet Konusu

  Oturduğum yer eski semt olduğu için belki altyapısını hiç yenilememiş olabilirler de bildiğin prime time'da twitch falan yalan oluyor. Ama dl ve ul düzgün çalışıyor.
 12. gleoddyn

  elektrik kesintisi

  Aynı şey bu yaz Kadıköy Caferağa civarında da oluyordu.
 13. gleoddyn

  Subnautica

  off çabuk çıksa ya. son zamanlarda oynadığım en eğlenceli oyunlardan bir tanesiydi. parasının hakkını çok çok fazla çıkardı. Hatta beleş olduğu zaman bile para verip alırdım.
 14. gleoddyn

  Pic Thread (Definitive Edition)

  ah nerde kaldı o eski meme'ler...
 15. gleoddyn

  Uydunet Konusu

  Twitch izlenmiyor ya.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...