Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

Daha lvl 41 im ilk bölgeden çıkmadım sindire sindire oynuyorumda çok sindirdim galiba çok baydı şimdiden.yeni bir zindan çıktığında haritada heyecan yerine bıkkınlık hakim.hersey çok monoton çok rutin hatta angarya.sezonlara da çok güvenmiyorum açıkcası.ha rune set item vb bir sure daha oyalar milleti..

Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite, 12.06.2023 20:08 tarihinde dedi ki:

Daha lvl 41 im ilk bölgeden çıkmadım sindire sindire oynuyorumda çok sindirdim galiba çok baydı şimdiden.yeni bir zindan çıktığında haritada heyecan yerine bıkkınlık hakim.hersey çok monoton çok rutin hatta angarya.sezonlara da çok güvenmiyorum açıkcası.ha rune set item vb bir sure daha oyalar milleti..

abi main'i ilerlet, side quest çöplüğüne girince hızlı bayılır o hatayı yapmamak lazım.

zone'u bitirmeden başka zone'a geçmek ocd triggerlıyor biliyorum, ama öyle yap. Act 4'ün başındaki atı aldıktan sonra o tip işler çok rahatlıyor. çayır çimen geze geze yaparsın sonra

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

image.png

lmao credits izlemeyi ihmal etmiyorum, bazen böyle ödül çıkıyor.

hikaye bazı yerlerde biraz fazla sakız gibi uzatılmış sanki ama olsun iyiydi. özellikle in-game cutscene'ler daha önce yapamadıkları daha şahsi bir anlatımı mümkün kılmış cgi videolara bağımlı kalmadan. dlc mi expansion mı bakalım hikayenin devamı nasıl olacak, önümüzdeki yıla birşey duyurmuş olurlar herhalde devam ettirecek.

Sosyal ağlarda paylaş

Bi de cok melee ya Sorc. Nerede o blizzardlar frozen orblar uzaktan. Hydra nerf de gelince baya soguttu beni de Sorc acikcasi, illa dibinden arc lash + 2 armor lu kombolara filan gidiyorsun. Necro'ya da isinamadim cok. Druid bear form baya OP duruyor ilerki levellarda full unstoppable gidiyor. Fundamental belli sikintilar var eye candy gecince bakma. 100'e kadar kimse kasmaz bir sezondan fazla.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben level 54'üm, sorc frozen orb+blizzard+frost nova yapıyorum, terör estiriyorum. siz hata yapıyosunuz bence sdfg

üstelik frozen orb viable build değil diyorlar, frost shard kullanıyo millet genelde. bi tane aspect buldum frozen orb gittiği yerde duruyor, 2 kere patlıyor üçüncüde full patlıyor. ondan beri bam güm bam güm.

Sosyal ağlarda paylaş

Aynisi bana betada dusmustu baya OP ama dusmeyince de tirt iste. Max manada en fazla 3 orb atabiliosun zaten.

Bir tik daha zoom out edebilsen ileriye dogru atabilsen orbu super olacak. Ice shard oyundaki en sevmedigim skill olabilir.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 13.06.2023 00:02 tarihinde dedi ki:

image.png

lmao credits izlemeyi ihmal etmiyorum, bazen böyle ödül çıkıyor.

hikaye bazı yerlerde biraz fazla sakız gibi uzatılmış sanki ama olsun iyiydi. özellikle in-game cutscene'ler daha önce yapamadıkları daha şahsi bir anlatımı mümkün kılmış cgi videolara bağımlı kalmadan. dlc mi expansion mı bakalım hikayenin devamı nasıl olacak, önümüzdeki yıla birşey duyurmuş olurlar herhalde devam ettirecek.

hee aynen bunu bende discord a yapıştırmıştım, tam manyağız ya birde credit hayvan gibi uzundu hani.

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite, 12.06.2023 20:08 tarihinde dedi ki:

diablo abi böyle bişi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...